8 مکمل افزایش حجم عضلات فوق العاده + قیمت
4.3

8 مکمل افزایش حجم عضلات فوق العاده + قیمت

  • مکمل های بدنسازی
  • ۲۱ خرداد ۹۹
  • محمدرضا امیدی
  • 3,449 بازدید
  • بدون دیدگاه

مکمل افزایش حجم عضلات : افزایش حجم عضلات با این که نیازمند انجام تمرینات ورزشی است اما بدون تغذیه مناسب امکان پذیر نیست. بدنسازان و ورزشکاران به مقدار زیادی از مواد مغذی نیاز دارند تا بتوانند به رشد و افزایش حجم ماهیچه ها کمک کنند. در این مطلب وب سایت مکملها به بررسی 8 مکمل افزایش حجم عضلات خواهیم پرداخت که می توانند به بدنسازان و ورزشکاران کمک کنند تا نتیجه بهتری از تمرینات ورزشی خود بگیرند.

1.مکمل افزایش حجم عضلات: آمینو بیف سایتک

گوشت گاو در میان ورزشکاران به عنوان منبع پروتئین محبوب شناخته می شود. پپتیدهای آمینو بیف با استفاده از مواد شیمیایی تولید نمی شود و برای نگهداری مواد گوشت خام تازه بدون هورمون آب کافت استفاده می شود و در نتیجه عملکرد هضم و جذب به خوبی صورت می گیرد.

این مکمل دارای پپتید های پیش هضم حیاتی کوچکتر است که باعث می شود تا ریکاوری بعد از تمرین سریع تر انجام شود و از آنجایی که پروتئین نباید در سایزهای کوچکتر هضم شود، بنابراین تعادل مثبت نیتروژنی به وجود خواهد آمد. این امر برای بهبود سریع عضلات آسیب دیده و بزرگ شدن عضلات در مرحله رشد آنابولیک مفید است.

فرمول آمینو بیف سایتک تمام 9 اسید آمینه ضروری را فراهم می کند و از آنجایی که توسط بدن تولید نمی شوند، ضروری می باشند و باید در رژیم غذایی عرضه شوند. مصرف آمینو در فرم پپتید در حین تمرین تاثیر به سزایی خواهد داشت. پروتئین هیدرولیز شده آمینو بیف به نگهداری و رشد توده های عضلانی و همچنین حفظ طبیعی استخوان ها کمک می کند.

زمان مصرف این محصول قبل از تمرین می باشد. قیمت این محصول با توجه به تعداد کپسول ها از 245 تا 500 هزار تومان متغیر است.

2.مکمل پروتئین وی گلد اپتیموم

این مکمل دارای درصد پروتئین خالص بیشتری بوده و پپتید‌های هیدرو وی دارای عملکرد سریعی هستند. مکمل پروتئین وی گلد اپتیموم بیش از ۵ گرم آمینو اسید‌های شاخه دار در هر سروینگ برای بدن شما فراهم کرده و به راحتی در مایعات با یک قاشق حل می شود.

این مکمل دارای ترکیبات پروتئین وی ایزوله میکروفیلتر شده، پروتئین وی ایزوله تبادل یونی‌ شده
پروتئین وی کنسانتره اولترافیلتر شده و پپتید‌های هیدرو وی هیدرولیزه می باشد.

جذب این مکمل به صورت سریع بوده و بهترین زمان مصرف آن بعد از تمرین می باشد. قیمت این محصول 900,500 هزار تومان است.

3.مکمل افزایش حجم عضلات : پروتئین وی اچ دی بی پی آی

این مکمل (Best Protein)  روی عضله سازی خالص تاثیر می گذارد، به این معنی‌ که در عین کمک به عضله سازی می تواند باعث بهبود چربی‌ سوزی شما نیز شود. پروتئین وی اچ دی بی پی آی یک پروتئین وی ایزوله می ‌باشد که میزان خلوص پروتئین آن از هر مکمل دیگری بیشتر است و همچنین دارای مقادیر کمتری شکر و چربی‌ می‌ باشد. همچنین باید گفت از آنجایی که این مکمل ایزوله می‌ باشد و خلوص پروتئین آن بیشتر است نسبت به نوع کنسانتره دارای قیمت بیشتری می ‌باشد.

این مکمل سرعت جذب بالایی داشته و بهترین زمان مصرف این مکمل افزایش حجم عضلات قبل و بعد از تمرینات ورزشی می باشد. قیمت این محصول نیز 675 هزار تومان است.

مکمل افزایش حجم عضلات

مکمل افزایش حجم عضلات

4.مکمل افزایش حجم عضلات : مستک اکستریم 2000

این مکمل از افزایش سایز و قدرت حمایت کرده و از  ۱۰۰% پروتئین وی تشکیل شده است.

دارای مواد عضله ساز اثبات شده بوده و تاثیر قابل توجهی بر حجم عضلات می گذارد. (MASS-TECH EXTREME 2000)  دارای ۸۰ گرم پروتئین، بیش از ۴۰۰ گرم کربوهیدرات، ۲۰۰۰ کالری حجم ساز، به علاوه ۸ گرم ال لوسین (هنگام ترکیب با ۱۶ انس شیر بدون چربی‌)، ۱۰  گرم کراتین و ۲۰ ویتامین و ماده معدنی در هر سروینگ می ‌باشد. قیمت این محصول 672 هزار تومان می باشد.

