آخرین مقالات :

سینتا۶ syntha | کمپانی BSN

یک دیدگاه
2,054 بازدید
سینتا۶ syntha | کمپانی BSN

سینتا۶ syntha

این محصول تولید شرکت حرفه ای bsn می باشد و حاوی چند نوع پروتئین مختلف با سرعت های جذبمتفاوت می باشد و برای استفاده در تمام ساعات روز انتخاب مناسبی می باشد.

سینتا۶ syntha | کمپانی BSN supplement %d9%85%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4%db%8c %d9%be%d8%b1%d9%88%d8%aa%d8%a6%db%8c%d9%86%d9%be%d8%b1%d8%aa%d8%b1%d9%88%d8%aa%d8%a6%db%8c%d9%86-%d9%88%db%8c%da%a9%d8%a7%d8%b2%d8%a6%db%8c%d9%86

این محصول با آمینو اسید های مختلفی بخصوص bcaa و گلوتامین تقویت شده است تا بتواند روند رشد و ریکاوری را تشدید کند.طعم عالی این محصول،داشتن اسید های چرب و فیبر نیز از ویژگیهای دیگر این محصول است.افرادی که تصمیم به ساختن عضلات با کیفیت دارند می توانند از این محصول استفاده کنند.

قیمت :۲۶۵,۰۰۰ تومان

سینتا ۶  syntha

ین محصول تولید شرکت حرفه ای bsn می باشد و حاوی چند نوع پروتئین مختلف با سرعت های جذبمتفاوتمی باشد و برای استفاده در تمام ساعات روز انتخاب مناسبی می باشد.این محصول با آمینو اسید های مختلفی بخصوص bcaa و گلوتامین تقویت شده است تا بتواند روند رشد و ریکاوری را تشدید کند.طعم عالی این محصول،داشتن اسید های چرب و فیبر نیز از ویژگیهای دیگر این محصول است.افرادی که تصمیم به ساختن عضلات با کیفیت دارند می توانند از این محصول استفاده کنند.
با استفاده از Syntha – ۶ در بین وعده های غذایی تضمینی برای رشد عضلات خود را دارا میباشید.
مکملSyntha – ۶ غنی از BCAA و دیگراسیدهای آمینه ضروری و غیر ضروری است.
مکملSyntha – ۶ حاوی مقدار مناسبی از هر اسید آمینه ای که بدن شما نیاز داشته باشد.
مکملSyntha – ۶ حاوی فرمول اختصاصی BSN در فن آوری پیشرفته طعم است.
مکملSyntha – ۶ پایدار کننده سطح آمینو اسید خون و عضلات میباشد.
مکملSyntha – ۶ سنتز پروتئین عضله ، یا آنابولیسم (ساخت بافت های عضلانی جدید) را بهبود می بخشد بازیابی سریع و بهبود بافت ماهیچه آسیب دیده حین ورزش. Syntha – ۶ کم لاکتوز (کمتر از ۱ گرم در هر سروینگ) EFA در Syntha – ۶ اسید چرب ضروری که بدن روزانه بدان احتیاج دارد نیاز دارد. MCT در Syntha – ۶ پیشبرد اکسیداسیون سوختن quot چربی بیش از کربوهیدرات و سرکوب اشتهای کاذب.
پپتید Glutamine در Syntha – ۶ حمایت از رشد و بهبود عضلات.
توجه : Syntha – ۶ حاوی هیچ هورمونی نمیباشد.
ماتریس پروتئینی اختصاصی عبارتند از : اولترا فیلتر شده کنسانتره پروتئینی اب پنیر غنی از آلفا lactalbumin Micellar آلفا و بتا caseو caseinates Microfiltered پروتئین غنی whey isole پپتید کسور,سفیده تخم مرغ ,کلسیم caseinate ,پروتئین شیر کنسانتره هر کدام از این پروتئینها در Syntha – ۶ مشخصات منحصر به فرد را ارائه می دهد و مکمل اسیدهای آمینه و امتیازات جذب آمینو اسید میباشد.
با استفاده از Syntha – ۶ در بین وعده های غذایی تضمینی برای رشد عضلات خود را دارا میباشید.
ساختار پروتئین (آمینو اسیدها) شامل : تداوم انتشار چند کاره Micellar پروتئین ماتریکس -. ماتریس در Syntha – ۶ هضم آهسته پروتئین ها تا سریع، حمایت از عضله, آنابولیسم پروتئین (ساختمان) تا ۷ ساعت است. Bioactive پروتئین استفاده آنزیم Papain&Aminogen است. این پروتئین در سیستم Syntha – ۶ استفاده شده در ترویج هضم و جذب پروتئین مطلوب ، که باعث بهبود جذب اسیدهای آمینه توسط عضله میشود نقش دارد. MCT ‘(متوسط Triglycerides های زنجیره ای) ، EFA’s (اسیدهای چرب ضروری) ، و پپتید Glutamine.

نویسنده : محمدرضا امیدی
لینک کوتاه : https://mokamelhaa.ir/?p=1917
کپی برداری از سایت مکملها تنها با ذکر منبع و دادن لینک فعال به مطلب مجاز می باشد.
اخبار مرتبط
یکنظر ارسال شده است
شما هم نظری ارسال کنید
  1. علی :
    ۲۱ مرداد ۹۵

    با سلام ،من پروتین سینتا ۶ گرفتم ،خواستم ببینم داخلش گردهای ریز رنگ سفید وجود داره؟ چون رنگ اصلی کاکاویی هستش.

11 + یازده =

کانال تلگرام

آخرین مقالات سایت

آرشیو >

پربازدیدترین

آرشیو >

ریکاوری

آرشیو >

مکملهای قبل تمرین

آرشیو >
اطلاعیه های مهم
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار