کمی بيشتر در مورد ما

درباره سایت بدنسازی مکملها (Mokamelhaa.ir)

مکملها بزرگترین مرجع تخصصی بدنسازی و پرورش اندام ایران کار خود را از یک اردیبهشت ماه سال 1391 کار خودرا شروع کرد و روز بروز در زمینه اموزش بدنسازی ، مکمل های بدن سازی و ارائه مقالات نوین در این زمینه پیشرفت کرد.
همه مطالب سایت مکملها دات آی آر اختصاصی بوده و کپی برداری از آن فقط یا دادن لینک فعال به آن مطلب مجاز میباشد.
هدف از ایجاد مجله اینترنتی مکملها بالابردن سطح علمی ورزش بدنسازی و پرورش اندام میباشد و همواره در این راه میکوشد تا سطح علمی این ورزش را در کشور عزیزمان ایران بالاببرد.
تیم مکملها باکادری مجرب و مدیریت محمدرضا امیدی نژاد و نویسندگان خوش قلم همچون حسام رضایی و مترجمان و طراحان خوش ذوق همواره در تلاش است تا بهترین هارا به بازدید کنندگان خود ارائه دهد .
تیم ما با دارا بودن مربیانی مطرح و باعلم همچون مسعود ذات پرور هرروز پدیده جدیدی را به ورزش بدنسازی در رشته های بادی کلاسیک بادی بیلدینگ و فزیک معرفی میکند.
همچنین تیم مکملها هر ساله با اسپانسری ورزشکاران با استعداد تیم منسجمی اماده و روانه مسابقات کشوری و استانی مینمایید
تیم مکملها با پشتیبانی مالی و ارایه مکملهای بدنسازی مجاز به ورزشکاران خود همیشه کوشیده است باتوجه به مشکلات بد اقتضادی همیار کوچکی در کنار ورزشکاران خود باشد.
سایت مکملها دارای موضوع های متنوعی همچون
استروئید
پپتید
سارم
مکملهای بدنسازی
چربی سوزی
مقالات آموزش
بدنسازی بانوان 
برنامه بدنسازی
بیوگرافی قهرمانان
گالری تصاور قهرمانان
تغذیه
و ….
میباشد
ودیگر بخش های سایت مکملها شامل برگه های زیر میباشد
درخواست مشاوره و برنامه
تماس با ما
درباره ما
معرفی 10 مکمل برتر دنیا
هر روزه تعداد مقالات کسیری از سایت ما انتشار پدا میکند و به این منظور میتوان رسانه مکملها دات آی آر را یکی از بزرگترین و قدرت مند ترین رسانه ها در دنیای بدنسازی و پرورش اندام شمارد.
یکی دیگر از وظایف تیم مکملها آنالاز وبرسی مکلهای بدنسازی میباشد که با در اختیار گذاشتن گزارشاتی کامل و مستند به کاربران اجازه میدهد محصولی را که مصرف میکنند اظلاعات دقیقی راجبش داشته اشند.
یکی دیگه از ویژگی سایت مملها بروز بودن مطالب آن میباشد. مطالب کاملا علمی و حرفه ای که به دست نوییسندگان و مترجمان ما بارای کاربران تهیه ئ و تنظیم میشود.
شاید جذاب ترین بخش سایت را میتوانن بخش 10 مکمل برتر دنیا دانست چرا که این بخش با آنالیز دقیق و برسی های متعدد هر روز درحال تغییر است. بازدید کنندگان سایت میتوان با ورود به بخش تاپ تن با برترین مکملهای روز دنیا آشنا شوند و محصول خود را با دقت بیشتری انتخاب کنند.
در بخش تماس با ما بازدید کنندگان میتوانند از طریق فرمی که برایشان آماده کرده ایم با ما در ارتباط باشند
همچنین در این بخش میتوانند انتقاد و یا پیشنهاد خودرا مطرح کنند.
بخش درخواست مشاوره و برنامه تمرینی هم از جمه بخش های پربازدید سایت میباشد که روزانه دها نفر برای دخواست مشاوره و برنامه درخواست میدهند این بخش تمام اتوماتیک بوده و پس از ثبت مشخصات و اطلاعات فیزیکی , فردی و پرداخت هزینه درخواست شما برای مربیان ما ارسال میشود و پس از چندروز برنامه شاگرد ارایه میشود.
بعد از ارایه برنامه یک بخش پشتیبانی خصوصی به کاربر ارایه میشود که میتواند در انجا بطور مستقیم با مربی خود در ارتباط باشد
همچنین در بخش درخواست مشاوره و برنامه ما ایتم حضوری هم داریم که علاوه بر اینکه برنامه همان لحضه ارایه مشود نیز با استفاده از دستگای بادی انالیز تست های متعددی از شاگردان گرفته میشود که میتوان روند موثرتری و در زمان کوتاهتری شاگردان را به اهدافشان رساند.
برای درخواست مشاوره حضوری شما باید فرم مربوطه را پرکنید و پس از پرداخت آنلاین زمان مراجعه بهمراه آدرس برای شما ارسال میگردد .
بخش دیگر سایت مکملها که در حال راه اندازی است یکی بخش برسی صحت کالا و دیگری دستور مصرف میباشد که در مرحله آزمایشی میباشند. در بخش برسی صحت کالا کاربر با اطلاعاتی که در اختیار متخصصین ما میگذر برسی های اولیه و لازم به عمل می آید و نتیجه از طریق ایمیل برای کاربر ارسال میشود.
از آنجا که برای این بخش از متخصصین نام آشنا و با تجربه استفاده کرده ایم این بخش دارای هزینه ناقابلی میباشد.
امیدواریم این بخش از سایت هم به بازدید چند هزار نفری در روز برسد که بتوانیم خدمت گذار خوبی برای کاربران باشیم.
بخش برسی صحت کالا در واقع برای پاکسازی جامعه از داروهای تقلبی و فیک راه اندازی شده است.
امیدواریم بتوانیم در این راستا قدم های موثری برداریم.
بخش دیگری که در بالا هم راجبش صحبت کردیم بخش دستور مصررف میباشد:

