مزایا و عوارض جانبی احتمالی آنادرول
5

مزایا و عوارض جانبی احتمالی آنادرول

 • استروئیدها, مقالات بدنسازی
 • ۱۹ شهریور ۹۷
 • حسام رضائی
 • 15,775 بازدید
 • 4 دیدگاه

آنادرول یک استرویید آنابولیک می‌باشد که به صورت خوراکی مصرف میشود. این استرویید به عنوان یکی‌ از قوی‌ترین استرویید‌های موجود شناخته میشود. این استرویید تشکیل شده از هورمون فعال با نام “ اکسیمتولون “ می‌باشد. این استرویید در دهه ۶۰ توسط کمپانی دارویی سینتکس برای درمان کم خونی و همچنین دیگر بیماری‌ها نظیر تحلیل عضلات طراحی و ساخته شد. تاثیر اصلی‌ آنادرول افزایش حجم بافت عضلانی به منظور جلوگیری از تجزیه عضلات بدن بود. آنادرول میتواند به شکل کارامدی باعث افزایش سرعت ساخت عضلات خالص و افزایش قدرت شود اما اگر میزان دوز‌های آن بیش از حد افزایش یابد، این استرویید ممکن است به میزان قبل قادر به تسهیل فرایند عضله سازی به شکل کارامدی نباشد.

 

انتظارات از آنادرول

از آنجایی که اساسا آنادرول به منظور افزایش حجم و قدرت عضلات طراحی شده است، ورزشکاران و بدن سازی که خواهان افزایش سطح عملکرد خود از طریق دارو‌ها هستند از این استرویید استفاده میکنند. آنادرول یا آنادرول ۵۰ به دلیل قدرت خود در افزایش حجم و قدرت عضلات توانسته به یکی‌ از محبوب‌ ترین استرویید‌ها در دوره حجم تبدیل شود. همانند بسیاری دیگر از استرویید‌های موجود، همچنین این استرویید در دوره کات نیز دارای مزایای به شدت زیادی می‌باشد مخصوصا برای بدن سازان مسابقه ای و ورزشکاران حرفه ای.

افزایش حجم یکی‌ از اصلی‌‌ ترین تاثیرات آنادول می‌باشد و افرادی که از آنادرول ۵۰ استفاده کرده بودند طی‌ گزارشاتی شاهد افزایش حجم خیره کننده خود تا ۳۰ پوند در عرض چند هفته بوده‌اند. جدایی از مساله افزایش حجم، اکسی متالونهمچنین به دلیل توانائی افزایش قدرت فرد نیز شناخته شده می‌باشد. در اغلب اوقات با مصرف این استرویید افزایش قدرت سریع و قابل توجه خواهد بود.

 

عوارض جانبی مصرف آنادرول

هنگامی که تصمیم گرفتید از آنادرول به منظور اهداف بدن سازی و افزایش عملکرد خود استفاده کنید، همچنین باید در مورد عوارض جانبی آن نیز آگاه باشید. تحقیقات نشان داده است که مصرف آنادرول میتواند دارای چندین عارضه جانبی باشد و به محض دیدن این عوارض جانبی باید سریعا با پزشک مربوطه مشاوره کرده تا از ایجاد عواقب شدید جلوگیری شود. برخی‌ از عوارض جانبی مرتبط با مصرف آنادرول به شرح زیر است :

 

