معرفی کمپانی NanoTech Pharma  و محصولات(برند تقبلی)
5

معرفی کمپانی NanoTech Pharma و محصولات(برند تقبلی)

  • مکمل اصلی یا تقلبی
  • ۱۷ فروردین ۹۴
  • محمدرضا امیدی
  • 4,856 بازدید
  • 2 دیدگاه

معرفی کمپانی NanoTech Pharma  و محصولات(برند تقبلی)

متسفانه این برند تقلبی میباشد.

افراد سود جو و بی انصاف همواره دنبال کلاه برداری و سود کردن میباشند و با راه های گوناگون به دنبال کلاه گذاشتن سر مردو و خالی کردن جیب آنها میباشند. اینبار نیز با درست کردن برندی تقلبی و خطرناک و تبلیغات گسترده سعی کرده اند این برند را مطرح کنند و فروش آن را زیاد. طی تحقیقات انجام شده توسط تیم مکملها و چند سایت دیگر به تقلبی بودن این برند 100 % مطمئن شدیم و دریافتیم این برند تنها در ایران و جود دارد و یک هم وطن بی انصاف اقدام  به این کار خبیسانه کرده است.

آدرس سایت نوشته شده بر بروی جعبه NanoTech Pharma تا به امروز وجود خارجی نداشته است و ثبت نشده امیواریم ثبتش نکنند 🙂 (greatwhitepeptide.com)

با یک سرچ ساده در گوگل و در فضای مجازی متوجه میشود که این محصول هیچ جا یافت نمیشود حتی عکسی از محصولات آن وجود نداره.

این برند هیچ کارخانه ,آزمایشگاه و هیچ وجود خارجی نداره. و شخصی که به احتمال 99 % ارانی هم هست این محصولات را در داخل و یا خارج از کشور تولید میکند و میفروشد.

این برند با محصولات تقلبی چون

GHRP-6 NanoTechمعرفی کمپانی NanoTech Pharma و محصولات(برند تقبلی),محصولات نانو تک,محصولات نانو تچ,پپتید های نانو تک,محصولات nanotech,پپتید های Nanotech,سی جی سی nanotech,cjc NanoTech,Igf-1 NanoTech,MGF NanoTech,GHRP-6 NanoTech,قیمت محصولات نانو تک,قیمت محصولات nanotech pharma,Nanotech Pharma,greatwhitepeptide.com,برند نانو تک فارما,GHRP-6 NanoTech,CJC1295 DAC NanoTech,CJC1295 NO DAC Nanotech,IGF-1,R3 NanoTech, MGF NanoTech Pharma

CJC1295 DAC NanoTech

CJC1295 NO DAC Nanotech

IGF-1 LR3 NanoTech

MGF NanoTech Pharma

در بازار فعالیت میکند و امید واریم دی گر این محصول را نبینیم.

 

 

معرفی کمپانی NanoTech Pharma  و محصولات(برند تقبلی),محصولات نانو تک,محصولات نانو تچ,پپتید های نانو تک,محصولات nanotech,پپتید های Nanotech,سی جی سی nanotech,cjc NanoTech,Igf-1 NanoTech,MGF NanoTech,GHRP-6 NanoTech,قیمت محصولات نانو تک,قیمت محصولات nanotech pharma,Nanotech Pharma,greatwhitepeptide.com,برند نانو تک فارما,GHRP-6 NanoTech,CJC1295 DAC NanoTech,CJC1295 NO DAC Nanotech,IGF-1,R3 NanoTech,
MGF NanoTech Pharma

نویسنده:
محمدرضا امیدی
امتیاز شما به این مطلب
5/5 - (2 امتیاز)

برچسب‌ها

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید
اشتراک
اطلاع از
guest

2 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین پر امتیازترین
بازخورد داخلی
مشاهده تمام نظرات