5.مکمل پلاسما جت گاسپار

پلاسماجت یک مکمل بهبود دهنده سطح نیتریک اکسید می ‌باشد که در فرم کپسول عرضه شده است. فرمول تهیه این مکمل از طرف گاسپاری به شکل بسیار دقیقی‌ تهیه شده است و با توجه به اینکه در فرمول ساخت این مکمل از موادی استفاده شده است که می تواند شما را در تمرینات به یک هیولا تبدیل کند، بنابراین جای تعجبی ندارد که بسیاری از بدن سازان در سراسر جهان به دنبال مصرف آن باشند.

مصرف این مکمل افزایش حجم عضلات ، باعث تاثیر قابل توجه بافت عضلانی خالص، افزایش استقامت و قدرت آن ها می شود. همچنین افزایش برجستگی رگ ها، افزایش حداکثری قطر رگ ها، افزایش جذب آمینو اسید‌ها و دیگر مواد مغذی در بدن از دیگر مزایای مصرف مکمل پلاسما جت گاسپار است.

سرعت ریکاوری را افزایش داده و سطح خستگی را کاهش می دهد. بهترین زمان مصرف این مکمل قبل از انجام تمرینات ورزشی می باشد. قیمت این مکمل 292 هزار تومان است.

۶. مکمل افزایش حجم عضلات : ال کارنتین کارنی ایکس سایتک

این مکمل کپسولی دارای ۵۰۰ میلی گرم ال کارنیتین – ال تارتریت در هر وعده مصرفی می باشد. در واقع محبوبترین ترکیب ال کارنیتین در میان ورزشکاران نیز همین ترکیب بوده و دارای دوز بسیار موثر و جذبی مناسب در کنار کیفیت بالا است. کارنی ایکس لیکوئید دارای ۴۰ وعده ی مصرفی بوده و حداکثر انرژی زایی و چربی سوزی را به دلیل وجود ویتامین C و ال کارنیتین در کنار هم به شکل مایع برای شما فراهم می کند.

بهترین زمان مصرف این مکمل نیم ساعت قبل از انجام تمرینات ورزشی می باشد. قیمت این محصول بر اساس مایع یا کپسولی بودن بین 160 تا 260 هزار تومان متغیر است.

7.مکمل آمینو اکسپرس سایتک

این مکمل ترکیبی از آمینو اسید شاخه دار بی سی ای ای، گلوتامین، تائورین، بتا آلانین، آرژنین و ای ای کی جی می باشد. همچنین دارای مقادیری منیزیم، پتاسیم و ویتامین های  B6  و C نیز است.

این مکمل افزایش سرعت اکسیژن رسانی و تغذیه عضلات، استقامت آنها را افزایش داده در حالی از تخریب آنها در حین تمرینات سخت نیز جلوگیری می کند. با فراهم آوردن حداقل 5 گرم آمینو اسیدهای شاخه ای (BCAA)، آمینو اکسپرس سایتک در ریکاوری عضلات در حین انجام تمرین و بعد از آن نقش ویژه ای دارد.

آمینو اکسپرس سایتک در هر سروینگ حاوی ۱۸۸۰۹ میلی گرم آمینو اسیدهای شاخه ای و ضروری تامین می کند. همچنین این مکمل دارای مقادیر قابل توجهی از منیزیم ٬ پتاسیم و ویتامینهای ث٬ ب۶ ، ب۹ ٬ ب۱۲ و سایر ترکیبات موثر در هر سروینگ خود میباشد که با سرعت بالا به تامین آمینو اسید های بدن ، عضله سازی بیشتر و همچنین به تعویق انداختن خستگی و بالا رفتن استقامت تمرین و ریکاوری عضلات کمک می کند .

بهترین زمان مصرف این مکمل قبل از انجام تمرینات است. قیمت این محصول 426 هزار تومان است.

مکمل افزایش حجم عضلات

مکمل افزایش حجم عضلات

 8.مکمل افزایش حجم عضلات : پروتئین 90 آیرون مکس

این محصول به عنوان مکملی که ترکیب شده از 9 پروتئین است، کاملترین منبع پروتئین و جایگزینی واقعی برای نوشیدنی های پروتئینی رایج می باشد. این محصول شامل تمام آمینو اسید های ضروری ( BCAAs و گلوتامین ) است که به سرعت استفاده شده و برای رشد عضلات مهم است.

پروتئین 90  به سرعت در آب حل شده و این ویژگی منجر به مصرف کمتر کالری و چربی، نسبت به مکمل های لبنی می گردد. آماده سازی محصول با آب همچنین باعث جذب سریع پس از تمرین، اگر نیاز به مواد مغذی برای ساخت عضلات ضروری باشد ، می شود.

اجزای تشکیل دهنده این مورد از مکمل های افزایش حجم عضلات شامل مخلوط پروتئین ( پروتئین سویای ایزوله شده، کنسانتره پروتئین آب پنیر، پروتئین وی ایزوله شده، پروتئین وی آب کافته، پروتیئن شیر، پروتئین نخود فرنگی ایزوله شده ، پودر پروتئین تخم مرغ ، پروتئین لوپن ، پروتیئن برنج ) ، پودر کاکائو ، اسانس ، پودر شکلات ( شکر ، تکه شکلات ) ، غلیظ کننده ( زاناتان ) ، شیرین کننده ( اسسولفام پتاسیم ، سدیم سیکلامات ، سدیم ساخارین ، سوکرالوز )

بهترین زمان مصرف مکمل پروتئین 90 آیرون مکس قبل از تمرین و یا مسابقات ، سریعا پس از اتمام تمرین و قبل از خواب می باشد. بهتر است این مکمل را همراه با غذا به عنوان بخشی از رژیم سالم و متعادل استفاده کنید. قیمت این محصول 690 هزار تومان است.

 

نویسنده:
محمدرضا امیدی
امتیاز شما به این مطلب
4.3/5 - (3 امتیاز)

برچسب‌ها

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده تمام نظرات