دنیس جیمز : آینده فیل هیث به عنوان بدنساز حرفه ای چگونه خواهد بود؟
5

دنیس جیمز : آینده فیل هیث به عنوان بدنساز حرفه ای چگونه خواهد بود؟

  • اخبار بدنسازی
  • ۱۲ بهمن ۹۹
  • محمدرضا امیدی
  • 278 بازدید
  • بدون دیدگاه

به گزارش سایت بدنسازی مکمل ها :  دنیس جمیز نظر خود را در مورد آینده فیل هیث به عنوان یک بدنساز حرفه ای به اشتراک گذاشت. یکی از مهمترین رویداد در مستر المپیا 2020 بازگشت فیل هیث به صحنه مسابقات بود. وی در مستر المپیا 2018 مقام قهرمانی خود را از دست داد و تصمیم گرفت به مدت 1 سال در مسابقات بدنسازی شرکت نکند. فیل هیث نهایتا در مستر المپیا 2020 شرکت کرد و توانست مقام سوم را کسب کند. در حال حاضر آینده فیل هیث مشخص نیست، آیا هیث را دوباره روی صحنه مسابقات بدنسازی می بینیم؟ یا آیا وی بازنشسته خواهد شد؟

 

در آخرین مصاحبه رسانه GI، دنیس جمیز نظر خود را در مورد آینده فیل هیث به اشتراک گذاشت. بدون شک فیل هیث یکی از بزرگترین بدنساز حرفه ای در طول تاریخ می باشد. وی توانست 7 بار قهرمان مستر المپیا شود اما بالاخره دوران خوب به پایان می رسد. این اتفاق در مستر المپیا 2018 رخ داد وقتی که فیل هیث مقام قهرمانی را به شان رودن واگذار کرد. همچنین هیث با بازگشت خود در مستر المپیا 2020 نتوانست مقام اول را کسب کند. اکنون آینده فیل هیث به عنوان بدنساز حرفه ای چگونه خواهد بود ؟ بهترین تصمیم برای هیث چیست؟ دنیس جیمز مربی بدنسازی نظر خود را در این مورد به اشتراک گذاشت.

آینده فیل هیث

در ابتدا دنیس جمیز به این موضوع اشاره کرد که در جایگاهی نیست که برای آینده فیل هیث تصمیم بگیرد وی همچنین گفت اگر هیث هنوز آن اراده قوی خود را دارد، بدون در نظر گرفتن مقام باید در مستر المپیا 2021 شرکت کند. از دیدگاه دیگر، دنیس جمیز معتقد است که اکنون وقت آن رسیده تا فیل هیث اعلام بازنشستگی کند وی به طور خاص به مشکلات معده هیث اشاره کرد. موردی که قرار بود فیل هیث مشکل آن را بر طرف کند اما موفق نشد. با این حال طرفداران زیادی معتقد هستند که فیزیک فیل هیث نسبت به سال 2018 بهتر شده است اما دنیس جمیز با این نظر موافق نیست.

 

دنیس جمیز در مورد نحوه تمرینات، رژیم غذایی و تغذیه فیل هیث اطلاعاتی ندارد بنابراین نمی تواند در مورد دلیل اصلی ضعیف شدن فیزیک وی صحبت کند. دنیس جمیز به این نکته اشاره کرد که هرچه قدر سن بالا برود، تقویت فیزیک نیز دشوار می شود. سن بالا هیث و ترکیب آن با یک سال مرخصی وی، باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی برای قهرمان 7 بار مستر المپیا شده است.

 

سرانجام، دنیس جمیز معتقد است بهترین تصمیم برای آینده فیل هیث آن است که وی در مسابقات مستر المپیا شرکت نکند. زیرا احتمال آن وجود دارد که هیث مقام پایین تری نسبت به مستر المیپا 2020 کسب کند.

اما این نکات نظر شخصی دنیس جمیز است وی به فیل هیث احترام می گذارد و هیث را به عنوان بزرگترین بدنساز تاریخ می داند. اگر فیل هیث هنوز شور و اشتیاق لازم را دارد باید به تمرینات خود ادامه دهد تا به نتیجه مطلوب برسد.

نویسنده:
محمدرضا امیدی
امتیاز شما به این مطلب
5/5 - (1 امتیاز)

برچسب‌ها

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده تمام نظرات