بیوگرافی اورس کالچینسکی + زندگی شخصی و افتخارات!
0.0

بیوگرافی اورس کالچینسکی + زندگی شخصی و افتخارات!

  • مقالات بدنسازی
  • ۲ اسفند ۰۰
  • محمدرضا امیدی
  • 1,392 بازدید
  • بدون دیدگاه

در ابتدای بیوگرافی اورس کالچینسکی باید گفت که او یک بدنساز حرفه ای از آلمان است. او در سال 1995 در آلمان متولد شد. او در کودکی می خواست که اسکی سوار شود اما در سن بلوغ نظرش تغییر کرد و به بدنسازی روی آورد.

از زمانی که اورس در سال 2016 شروع به شرکت در مسابقات نمود، تا کنون در 3 مسابقه ی اصلی مقاماتی کسب نمود و در طی این روند، به فیزیکی عالی دست پیدا کرد.

قد این بدنساز 25 ساله 5 فیت و 9 اینج و وزن او 90 تا 95 کیلوگرم است.

زندگی اولیه ی اورس کالچینسکی

اورس کالچینسکی در آلمان متولد و بزرگ شد. او فیتنس را از سن 16 سالگی، با تمرین در باشگاه کوچکش در خانه آغاز نمود.

با این حال اشتیاق او در اسکی نهفته بود و از سن 3 سالگی نیز تمرین داشته است. در این مرحله از زندگی، تمرکز اورس بر تبدیل شدن به یک اسکی سوار حرفه ای بود.

بدنسازی اورس کالچینسکی

در سال 2016، زمانی که اورس کالچینسکی 18 ساله بود، تصمیم گرفت اشتیاقش به اسکی را پشت سر بگذارد. از آنجایی که او در کوه زندگی نمیکرد، برایش سخت بود که همزمان با درس خواندن تمرین هم کند.

او در طی 3 سال توانست فیزیک خود را بسیار پیشرفت دهد و قدرت و اندازه خود را تقویت کند. این پیشرفت درحالی بود که تنها به یک میله هالتر و چند وزنه ی سبک دسترسی داشت.

Bodybuilding Career of Urs Kalecinski 825x1024 1
بیوگرافی اورس کالچینسکی + زندگی شخصی و افتخارات!

بیوگرافی اورس کالچینسکی : افتخارات

در سال 2019، اورس کالچینسکی پرو کارد خود را دریافت نمود و یک بدنساز حرفه ای شد. اورس کالچینسکی مقام چهارم را در بخش فیزیک کلاسیک حرفه ای مستر المپیا 2021 کسب نمود.

رژیم اورس کالچینسکی

بخش آخری که در بیوگرافی اورس کالچینسکی به آن می پردازیم رژیم اوست. اورس از طرفداران حذف کردن کربن از رژیم غذایی است. او بیشتر از پروتئین های سبک و سبزیجات استفاده می کند. البته بر خلاف باقی بدنسازان، اورس هیچگاه غذای آزاد ندارد، همواره به رژیم خود پایبند است و در تمام روز های سال غذای سالم می خورد.

نویسنده:
محمدرضا امیدی
امتیاز شما به این مطلب
امیتاز بدید

برچسب‌ها

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده تمام نظرات