بررسی مکمل قبل از تمرین naNOX9® Next Gen از کمپانی MuscleTech
5

بررسی مکمل قبل از تمرین naNOX9® Next Gen از کمپانی MuscleTech

  • برسی تخصصی مکملهای بدنسازی
  • ۱۰ اسفند ۹۶
  • حسام رضائی
  • 2,112 بازدید
  • بدون دیدگاه

بررسی مکمل قبل از تمرین naNOX9® Next Gen از کمپانی MuscleTech

اگر در طول تمرین دم عضلانی را تجربه کرده باشید پس کاملا حس بسیار خوشایند کشش در عضلات حاصل از افزایش جریان خون را حس کرده‌اید. در آن لحظه خاص عضلات شما کاملا مستعد یک رشد قابل قبول هستند، زیرا که یک جریان آهسته و پایدار از مواد غذایی در طول روز به عضلات شما جریان خواهد داشت که همین امر عضلات را کاملا مستعد رشد بیشتر و افزایش حجم می‌کند.اکنون اگر واقعا بخواهید که از مزایای آنابولیک یک افزایش جریان خون قابل توجه و برجستگی رگ‌های خود لذت ببرید نیازمند بهره وری حداکثری از نیتریک اکسید هستید.

قابلیت نیتریک اکسید در تولید و حفظ دم عضلانی چیز جدید و پوشیده ای نیست و محصولات بر پایه نیتریک اکسید نیز حدود یک دهه هستند که در بازار‌ها عرضه میشوند اما قدرت واقعی آن زمانی‌ آشکار شد که تیم ماسل تک با ارائه فرمول اصلی‌ (naNOX9) در سال ۲۰۰۶ توانست تحولی‌ عظیم را ایجاد کند. در آن زمان بدن سازان و دیگر ورزشکاران مجبور نبودند که برای تاثیر مکمل نیتریک اکسید زمان زیادی را منتظر بمانند زیرا (naNOX9) عمل افزایش جریان خون را در عضلات به سرعت ایجاد میکرد و بدن سازان و ورزشکاران می‌توانستند شاهد یک افزایش حجم قابل توجه و برجستگی رگ‌های خود در طول روز باشند!

اکنون بعد از حدود یک دهه از اکتشاف آن فرمول منحصر به فرد توسط ماسل تک در دسته مکمل‌های نیتریک اکسید این تیم مفتخر است نسل بعدی این مکمل با نام (naNOX9® Next Gen) معرفی‌ کند که یک تقویت کننده نیتریک اکسید بسیار فوق‌العاده می‌باشد! (naNOX9® Next Gen) یک مکمل نیتریک اکسید بسیار برتر می‌باشد که همچنین اثرات تقویت کننده بتا آلانین در عملکرد را نیز در خود جای داده است. بعد از مصرف تنها اولین دوز، شما شاهد بیشترین دم عضلانی ممکن و برجستگی رگ‌های خود خواهید بود!

 

قدرت دم عضلانی

هنگامی که در حال تمرین هستید، شما خواهان افزایش جریان خون حداکثری به ماهیچه ای هستید که می‌خواهید آن را بهبود دهید. به بیان ساده، اگر شما اکسیژن و مواد غذایی بیشتری را به ماهیچه در حال تمرین برسانید و همچنین از شر مواد زائد تولید شده در عضلات نیز خلاص شوید تمرینات شما کارایی بیشتری خواهند داشت و میتوانید ریکاوری سریعتری را بعد از تمرین داشته باشید. این افزایش جریان خون باعث پاکسازی اسید لاکتیک، کربن دی اکسید و دیگر محصولات جانبی حاصل از انقباضات عضلانی میشود و به منظور تعویض این مواد زائد با انرژی و مواد غذایی، ماهیچه‌ها نیازمند حفظ فرایند انقباض عضلات هستند. اما نتیجه چیست؟ یک دم عضلانی بسیار فوق‌العاده در جریان تمرین.

7qtq_1.png

 

نحوه عملکرد (naNOX9® Next Gen) چگونه می‌باشد؟

افزایش سطح سریع نیتریک اکسید : دوز استفاده شده از نیتروسیگین در مکمل (naNOX9® Next Gen) میتواند جذب جریان خون شود که همین امر میتواند باعث افزایش آرژنین در جریان خون شود و همچنین میتواند با ورود به سلول‌های اندوتلیال طی‌ فرایند نیتریک اکسید سنتاز تبدیل به نیتریک اکسید شود.