امروزه با بالارفتن تعداد بدنسازان و عرضه مکملهای جدید در صنعت بدنسازی بسیاری از افراد در مصرف مکملها و دارو های بدنسازی گمراه هستند و اکثریت آنها مکملهارو اشتباه مصرف میکنند به همین منظور تیم مکملها بخش دستور مصرف این سایت را راه ندازی کرده است تا بتواند گام موثری در این زمینه بردارد و نیاز ها و سردرگمی های ورزشکاران را برطرف نماید.
در این بخش هم نیز ما از مربیان و متخصصین نام آشنایی استفاده کرده ایم تا بتوانیم خدمت گذار خوبی برای کاربران خود باشیم
در مجموع خدارو شاکریم که طی سالهای اخیر توانسته ایم جایگاه خوبی را در ورزش بدنسازی و پرورش اندام کسب کنیم و با راه اندازی مجموعه ای توانستیم علاوه بر آگاه سازی بازدید کنندگان و کاربران شغل هاییم برای کارمندان سایت مکملها دات ای آر ایجاد نماییم .
همچنین ما از کسانی که در زمینه های نویسندگی مترجمی طراحی و اشنایی کامل به سیستم مدیریت محتوای وردپرس دارند دعوت همکاری به عمل می آوریم و میتوانند با استفاده از فرم تماس باما هنر خود را با ما در میان بگذارند و پس از برسی و تایید هیت مدیره فرم های استخدام برایشان ارسال میشود و میتوانند همکاری خود را با ما شروع کنند و تیم مکملها را هروز و هروز قویتر کنند
در آخرهمواره هدف ما بالابردن سطح علم بدنسازی در کشور عزیزمان ایران بوده و تا توانسته ایم کوشیده ایم تا این امر را موحقق کنیم.
امیدواریم توانسته باشیم خدمتگذار کوچکی برای شما سروران گرامی باشیم

نـمـادها و افـتـخارات ما