مسترالمپیا 2021 : فیلم کامل بهمراه نتایج بزرگترین مسابقه بدنسازی
4.3

مسترالمپیا 2021 : فیلم کامل بهمراه نتایج بزرگترین مسابقه بدنسازی

 • اخبار بدنسازی
 • ۱۸ مهر ۰۰
 • محمدرضا امیدی
 • 68,407 بازدید
 • 7 دیدگاه
جدول محتوا نمایش جدول

به گزارش سایت بدنسازی مکمل ها برای مستر المپیا 2021 : مسابقات مسترالمپیا سال گذشته با تمام مشکلات و محدودیت های ویروس کرونا، برگزار شد و از کیفیت خوبی نیز برخوردار بود. همچنین این ایونت برای اولین بار در طول تاریخ بدون حضور تماشاگران برگزار شد. اکنون تاریخ و مکان برگزاری مسترالمپیا 2021 منتشر شده است.

مسترالمپیا سال پیش با وجود تمام مشکلات، بسیار هیجان انگیز بود. بیگ رامی توانست برندون کوری را برای کسب مقام اول، شکست بدهد و قهرمان مسترالمپیا پارسال شد. همچنین فیل هیث فیزیک خود را نسبت به سال 2018 تقویت کرده بود اما نتوانست برای هشتمین بار قهرمان مسترالمپیا بشود و در آخر مقام سوم را کسب کرد.

دکستر جکسون 51 ساله نیز برای آخرین بار در مسترالمپیا 2020 حضور پیدا کرد و بعد از مسابقات بازنشسته شد. به طور کل مسابقات مسترالمپیا 2020 بسیار هیجان  انگیز بود و امیدواریم که مسترالمپیا 2021 نیز مانند سال گذشته با کیفیت برگزار شود.

نتایج دسته آزاد مستر المپیا 2021

نتیجه مستر المپیا 2021

1بیگ رامی
2برندون کوری
3هادی چوپان
4هانتر لابرادا
5نیک واکر

1️⃣ بیگ رامی قهرمان شده و جایزه نقدی 400,000 دلاری  را دریافت کرد.

بیگ رامی مدافع عنوان قهرمانی در مستر المپیا 2021 بود. او در مقایسه با روز قبل پیش داوری ، بهتر و خشک تر و سخت تر به نظر می رسید. و موفق شد از عنوان سال پیش هود دفاع کند.

بیگ رامی در مستر المپیا 2021

2️⃣ برندون کوری نایب قهرمان و کسب جایزه 150,000 دلاری

براندون کوری با انگیزه تصاحب مجدد تاج و تخت آقای المپیا آمد. و باید بگوییم که او واقعاً نزدیک شد.

او یکی از بهترین عضلات ، تعادل و تقارن را در بین همه شرکت کنندگان در مسابقات المپیا 2021 داشت.

برندون کوری مسترالمپیا 2021

3️⃣ هادی چوپان سوم شد و توانست جایزه 100,000 دلاری را کسب کند.

از نظر من ، هیچ یک از فینالیست های مستر المپیا 2021 مانند هادی چوپان پشت و چهار سر ران یاکیفیت نداشت. او همچنین تنها ورزشکار آقای المپیا 2021 بود که  فیگور وکیوم را انجام داد و همانطور که ممکن است بدانید – ما وکیوم را دوست داریم.

هایدی چوپان با کسب دو بار پیاپی جایزه قهرمان مردم ، محبوبیت خود را در دنیای بدنسازی ثابت کرد.

فیگور گیری انفرادی هادی چوپان در مستر المپیا 2021 

 
هادی چوپان مستر المپیا 2021

4️⃣ هانتر لابرادا و جایزه 40,000 دلاری

هانتر لابرادا دارای ساختار ژنتیکی فوق العاده ای است که با موفقیت بر روی آن ساخته شده است. یکی از مواردی که می تواند در برابر لابرادا موثر واقع شود این است که او در هنگام فیگور گرفتن در پیش داوری عرق کرد. و در روز دوم خشک تر به نظر میرسید.

