بدنسازی

آخرین مقالات :

پروتئین IRON WHEY

بدون دیدگاه
232 بازدید
پروتئین IRON WHEY

روتئین IRON WHEY کمپانی ماسل فارم ، پروتئین با کیفیت بالا ارائه می دهد که مقادیر زیادی از آمینو اسید های مورد نیاز روزانه بدن انسان را صرف نظر از سن یا سطح فعالیت بدنی ارائه می دهد . پروتئین آب پنیر برای هر رژیم غذایی ضروری است چرا که آن را کاتالیزور بدن برای رشد عضلانی و سنتز پروتئین می دانند . پروتئین وی آرنولد ماسل فارم ( IRON WHEY ) مواد لازم برای رشد عضلات بدن و ریکاوری آن ها را فراهم می کند.

 

ویژگی های پروتئین IRON WHEY :
موثر در بازیابی عضله و رشد عضلان
فرمولی ویژه وخاص برای رشد عضلات
مخلوط کردن آن با آب و شیر بسیار آسان است
شامل 22 گرم پروتئین با کیفیت بالا
پروتئینی با سرعت جذب بالا و هضم بسیار راحت و آسان

 

جدول ارش غذایی پروتئین IRON WHEY :

روتئین IRON WHEY کمپانی ماسل فارم ، پروتئین با کیفیت بالا ارائه می دهد که مقادیر زیادی از آمینو اسید های مورد نیاز روزانه بدن انسان را صرف نظر از سن یا سطح فعالیت بدنی ارائه می دهد . پروتئین آب پنیر برای هر رژیم غذایی ضروری است چرا که آن را کاتالیزور بدن برای رشد عضلانی و سنتز پروتئین می دانند . پروتئین وی آرنولد ماسل فارم ( IRON WHEY ) مواد لازم برای رشد عضلات بدن و ریکاوری آن ها را فراهم می کند. ویژگی های پروتئین IRON WHEY : موثر در بازیابی عضله و رشد عضلان فرمولی ویژه وخاص برای رشد عضلات مخلوط کردن آن با آب و شیر بسیار آسان است شامل 22 گرم پروتئین با کیفیت بالا پروتئینی با سرعت جذب بالا و هضم بسیار راحت و آسان جدول ارش غذایی پروتئین IRON WHEY :
طریقه مصرف پروتئین IRON WHEY :
بهترین مقدار مصرف پروتئین جدید ماسل فارم 1 پیمانه ( 2 قاشق غذا خوری ) 1-3 بار در روز با 150 میلی لیتر آب خنک و یا شیر کم چرب

 

امتیاز دادن به این مقاله بدنسازی

نویسنده : محمدرضا امیدی
لینک کوتاه : https://mokamelhaa.ir/?p=375
کپی برداری از سایت مکملها تنها با ذکر منبع و دادن لینک فعال به مطلب مجاز می باشد.
اخبار مرتبط
0نظر ارسال شده است
شما هم نظری ارسال کنید
کانال تلگرام

آخرین مقالات سایت

آرشیو >

پربازدیدترین

آرشیو >

ریکاوری

آرشیو >

مکملهای قبل تمرین

آرشیو >
اطلاعیه های مهم