 • بسیاری از مصرف کنندگان آنادرول تحرکات معده همراه با اسهال را گزارش داده‌اند.
 • اختلال در خواب و اینسومنیا یکی‌ دیگر از عوارض جانبی گزارش شده در مورد مصرف آنادرول می‌باشد. به منظور جلوگیری از این عارضه جانبی پزشکان میتوانند با مشاوره لازم دوز‌های این استرویید را تغییر دهند.
 • نوسانات خلقی‌ نیز یکی‌ دیگر از عوارض جانبی مرتبط با اکسی متالونمی‌باشد. برخی‌ از مصرف کنندگان آنادرول در مورد تمایلات دو قطبی خود گزارش داده‌اند.
 • بسیاری از مصرف کنندگان آنادرول تنفس سخت را یکی‌ از عوارض جانبی آنادرول گزارش داده‌اند.
 • برخی‌ از مصرف کنندگان آنادرول تورم در ناحیه قوزک پا را گزارش داده‌اند. این موضوع احتمالا به دلیل خواص این استرویید در تجمع و احتباس مایعات در بدن می‌باشد.
 • کاهش میل جنسی‌ یکی‌ دیگر از عوارض جانبی گزارش شده می‌باشد. این موضوع احتمالا به این دلیل است که استفاده از آنادرول تولید طبیعی هورمون تستوسترون در بدن را سرکوب می‌کند.
 • ایجاد آکنه نیز یکی‌ دیگر از عوارض جانبی رایج مصرف اکسی متالونمی‌باشد. این آکنه‌ها احتمالا در ناحیه گردن و شانه ظاهر میشوند. مصرف کنندگان این استرویید باید با متخصص پوست برای سرکوب این عارضه مشورت کنند.
 • ریزش مو نیز یکی‌ دیگر از عوارض مصرف آنادرول می‌باشد. یکی‌ از عوارض جانبی رایج استرویید ضعیف کردن فولیکول‌های مو می‌باشد و در نهایت میتوانند منجر به مرگ این فولیکول‌ها شونند. به همین دلیل است که مصرف کنندگان استرویید‌ها عقب رفتن خط موی خود را گزارش داده‌اند و این ریزش مو به احتمال زیاد دائمی خواهد بود.
 • برخی‌ مصرف کنندگان همچنین پس از مصرف اکسی متالونمشکل در ادرار را گزارش داده‌اند. این عارضه جانبی سریعا باید با پزشک در میان گذاشته شود زیرا که بی‌ توجهی‌ به آن ممکن است عواقب بسیار شدیدی را داشته باشد.
 • همچنین بسیاری از مصرف کنندگان آنادرول کوچک شدن سایز بیضه‌ها را گزارش داده‌اند.
 • ناتوانی جنسی‌ موقت یکی‌ از نتایج مصرف آنادرول می‌باشد. از آنجایی که در طول دوره مصرف آنادرول سطح تستوسترون بدن همیشه پایین است، پس ناتوانی جنسی‌ یکی‌ از عوارض جانبی رایج مصرف این استرویید می‌باشد. پس از قطع مصرف و پاکسازی بدن این ناتوانی جنسی‌ نیز کم کم از بین میرود.
 • درد و تورم در سینه توسط برخی‌ مصرف کنندگان زن گزارش شده است.
 • با مصرف آنادرول در برخی‌ زنان ایجاد صفات مردانه نظیر کلفتی‌ صدا، رویش موی صورت و دیگر موارد گزارش شده است.
 • زنان همچنین بعد از مصرف آنادرول تغییرات زیادی را در چرخه قاعدگی خود گزارش داده‌اند.

بسیاری از افراد که در حال مصرف اکسی متالونهستند معمولا هیچگونه عوارض جانبی جدی را تجربه نمیکنند و بسیاری از عوارض جانبی ذکر شده در بالا با گذر زمان از بین میروند. اما اگر این عوارض جانبی در بلند مدت باقی‌ ماندند شما میبایست بلافاصله با پزشک مربوطه مشاوره کنید زیرا که آنها در بهترین موقعیت برای قضاوت وضعیت شما هستند و میتوانند بهترین درمان را پیشنهاد دهند.