هانتر لابرادا 2021

5️⃣ نیک واکر و 35,000 دلار

نیک بدون شک بهترین پدیده در فهرست آقای المپیا 2021 بود.  بلوغ عضلانی نیک واکر در 26 سالگی او را میتواند به زودی یکی از بهترین بدنسازان مستر المپیا کند.

نیک واکر

کارت امتیازات دسته آزاد مردان

mens open bodybuilding

فیلم های مستر المپیا 2021

فیلم فگور انفرادی هادی چوپان در مستر المپیا 2021

فیلم کامل روز اول دسته آزاد مستر المپیا 2021

ویديو فینال پیش داوری آزاد مردان روز اول

تاریخ مسابقات مسترالمپیا 2021

مسابقات مسترالمپیا 2021

برخلاف مسترالمپیا سال 2020، مسابقات امسال با حضور طرفداران برگزار می شود. مسترالمپیا 2021 مانند مسابقات سال گذشته در شهر اورلاندو فلوریدا از 5 تا 10 اکتبر برگزار می شود. پیش داوری بخش وزن آزاد مردان در تاریخ 8 اکتبر و فینال برای 9 اکتبر برنامه ریزی شده است.

هادی چوپان در مسترالمپیا 2021

https://www.youtube.com/watch?v=WdYY0-jCMCg
ویدئو یوتیوب با قند شکن ببینید

آبتین شکرابی در مسترالمپیا 2021

آبتین شکرابی در مستر المپیا 2021

آبتین شکرابی هم وطن عزیز ایرانی ما از دیگر ایرانی هایی است که در جواز مستر المپیا 2021 را دریافت کرده است و با بدنی بینظیر و پیشرفته میتوانیم شاهد حضور آن در مستر المپیا امسال باشیم. او بعد از سال ها بلاخره به بدنی بدون نقض دست یافت و میتوان این موفیقت بزرگ را حاصل تلاش مستمر آبتین عزیز دانست . هم چنین او چند ماهی است که با مربی جدید خود ( پاتریک تو ) مشغول به تمرین کردن است .

فیلم مستر المپیا 2021

پیش نمایش و پیش بینی مستر المپیا 2021

در این  بخش می خواهیم به تجزیه و تحلیل و پیش بینی بخش آزاد مردان در مستر المپیا 2021 بپردازیم.

مستر المپیا 2021 آخر هفته در اورلاندو برگزار می شود. این بزرگترین مسابقه سال است و بسیاری از بدنسازان برتر جهان برای رقابت روی صحنه خواهند رفت.

این فهرست، علی رغم اینکه برخی از نام های بزرگ قادر به شرکت در این رویداد نیستند، چشمگیر است. ناتان دی آشا پس از پیروزی در آرنولد کلاسیک انگلستان قصد داشت در مستر المپیا 2021 شرکت کند اما به دلیل مسائل حقوقی که بر ویزای وی تأثیر گذاشتند مجبور شد المپیا را از دست بدهد. ولاد سوهوکوچرو نیز به دلیل مشکلات سفر غایب خواهد بود. رقبای دیگری مانند فیل هیث و دکستر جکسون نیز اعلام کرده اند که در این مسابقه شرکت نمی کنند.

این بدان معنا نیست که رقابت امسال یک رقابت معمولی خواهد بود بلکه برعکس این موضوع صادق است. باید گفت ترکیب اصلی فوق العاده است و می توانید کل لیست زیر را به همراه تفکیک و پیش بینی بخش بدنسازی آزاد مردان پیدا کنید.

لیست رقبای المپیا 2021

 • ویلیام بوناک (هلند)
 • هادی چوپان (ایران)
 • براندون کاری (ایالات متحده آمریکا)
 • ممدوح السبیای (مصر)
 • ریگان گریمز (کانادا)
 • جیمز هولینگزهد (بریتانیا)
 • هانتر لابرادا (ایالات متحده)
 • پاتریک مور (آمریکا)
 • حسن مصطفی (مصر)
 • آندریا پرستی (ایتالیا)
 • جاستین رودریگز (آمریکا)
 • محمد شعبان (مصر)
 • ایان والیر (کانادا)
 • نیکلاس واکر (آمریکا)
 • آکیم ویلیامز (آمریکا)
 • رولی وینکلار (کوراسائو)

شرکت کنندگان قابل توجه در مسترالمپیا 2021

در این بخش دو شرکت کننده را معرفی خواهیم نمود که پیشرفت بسیاری داشته اند و پیش بینی می شود امسال نیز مقام بالاتری نسبت به دفعه ی پیشین خود کسب کنند.

