آخرین وضعیت بدنی دریک لانسفورد قبل از مسترالمپیا2023
0.0

آخرین وضعیت بدنی دریک لانسفورد قبل از مسترالمپیا2023

  • اخبار بدنسازی
  • 10 اکتبر 23
  • محمدرضا امیدی
  • 131 بازدید
  • بدون دیدگاه

دریک لانسفورد قصد دارد که در مسابقات “مستر المپیا” سال 2023 نقش برجسته‌ای داشته باشد و قهرمانی را از هادی چوپان هم‌تیمی خود به دوزدد. در یک پست اخیر در اینستاگرام، لانسفورد یک به‌روزرسانی فوق‌العاده از فیزیک خود به اشتراک گذاشته است ودر فاصله چند روز مانده به مسابقات مسترالمپیا 2023 نمای عضلات پشت خود را به نمایش گداشت ، که بسیاری از مردم را در حیرت انداخته و سوالاتی ایجاد کرده است که آیا او دارای توانایی برای تبدیل شدن به مستر المپیا بعدی است یا خیر.

دریک لانسفورد قبل از مسترالمپیا2023

دریک لانسفورد قبل از مسترالمپیا2023

دریک لانسفورد در چند سال گذشته با تقارن بدن، تناسب اندام‌ها و حجیم خود شهرتی برای خود ایجاد کرده است. او پیش‌تر در سال 2021 عنوان مستر المپیا در دسته 212 را کسب کرده بود و با حضور به عنوان مهمان در مسابقات پیتسبورگ پرو سال 2022 برای او اهمیت زیادی داشت، که راه را برای پذیرش دعوت‌نامه و شرکت در مستر المپیا سال گذشته در دسته باز شدنده مردان را به او باز کرد.

دریک لانسفورد در دسته آزاد با غول‌هایی با وزن حدود 300 پوند به مبارزه پرداخت، اما توانست  جایگاه دوم را به دست آورد، که جامعه بدنسازی را با توانایی داشت در این دسته تحت تأثیر قرار داد. در زمان حال، لانسفورد به تمرکز بر روی ایجاد بزرگترین فرم خود می‌پردازد و پیشرفت خود را با یک تمرین سخت روز زیربغل اعلام کرده است.

در حال بارگذاری پخش کننده...
نویسنده:
محمدرضا امیدی
امتیاز شما به این مطلب
امیتاز بدید

برچسب‌ها

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده تمام نظرات