بیگ رامی در المپیا ۲۰۲۱ بسیار حجیم به نظر می رسد
4.7

بیگ رامی در المپیا ۲۰۲۱ بسیار حجیم به نظر می رسد

  • اخبار بدنسازی
  • ۲ شهریور ۰۰
  • محمدرضا امیدی
  • 2,415 بازدید
  • بدون دیدگاه

به نظر می رسد قهرمان مستر المپیا ۲۰۲۰ درحال آماده سازی برای قهرمانی دوباره در مستر المپیا 2021 امسال است.

ممدوح السبیای معروف به بیگ رامی در المپیا ۲۰۲۰ نمایش فوق العاده را به اجرا گذاشت و توانست عنوان قهرمانی را به خانه ببرد. این اولین عنوان او بود و به نظر می رسد آماده است تا در ماه اکتبر دوباره نیز عنوان قهرمانی را کسب کند.

بیگ رامی معمولاً وقتی روی صحنه می رود یکی از بزرگترین رقبا به شمار می رود. او هیکلی باورنکردنی با پاهایی عظیم دارد که او را در موقعیت قهرمانی در هر مسابقه ای قرار می دهد. انتقادات زیادی به او وارد شده است اما به نظر می رسد که بیگ رامی در المپیا ۲۰۲۱ بسیار درخشان ظاهر خواهد شد.

بیگ رامی در آماده سازی برای بزرگترین مسابقه ی سال، در تمرینات بسیار مصمم به نظر می رسد.

بیگ رامی در المپیا ۲۰۲۱ بسیار حجیم به نظر می رسد

بیگ رامی در المپیا ۲۰۱۷ ظاهر شد و مقابل فیل هیث، قهرمان هفت دوره، عملکرد خوبی داشت. او در این مسابقات دوم شد و سال بعد به رتبه ی ششم سقوط کرد. او در المپیا ۲۰۱۹ شرکت نکرد و براندون کاری جایزه ی قهرمانی را به خانه برد. بیگ رامی در المپیا ۲۰۲۰ توانست از کاری و هیث پیشی گیرد و مقام قهرمانی را از آن خود کند.

از زمان حرفه ای شدن او در سال ۲۰۱۲، بیگ رامی در پنج مسابقه برنده شده است. این شامل رتبه ی اول وی به عنوان حرفه ای در 2013 New York Pro می شود. او تا کنون در هفت المپیا شرکت کرده است، بنابراین می داند چه راهی را باید پیش بگیرد. اگر بیگ رامی در بهترین حالت خود باشد، شکست دادن او بسیار دشوار خواهد بود. رامی اخیراً میزان مصرف پروتئین روزانه ی خود را در یک مصاحبه اختصاصی با Generation Iron توضیح داده است.

شکی نیست که بیگ رامی بار دیگر در موقعیت پیروزی قرار خواهد گرفت اما این کار آسانی نخواهد بود. لیست بلندی از رقبای با استعداد وجود دارد که واجد شرایط قهرمانی می باشند. این افراد شامل براندون کاری و ویلیام بوناک می شوند که گفته اند می خواهند بیگ رامی را شکست دهد. پیروزی سال گذشته قطعا اعتماد به نفس و انگیزه ی زیادی به بیگ رامی در المپیا ۲۰۲۱ خواهد داد و همین عامل حتی می تواند او را به سمت قهرمانی سوق دهد.

نویسنده:
محمدرضا امیدی
امتیاز شما به این مطلب
4.7/5 - (3 امتیاز)

برچسب‌ها

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده تمام نظرات