جاستین رودریگز

جاستین رودریگز هر بار که روی صحنه می رود پیشرفت کرده است و این پیشرفت امسال شامل کسب مقام چهارم در آرنولد کلاسیک می شود. اکنون، او فرصتی خواهد داشت تا ببیند چگونه با برخی دیگر از رقبای قوی برابری می کند. رودریگز یک اسب سیاه است که در این رقابت ها شرکت می کند و اگر همه چیز درست پیش برود می تواند جزو 6 نفر برتر قرار گیرد.

مستر المپیا 2021
مستر المپیا 2021

هانتر لابرادا

به گفته پدرش، بدنساز افسانه ای لی لابرادا، هانتر لابرادا قرار است در حرفه خود قهرمان المپیا شود. این قهرمانی امسال نخواهد بود، اما او امسال در شیکاگو پرو پیروز شده است. لابرادا در حال قدم گذاشتن در مسیر موفقیت خود می باشد و این می تواند پله ای برای حرکت به جلو باشد.

Hunter Labrada
مستر المپیا 2021

6 نفر برتر در بخش آزاد مردان

در این بخش پیش بینی 6 نفر برتر بخش آزاد مردان را با هم برر سی خواهیم نمود.

6. ایان والیر

ایان والیر در المپیا 2020 ظاهر شد و مقام هفتم را کسب نمود. او این شانس را دارد که یک جایگاه صعود کند و جزو 6 شرکت کننده برتر در مسابقات امسال باشد. امسال سال خوبی برای والیر بود. او در تعطیلات آخر هفته پشت سر هم در مسابقات تامپا پرو و ​​تگزاس پرو عنوان قهرمانی کسب کرد. او در آرنولد کلاسیک نمایش داد و مقام دوم را به خانه برد. داوران والیر را دوست دارند و او می تواند در پایان این هفته رزومه خود را از قبل هم بهتر کند.

Iain Valliere
مستر المپیا 2021

5. براندون کاری

پیروزی جنجالی براندون کاری در المپیا 2019 بسیار پر سر و صدا بود. پس از شکست در سال گذشته، کاری می داند که چه کارهایی برای پیشرفتش باید انجام دهد و آن ها را در طول تمرینات خود به کار برده است. کاری می تواند ثابت کند که پیروزی او یک اتفاق ساده نبوده و او همچنان یک رقیب قوی در این ورزش است. او به پیشرفت خود ادامه می دهد و امسال می تواند آن را روی صحنه نشان دهد.

مستر المپیا 2021
مستر المپیا 2021

4. ویلیام بوناک

ویلیام بوناک پس از غیبت در آرنولد کلاسیک در المپیا حضور خواهد داشت. او قهرمان فعلی این مسابقات بود و نتوانست از عنوان خود دفاع کند. اکنون، بوناک توانسته تمام انرژی خود را برای مهمترین مسابقه سال بگذارد. بازگشت به روی صحنه باید انگیزه ی کافی را برای بوناک ایجاد کرده باشد. او یکی از بهترین بدنسازان جهان است و این برتری را آخر هفته نیز نشان خواهد داد.

مستر المپیا 2021

3. نیک واکر

نیک واکر نیویورک پرو را از لیست خود حذف کرده و امسال آرنولد کلاسیک را اضافه کرده است. او دو رقابت بزرگ خارج از المپیا را برده است و می تواند سومین برد خود را در اورلاندو کسب کند. در حالی که واکر ممکن است برنده این مسابقه نباشد، اما او اولین شرکت کننده ای است که نمایش خود را اجرا خواهد کرد. واکر دارای اندازه و حجمی عالی است. واکر نامی نسبتاً جدید در بدنسازی است و قبلاً به عنوان یک حرفه ای تأثیر زیادی داشته است.

