بدنسازی

آخرین مقالات :

معرفی کمپانی NanoTech Pharma و محصولات(برند تقبلی)

بدون دیدگاه
367 بازدید
معرفی کمپانی NanoTech Pharma  و محصولات(برند تقبلی)

معرفی کمپانی NanoTech Pharma  و محصولات(برند تقبلی)

متسفانه این برند تقلبی میباشد.

افراد سود جو و بی انصاف همواره دنبال کلاه برداری و سود کردن میباشند و با راه های گوناگون به دنبال کلاه گذاشتن سر مردو و خالی کردن جیب آنها میباشند. اینبار نیز با درست کردن برندی تقلبی و خطرناک و تبلیغات گسترده سعی کرده اند این برند را مطرح کنند و فروش آن را زیاد. طی تحقیقات انجام شده توسط تیم مکملها و چند سایت دیگر به تقلبی بودن این برند ۱۰۰ % مطمئن شدیم و دریافتیم این برند تنها در ایران و جود دارد و یک هم وطن بی انصاف اقدام  به این کار خبیسانه کرده است.

آدرس سایت نوشته شده بر بروی جعبه NanoTech Pharma تا به امروز وجود خارجی نداشته است و ثبت نشده امیواریم ثبتش نکنند 🙂 (greatwhitepeptide.com)

با یک سرچ ساده در گوگل و در فضای مجازی متوجه میشود که این محصول هیچ جا یافت نمیشود حتی عکسی از محصولات آن وجود نداره.

این برند هیچ کارخانه ,آزمایشگاه و هیچ وجود خارجی نداره. و شخصی که به احتمال ۹۹ % ارانی هم هست این محصولات را در داخل و یا خارج از کشور تولید میکند و میفروشد.

این برند با محصولات تقلبی چون

GHRP-6 NanoTechمعرفی کمپانی NanoTech Pharma  و محصولات(برند تقبلی),محصولات نانو تک,محصولات نانو تچ,پپتید های نانو تک,محصولات nanotech,پپتید های Nanotech,سی جی سی nanotech,cjc NanoTech,Igf-1 NanoTech,MGF NanoTech,GHRP-6 NanoTech,قیمت محصولات نانو تک,قیمت محصولات nanotech pharma,Nanotech Pharma,greatwhitepeptide.com,برند نانو تک فارما,GHRP-6 NanoTech,CJC1295 DAC NanoTech,CJC1295 NO DAC Nanotech,IGF-1,R3 NanoTech, MGF NanoTech Pharma

CJC1295 DAC NanoTech

CJC1295 NO DAC Nanotech

IGF-1 LR3 NanoTech

MGF NanoTech Pharma

در بازار فعالیت میکند و امید واریم دی گر این محصول را نبینیم.

 

 

معرفی کمپانی NanoTech Pharma  و محصولات(برند تقبلی),محصولات نانو تک,محصولات نانو تچ,پپتید های نانو تک,محصولات nanotech,پپتید های Nanotech,سی جی سی nanotech,cjc NanoTech,Igf-1 NanoTech,MGF NanoTech,GHRP-6 NanoTech,قیمت محصولات نانو تک,قیمت محصولات nanotech pharma,Nanotech Pharma,greatwhitepeptide.com,برند نانو تک فارما,GHRP-6 NanoTech,CJC1295 DAC NanoTech,CJC1295 NO DAC Nanotech,IGF-1,R3 NanoTech,
MGF NanoTech Pharma

نویسنده : محمدرضا امیدی
لینک کوتاه : https://mokamelhaa.ir/?p=3066
کپی برداری از سایت مکملها تنها با ذکر منبع و دادن لینک فعال به مطلب مجاز می باشد.
اخبار مرتبط
تریبولوس

تریبولوس

تریبولوس یکی از مکمل های گیاهی جهت افزایش بیشترتستوسترون در ورزش بدنسازی می باشد. این مکمل گیاهی جزء پروهورمون ها...

۰نظر ارسال شده است
شما هم نظری ارسال کنید

سه × 1 =

کانال تلگرام

آخرین مقالات سایت

آرشیو >

پربازدیدترین

آرشیو >

ریکاوری

آرشیو >

مکملهای قبل تمرین

آرشیو >
اطلاعیه های مهم