بدنسازی

آخرین مقالات :

پروتئین IRON WHEY

بدون دیدگاه
188 بازدید
پروتئین IRON WHEY

پروتئین IRON WHEY,قیمت پروتئین IRON WHEY,خرید پروتئین IRON WHEY, پروتئین IRON WHEY اصل,پروتئین IRON WHEY چیست,پروتئین IRON WHEY ارجینال,خرید پروتئین IRON WHEY اصل,پروتئین IRON WHEY قیمت,خرید وی ماسل فارم آیرون,ماسل فارم سری آرلنورد,وی ماسل فارم,خرید وی ماسل فارمروتئین IRON WHEY کمپانی ماسل فارم ، پروتئین با کیفیت بالا ارائه می دهد که مقادیر زیادی از آمینو اسید های مورد نیاز روزانه بدن انسان را صرف نظر از سن یا سطح فعالیت بدنی ارائه می دهد . پروتئین آب پنیر برای هر رژیم غذایی ضروری است چرا که آن را کاتالیزور بدن برای رشد عضلانی و سنتز پروتئین می دانند . پروتئین وی آرنولد ماسل فارم ( IRON WHEY ) مواد لازم برای رشد عضلات بدن و ریکاوری آن ها را فراهم می کند.

 

ویژگی های پروتئین IRON WHEY :
موثر در بازیابی عضله و رشد عضلان
فرمولی ویژه وخاص برای رشد عضلات
مخلوط کردن آن با آب و شیر بسیار آسان است
شامل ۲۲ گرم پروتئین با کیفیت بالا
پروتئینی با سرعت جذب بالا و هضم بسیار راحت و آسان

 

جدول ارش غذایی پروتئین IRON WHEY :

روتئین IRON WHEY کمپانی ماسل فارم ، پروتئین با کیفیت بالا ارائه می دهد که مقادیر زیادی از آمینو اسید های مورد نیاز روزانه بدن انسان را صرف نظر از سن یا سطح فعالیت بدنی ارائه می دهد . پروتئین آب پنیر برای هر رژیم غذایی ضروری است چرا که آن را کاتالیزور بدن برای رشد عضلانی و سنتز پروتئین می دانند . پروتئین وی آرنولد ماسل فارم ( IRON WHEY ) مواد لازم برای رشد عضلات بدن و ریکاوری آن ها را فراهم می کند. ویژگی های پروتئین IRON WHEY : موثر در بازیابی عضله و رشد عضلان فرمولی ویژه وخاص برای رشد عضلات مخلوط کردن آن با آب و شیر بسیار آسان است شامل 22 گرم پروتئین با کیفیت بالا پروتئینی با سرعت جذب بالا و هضم بسیار راحت و آسان جدول ارش غذایی پروتئین IRON WHEY :
طریقه مصرف پروتئین IRON WHEY :
بهترین مقدار مصرف پروتئین جدید ماسل فارم ۱ پیمانه ( ۲ قاشق غذا خوری ) ۱-۳ بار در روز با ۱۵۰ میلی لیتر آب خنک و یا شیر کم چرب

 

نویسنده : محمدرضا امیدی
لینک کوتاه : https://mokamelhaa.ir/?p=375
کپی برداری از سایت مکملها تنها با ذکر منبع و دادن لینک فعال به مطلب مجاز می باشد.
اخبار مرتبط
همه چیز درباره کراتین

همه چیز درباره کراتین

کراتین محبوب‌ ترین و رایج‌ ترین مکملی است که امروزه در دنیای ورزش مورد استفاده قرار می‌گیرد.تحقیقات زیادی در مورد...

۰نظر ارسال شده است
شما هم نظری ارسال کنید
کانال تلگرام

آخرین مقالات سایت

آرشیو >

پربازدیدترین

آرشیو >

ریکاوری

آرشیو >

مکملهای قبل تمرین

آرشیو >
اطلاعیه های مهم