مستر المپیا 2021
مستر المپیا 2021

2. هادی چوپان

همه چیز دست به دست هم داده است تا هادی چوپان این بار هم تا نزدیک عنوان قهرمانی پیش رود. او توانست امسال زود برسد و این بدان معناست که زمان زیادی برای آماده سازی خود داشته است. چوپان با هانی رامبد کار می کند و به نظر می رسد در شرایط فوق العاده ای قرار دارد. چوپان از المپیا سال گذشته در مسابقات شرکت نکرده است و امسال با کسب مقام چهارمی به این مرحله راه یافت. در سال 2019، چوپان سوم شد و نتیجه ای نزدیک به قهرمانی را تجربه کرده بود. امسال، او این شانس را دارد تا مقام بالاتری را نسبت به سال گذشته کسب کند.

مستر المپیا 2021

1. ممدوح السبیای “بیگ رامی”

قهرمانان المپیا از دوران آرنولد شوارتزنگر قهرمانی هایی پشت سر هم را کسب می کرده اند. از سال 2017 که فیل هیث هفتمین قهرمانی پیاپی خود را کسب کرد، هیچ برنده ای تکرار نشده است. این چیزی است که بیگ رامی می تواند امسال به آن برسد. اگر او مانند سال گذشته ظاهر شود، شکست دادن بیگ رامی دشوار خواهد بود. برخی همین حالا هم او را قهرمان می دانند. او هیکل خارق العاده خود را قبل از این مسابقات نشان داده است و به نظر می رسد که او در بهترین فرم خود خواهد بود تا بتواند دومین قهرمانی پیاپی خود را در مستر المپیا کسب کند.

مستر المپیا 2021

وزن ۳۰۵ پوندی رمی در جریان وزن کشی‌ در کنفرانس مطبوعاتی در مستر المپیا ۲۰۲۱

بیگ رمی به دلیل سایز خاص و تک خود شناخته میشود. سوالی که در ذهن بیشتر طرفداران این رقابت وجود دارد این است که – آیا رمی با حجم حتی بیشتری بازگشته است؟ یا از حجم خود کاسته تا کیفیت تفکیک عضلات خود را بهبود دهد؟ پاسخ این سوال در بعدازظهر پنجشنبه داده شد – در زمانی‌ که میزبان کنفرانس، باب سیچریلو، یک ترازوی واقعی را به روی صحنه آورد تا رمی را وزن کشی‌ کند.

قبل از آوردن ترازو، از بیگ رمی به دلیل سایز زیادش سوالی‌ در زمینه وزن بدنش پرسیده شد. او ادعا کرد که وزنش ۲۹۰ پوند است، که قطعا در رده وزن‌های بالا در دسته آزاد محسوب میشود – اما رقمی‌ شگفت آور و خارج از تصور نیست. اما باب سیچریلو می‌خواست صحت حرف رمی را در عمل بسنجد. ترازویی به روی صحنه آورده شد تا به شکل غافلگیرانه رمی را وزن کشی‌ کنند.

ترازو نشان داد که بیگ رمی دارای وزن ۳۰۵ پوند می‌باشد. البته او همچنان کت شلوار، کفش و یک میکروفون در دست داشت. اما آیا آنها عامل آن ۱۵ پوند وزن اضافه بودند؟ شاید کمی‌ زیاد در نظر گرفته باشیم – اما این وزن نشان داد که رمی در مورد وزنش تقریبا درست میگفته است.

اگرچه این نمی‌تواند یک وزن کشی‌ ۱۰۰% دقیق و رسمی‌ محسوب میشود – اما به ما نشان میدهد که بیگ رمی همچنان آن سایز معروف خود را حفظ کرده است. اما آیا این حجم امسال میتواند به تفکیک عضلاتش آسیب بزند؟ به زودی در مرحله پیش داوری در جمعه شب این را خواهیم فهمید. شرایط آمادگی‌ و تفکیک عضلات بیگ رمی طی‌ سال‌های اخیر ناپایدار بوده است. شاید فتح المپیا ۲۰۲۰ کلیدی برای موفقیت‌های آینده او بوده باشد. این را نخواهیم فهمید تا زمانی‌ که او یک عنوان ساندوی دیگر را ببرد. به همین دلیل است که امسال برای رمی بسیار با اهمیت می‌باشد. او نیازمند اثبات این است که تنها یک قهرمان تک دوره ای نبوده، بلکه یک فاتح ماندگار می‌باشد.

