آخرین ورژن کریس بامستد قبل از مسترالمپیا 2023
5

آخرین ورژن کریس بامستد قبل از مسترالمپیا 2023

  • اخبار بدنسازی
  • 18 اکتبر 23
  • محمدرضا امیدی
  • 305 بازدید
  • بدون دیدگاه

قهرمان 4 دوره فیزیک کلاسیک مستر المپیا ویدیویی از پشت بازو و قفسه سینه خود با فاصله 17 روز مانده مسابقه به اشتراک

“اگرچه او ممکن است لقب رسمی آقای المپیا را نداشته باشد، ولی سخت می‌توان یک طرفداری را پیدا کرد که نام کریس بامستد را نشناسد.

با کسب چهار قهری کلاسیک فیزیک المپیا، بامستد همچنان قصد ادامه به شکستن مرزها دارد. در پست اخیر در اینستاگرام وی که در تاریخ ۱۷ اکتبر ۲۰۲۳ به اشتراک گذاشته شد، ‘cbum با چند فیگور از نمای بغل (پشت بازو و فقسه سینه این نوید را میدهد که او امسال هم نیز برای دفاع از عنوان سال گذشته پا میدان میگذارد.

“بامستد با توجه به اخلاق و ارتباط دوستانه خود به سرعت به شهرت رسیده و در جامعه بدنسازی به اوج محبوبیت رسیده است،

آخرین ورژن کریس بامستد قبل از مسترالمپیا 2023

 او در سال ۲۰۱۹ عنوان فیزیک کلاسیک المپیا را از برئون آنسلی به خود اختصاص داد و از آن زمان با موفقیت از عنوان خود دفاع کرده است. سال گذشته، او با عضلات پرچگالی و حجیم خود، ارس کالچینسکی و روچا کیروز را از دستیابی به تاج عنوان منصرف کرد.”

“قبل از دفاع چهارم از عنوان خود، بامستد با موانعی مواجه شد. مربی سابقش تمرینات او را متوقف کرد، اما این امر منجر به پیوستن  بامستد به مربی بدن‌ساز معروف هانی رمبد شد.

تصمیم عجیب ولی اسرار آمیزی بود، زیرا بامستد توانست در مستر المپیای ۲۰۲۲ با یک عضله دست پاره عنوان قهرمان شود.”

آخرین ورژن کریس بامستد قبل از مسترالمپیا 2023

“با وجود نظارت هانی رامبد بر روی آماده‌سازی او در سال ۲۰۲۳، بامستد اعتراف می‌کند که این یکی از دشوارترین سال‌های حرفه‌ای او بوده است.

و با تقریباً هیچ به‌روزرسانی جسمانی در طول فصل، تخیلات طرفداران به دلیل عدم اطمینان از برنامه قهری برای ماه آینده، وحشت‌زده شده‌اند. اگرچه او اطلاعات خود را حفظ کرده است، پادشاه کلاسیک فیزیک به پیشرفت خود نگاهی ارائه داده است.”

آیا کسی می‌تواند جلوی کریس بامستد را از کسب پنجمین عنوان کلاسیک فیزیک المپیا بگیرد؟

“سخت است تصور کرد که بامستد تا کمتر از سه هفته دیگر تاج خود را از دست بدهد، به ویژه پس از انتشار به‌روزرسانی آخرین وژن این فیزیک کار حرفه ای.”

در حال بارگذاری پخش کننده...

بامستد با به اشتراگ گذازی این فیگورها عمق کات عظله و چگالی بدن خود را به نمایش گداشت . او کالری مصرفی خود را زیر ۲,۸۰۰ کالری در روز نگه داشته تا با کاتی بینظیر  در مسترالمپیا 2023  بتواند سر وزن برسد.

 

آخرین ورژن کریس بامستد قبل از مسترالمپیا 2023آخرین ورژن کریس بامستد قبل از مسترالمپیا 2023

 

وقتی به رقبا نگاه می‌کند، بامستد اورس کالیسینسکی یا روشا کویروز را در لیست رقبای خود نمی‌بیند. به جای آن، تنها نگرانی او از شکست دادن خودش در روی صحنه برای این کانادایی اصیل است.

نویسنده:
محمدرضا امیدی
امتیاز شما به این مطلب
5/5 - (2 امتیاز)

برچسب‌ها

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده تمام نظرات