Anadrol 50 mgtab 100 tab Oxymetholone British Dispensary 7

 

آنادرول و ایجاد کبد سمی

اصلی‌‌ ترین نگرانی در مورد آنادرول همیشه ایجاد کبد سمی بوده است. اکسی متالوندر میان استرویید هایی می‌باشد که طراحی آنها طوری بوده است که بتوانند فیلتراسیون کبد را دور بزنند و همین امر استرس زیادی را به کبد وارد می‌کند و میتواند منجر به ایجاد کبد سمی شود. این عارضه جانبی با محدود کردن زمان دوره به ۶-۸ هفته میتواند کنترل شود. در این حالت پس از اتمام دوره بدن میتواند خود را در گذر زمان بهبود دهد. کبد نسبت به سایر ارگان‌های بدن میتواند سریع تر خود را ریکاوری کند، بنابراین زمان ریکاوری کبد را می‌توان نصف زمان طول دوره مصرف استرویید در نظر گرفت. بر اساس مبنا قرار دادن هر میلی‌ گرم، آنادرول در مقایسه با دیگر استرویید‌های آنابولیک مهندسی‌ شده بسیار کمتر سمی می‌باشد.

 

دوز‌های آنادرول

اکنون میدانیم با استفاده از دوز‌های کنترل شده و تحت نظارت، هر استروییدی میتواند به شدت مفید و عوارض جانبی کمتری داشته باشد. دوز پیشنهادی آنادرول در هر روز چیزی بین ۵۰ تا ۱۵۰ میلی‌ گرم در روز می‌باشد. برخی‌ مصرف کنندگان تمایل دارند تا از آنادرول در روز تا ۳۰۰ میلی‌ گرم نیز استفاده کنند اما این موضوع به خاطر آن است که آنها از استروید‌های دیگر نیز در کنار آنادرول استفاده میکنند. تحقیقات نشان داده است که دوز‌های بیشتر از ۱۵۰ میلی‌ گرم در روز دارای مزایای قابل توجهی‌ برای مصرف کنندگان آن نمیباشد.

آنادرول ثابت کرده است که برای ورزشکاران و همچنین بدن سازان به شدت مفید بوده است زیرا که این دارو هم میتواند در دوره حجم و هم در دوره کات به افراد کمک کند. تحقیقات نشان داده است که استفاده از آنادرول در کنار دیگر استرویید‌های تزریقی میتواند به شکل قابل توجهی‌ خروجی دوره فرد را بهبود دهد. اگر یک فرد نسبت به مصرف اکسی متالونبسیار محتاط و هوشیار باشد و همه چیز را رعایت کند پس می‌توان گفت که میتواند عوارض جانبی آن را کنترل کرده و بر اساس استاندارد‌های بدن سازی خطر کمی‌ سلامتی‌ او را تهدید خواهد کرد.

آنادرول همانند دیگر استرویید ها، از فروش رسمی‌ منع شده است اما آن را می‌توان به وفور در بازار سیاه یافت کرد و کسی‌ که قصد تهیه آن را داشته باشد با کمی‌ هزینه بیشتر میتواند به راحتی‌ این استرویید را تهیه کند. ورزشکاران و همچنین بدن سازان بخش عمده ای از خریداران اکسی متالون هستند. خرید استرویید‌ها از بازار سیاه در ایالات متحده نه تنها یک جرم فدرالی می‌باشد بلکه ممکن است استرویید خریداری شده توسط شما تقلبی باشد و ضرر‌های مالی‌ و جسمی‌ زیادی را نیز متحمل شوید. تقلب در فروش استرویید‌ها و این دست دارو‌ها در بازار سیاه رایج می‌باشد و میتواند برای سلامتی‌ مصرف کننده بسیار خطرناک باشد.

خرید اکسی متالون

خرید اکسی متالون

برای خرید این استروئید میتوانید به وب سایت Mokamel.shop مراحعه کنید
 • تومان
سفارش محصول
نویسنده:
حسام رضائی
امتیاز شما به این مطلب
5/5 - (2 امتیاز)

برچسب‌ها

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید
اشتراک
اطلاع از
guest

4 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین پر امتیازترین
بازخورد داخلی
مشاهده تمام نظرات