با توجه به وزن ۳۰۵ پوندی با لباس، ویلیام بوناک هنگامی که رمی در حال پایین آمدن از روی ترازو بود خطابی تند به او کرد و گفت، “ بگذار ببینیم که آیا این وزن به تو کمک خواهد کرد یا نه. “ بوناک به دلیل جثه کوچک تر خود نسبت به برندون کوری یا بیگ رمی شناخته میشود. این همیشه به عنوان یک مشکل توسط منتقدان مطرح میشود و می‌گویند، “ آیا بوناک میتواند به دلیل محدودیت‌های سایز رمی او را شکست دهد؟ “ بوناک نگران به نظر نمیرسد. صحبت‌های بوناک اینطور القا می‌کند که او فکر می‌کند میتواند با توجه به آمادگی‌ بهتر بدنی میتواند قهرمان سال قبل را شکست دهد.

اما تمام اینها حرف می‌باشد، و اگرچه جالب، هیجان انگیز و باعث ایجاد شور و نشاط در طرفداران میشود، اما تا زمانی‌ که این رقبا را روی استیج کنار هم در جمع شب نبینیم، نخواهیم فهمید که شانس واقعی هر کدام از این ورزشکاران چه میزان می‌باشد. 

نتایج مسترالمپیا : بخش فیزیک کلاسیک مردان

بخش فیزیک کلاسیک مسترالمپیا همه ساله مدعیان زیادی دارد. راف دیزل که دو هفته پیش به عنوان قهرمان آرنولد کلاسیک عنوان کسب کرده بود در این مسابقات دوم شد. کریس بامستد برای بار سوم عنوان قهرمانی این مسابقات را به عنوان نفر اول از آن خود کرد. برن آنسلی در این دسته از رقابت ها سوم شد.

فیزیک کلاسیک مستر المپیا 2021

کریس بامستد قهرمان فیزیک کلاسیک 2021

کریس بامستد با بدنی آماده تر از همیشه در مسابقات مسترالمپیا 2021 ظاهر شد و در نهایت قهرمان این دسته از رقابت ها شد. جایزه ی کریس بامستد به ارزش 50هزار دلار بود.

کریس بامستد 2021

راف دیزل نائب قهرمان فیزیک کلاسیک 2021

راف دیزل 2021

راف دیزل 2021

برایان آنسلی مقام سوم فیزیک کلاسیک 2021

برایان آنسلی 2021

اورس کالچینسکی مقام چهارم فیزیک کلاسیک 2021

اورس کالچینسکی 2021

اورس کالچینسکی 2021

کارت امتیاز بخش فیزیک کلاسیک مستر المپیا

mens classic physique

نتایج پیشین فیزیک کلاسیک مسترالمپیا

 • 2020: کریس بامستد
 • 2019: کریس بامستد
 • 2018: برن آنسلی
 • 2017: برن آنسلی
 • 2016: دنی هستر

نتایج مسترالمپیا 2021 : بخش 212 مردان

درک لانسفورد برنده ی بخش 212 مردان در مستر المپیا 2021 شد.

بخش 212 مردان یکی از مسابقات مستر المپیا 2021 بود. نتایج کامل و برنده ای که در یک مسابقه هیجان انگیز از تمامی رقبا پیشی گرفت، اعلام شد. در نهایت درک لانسفورد بود که توانست مدال طلا را به خانه ببرد.

بخش 212 پس از فهمیدن خبر درگذشت جورج پترسون بسیار آشفته شدند. این رویداد به افتخار پترسون و بهترین رقبای جهان به نمایش گذاشته شد. در آخر هفته ی گذشته، شان کلاریدا مدافع عنوان قهرمانی بود. او بعد از ظهر پنجشنبه در کنفرانس مطبوعاتی 185 پوند وزن داشت و در بهترین فرم خود وارد شد.