فعال سازی آنزیم‌های سیگنال رسان کلیدی : نیتریک اکسید‌های تازه تشکیل شده به سرعت از سلول‌های اندوتلیوم به عضلات صاف تشکیل دهنده رگ‌های خونی وارد میشوند که در آنجا میتوانند به آنزیم گوانیلیل سیلاس متصل و آن را فعال کنند.

ریلکس کردن عضلات صاف : آنزیم گوانیلیل سیلاس میتواند باعث تبدیل گوانوزین تریفوسفات (GTP) به گوانوزین مونوفسفات حلقوی (cGMP) شود که به عنوان یک پیام رسان برای فعالیت‌های سلولی بسیار مهم است نظیر پیام رسانی به منظور ریلکس کردن عضلات صاف.

بهبود برجستگی رگ‌ها : در نتیجه این امر واکنش‌های انقباضی درون سلول‌های ماهیچه ای صاف درون رگ‌های خون کاهش میاید که نتیجه آن بهبود برجستگی رگ‌ها و افزایش دم عضلانی می‌باشد!

 

انتشار سریع

اثر قرص‌های موجود در مکمل (naNOX9® Next Gen) بلافاصله بعد از خوردن آن شروع میشود و باعث ایجاد یک دم عضلانی قابل توجه خواهد شد. به محض اینکه پوشش قرص مرطوب شود فرایند فروپاشی شروع میشود و در نتیجه مواد تشکیل دهنده آن به سرعت عملکرد خود را نشان میدهند. ترکیبات خاص و قدرتمند موجود در این مکمل بلافاصله در جریان خون شما حاضر خواهند شد و در مهم‌ ترین زمان میتوانند اثر خود را نشان دهند. نیتریک اکسید باعث کمک به آرامش رگ‌های خونی میشود که نتیجه آن برجستگی رگ ها، دم عضلانی و سخت شدن عضلات در تک تک تکرار‌ها می‌باشد.

h0oe_2.png

 

تجربه آمادگی ذهنی‌ خاص

مکمل (naNOX9® Next Gen) تنها مکمل نیتریک اکسیدی می‌باشد که دارای یک دوز بسیار قابل قبول از بتا آلانین می‌باشد که نشان داده است مرتبط با افزایش حجم و قدرت در ورزشکاران می‌باشد. و به منظور تجربه یک حس خاص، در مکمل (naNOX9® Next Gen) از رودیولا استفاده شده است، یک آداپتوژن قدرتمند که مزایای آن در آمادگی ذهنی‌ و فیزیکی‌ کاملا ثابت شده است.

 

مواد به کار رفته با دوز‌های علمی‌

بر خلاف دیگر مکمل‌های در این دسته که از دوز‌های نامطلوب نیتروسیگین استفاده میکنند، در مکمل (naNOX9® Next Gen) از دوز کامل و علمی‌ آن استفاده شده است. این فرم پیشرفته از آرژنین اینوسیتول سیلیکات یک فرم بسیار کارامد از آرژنین برای افزایش سطح سرم آرژنین می‌باشد. در حقیقت در یک تحقیق علمی‌ که در سال ۲۰۱۴ در گردهمایی علمی‌ زیست شناسی‌ برگزار شد، افراد تحت آزمایش تنها بعد از یک ساعت شاهد افزایش سطح قابل توجه آرژنین بودند. به همین دلیل است که در همین تحقیق افراد مورد آزمایش که از نیتروسیگین استفاده کرده بودند شاهد افزایش نیتریت در بزاق خود بودند که یک نشانگر مهم از تولید نیتریک اکسید می‌باشد. با افزایش سطح نیتریک اکسید، درون رگ‌های شما نیز جریان خون بیشتر حاوی اکسیژن، آمینو اسید‌ها و دیگر ترکیبات آنابولیک خواهد بود. مکمل (naNOX9® Next Gen) همچنین دارای عصاره زالزالک و انار نیز می‌باشد که این دو ماده با توجه به آزمایشات پیش بالینی اثرات خود در افزایش سطح نیتریک اکسید را نشان داده‌اند.

434_3.png

لینک تبلیغاتی
برای خرید نانو ایکس 9 ماسل تک اینجا کلیک کنید

نویسنده:
حسام رضائی
امتیاز شما به این مطلب
5/5 - (1 امتیاز)

برچسب‌ها

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده تمام نظرات