فلکس لوئیس از سال 2012-2018 هفت بار متوالی برنده ی این بخش از مستر المپیا شد. لوئیس امسال در این رقابت شرکت نمی کند و قصد دارد در آینده وارد بخش آزاد مردان شود.

نتایج بخش 212 مردان اعلام شد و در ادامه می توانید نتایج بخش 212 مردان مستر المپیا 2021 و برندگان پیشین را مشاهده کنید.

بخش 212 مردان

بخش 212 مردان

نتایج بخش 212 مردان در المپیا 2021

 • مقام اول درک لانسفورد
 • مقام دوم – شان کلاریدا
 • مقام سوم – کمال الگارگنی
 • مقام چهارم – انجل کالدرون فریاس
 • مقام پنجم – ناتان اپلر

برندگان پیشین بخش 212 مردان المپیا

 • 2020: شان کلاریدا
 • 2019: کمال الگراگنی
 • 2018: فلکس لویس
 • 2017: فلکس لویس
 • 2016: فلکس لویس
 • 2015: فلکس لویس
 • 2014: فلکس لویس
 • 2013: فلکس لویس
 • 2012: فلکس لویس
 • 2011: کوین انگلیش
 • 2010: کوین انگلیش
 • 2009: کوین انگلیش

نتایج میسیز المپیا 2021

بخش آزاد بانوان بار دیگر در این فصل به عرصه ی نمایش برگشت و به دنبال ملکه ی خود می گردد. برگزاری این بخش 5 سال متوقف شده بود و سال 2020 برگشت. الان بخش آزاد بانوان برگشته است و بهترین ورزشکاران جهان فرصت دارند تا برتری خود را ثابت کنند.

آندریا شاو قهرمان سال گذشته بود. او به عنوان یکی از بهترین شرکت کنندگان امسال هم شرکت کرد تا دومین برد خود را در اولاندو کسب کند. آندریا شاو فیزیک و هیکل عالی ای را سال گذشته به نمایش گذاشت و امسال نیز انتظارات از او بسیار بالا است.

استعداد های زیادی امسال در این بخش شرکت کردند و یکی از این استعداد ها هله تروینو است. او مسابقه ی پارسال مقام دوم را کسب کرد. مارگارت مارولس و مونیک جونز هم در این بخش شرکت کرند تا اثری از خود بر جای بگذارند.

مسترالمپیا 2012

زمانی که به شرکت کنندگان میسیز المپیا امسال نگاه می کنیم انتخاب یک برنده واقعا کار سختی است. این مسابقه از همان ابتدا بسیار هیجان انگیز بود و الان نتایج اعلام شده اند. در ادامه شما می توانید نتایج کامل این مسابقه و برندگان پیشین در این بخش را مشاهده نمایید.

میسیز المپیا 2021

میسیز المپیا 2021

نتایج میسیز المپیا 2021

 • مقام اول آندریا شاو
 • مقام دوم – هله تروینو
 • مقام سوم – مارجی مارتین
 • مقام چهارم – مونا پورصالح
 • مقام پنجم – آیرین اندرسون

برندگان پیشین میسیز المپیا

 • 2006: آیریس کایل
 • 2007: آیریس کایل
 • 2008: آیریس کایل
 • 2009: آیریس کایل
 • 2010: آیریس کایل
 • 2011: آیریس کایل
 • 2012: آیریس کایل
 • 2013: آیریس کایل
 • 2014: آیریس کایل
 • 2020: آندریا شاو

نتایج فیتنس بانوان 2021

ویتنی جونز برنده ی بخش فیتنس بانوان در المپیا 2021 بوده است.

سطح شرکت کنندگان در بخش فیتنس بانوان به طور قابل توجهی بالا بود. بینندگان بسیار چشم انتظار این برنامه بودند و پس از دیدن آن نا امید نشدند. نتایج بخش فیتنس بانوان المپیا 2021 اعلام شدند.

میسی تراسکات یکی از شرکت کنندگان برجسته در فیتنس می باشد. سال گذشته او مقام اول را از ویتنی جونز، که به صورت متوالی در المپیا 2018 و 2019 برنده شد، گرفت. تراسکات امسال برنده ی آرنولد کلاسیک هم شد و به دنبال پیروزی در مسابقه ی بعدی بود.

جونز، که پارسال مقام سوم را کسب کرده بود، به همراه اوسکانا گریشینا دوباره به روی صحنه آمد. این دو از برترین ها در عرصه ی فیتنس هستند. گریشینا 4 برد متوالی از سال های 2014 تا 2017 و مقام دوم را در سال 2020 کسب نمود. همچنین او در آرنولد کلاسیک دو هفته پیش برنده ی مقام دوم شد.  آریل خدر یکی دیگر از ورزشکاران قابل توجه است. او یک ستاره رد حال ظهور در فیتنس است و نمایش های او هم سند این ادعا هستند. خدر در فصل پیش المپیا مقام چهارم و در آرنولد کلاسیک مقام سوم را کسب نمود.

در سال گذشته ورزشکاران برجسته ای پا به عرصه ی فیتنس بانوان گذاشتند. ژاکلین بیکر و آریکا تریگیل دو تا از این ورزشکاران برجسته بودند که در المپیا این آخر هفته شرکت کردند.

در ادامه می توانید نتایج کامل این بخش از المپیا 2021 را به همراه برندگان سال های پیشین مشاهده فرمایید.

فیتنس بانوان المپیا 2021

فیتنس بانوان المپیا 2021

نتایج المپیا 2021 بخش فیتنس بانوان

 • مقام اول ویتنی جونز
 • مقام دوم – میسی تراسکات
 • مقام سوم – اوسکانا گریشینا
 • مقام چهارم – آریل خدر
 • مقام پنجم – ژاکلین بیکر

برندگان پیشین فیتنس بانوان المپیا

 • 2020: میسی تراسکات
 • 2019: ویتنی جونز
 • 2018: ویتنی جونز
 • 2017: اوسکانا گریشینا
 • 2016: اوسکانا گریشینا
 • 2015: اوسکانا گریشینا
 • 2014: اوسکانا گریشینا

نتایج فیگور بانوان 2021

سیدنی گیلون برای پنجمین بار برنده ی بخش فیگور بانوان در المپیا 2021 شد.

نتایج بخش فیگور بانوان المپیا 2021 اعلام شدند. پیش داوری در صبح جمعه انجام شد و نتیجه در شب برنامه اعلام گردید.

تعداد برد های سیدنی گیلون از زمان حرفه ای شدنش در سال 2012، دو رقمی شده است و چهار تا از این برد ها در المپیا بوده اند. گیلون چهار بار قهرمان المپیا شده است و این بار نیز برای بار دیگر در صدر بازی خود قرار گرفت.

لاتوریا واتس آخرین برنده قبل از گیلون بود. او در سال های 2015 و 2016 دو مرتبه عنوان پیروزی را به دست آورد. نیکول ویلکینز یکی دیگر از نام های برجسته با چهار عنوان پیروزی در المپیا است. او در چهار مسابقه از شش مسابقه ای که بین 2009-2015 برگزار شد، برنده شد. برتری یافتن بر هیچ یک از شرکت کنندگان آسان نبود و این امر به وضوح در پیش داوری حس می شد.

جسیکا ریز پادیلا و میشل سیلوا پینتو نیز روی صحنه ظاهر شدند. استعداد های زیادی در بخش فیگور به نمایش گذاشته شدند و جمعه شب به پایان رسید.

نتایج کامل اعلام شدند. در ادامه شما می توانید نتایج بخش فیگور بانوان المپیا 2021 را به همراه برندگان پیشین مشاهده فرمایید.

فیگور بانوان المپیا 2021 - 4 نفر برتر

فیگور بانوان المپیا 2021 – 4 نفر برتر

نتایج فیگور بانوان المپیا 2021

 • مقام اول سیدنی گیلون
 • مقام دوم – ناتالی سولترو
 • مقام سوم – استفانی گیبسون
 • مقام چهارم – جسیکار ریز پادیلا
 • مقام پنجم – نیکول زنوبیا گراهام

برندگان پیشین فیگور بانوان المپیا

 • 2020: سیدنی گیلون
 • 2019: سیدنی گیلون
 • 2018: سیدنی گیلون
 • 2017: سیدنی گیلون
 • 2016: لاتوریا واتز
 • 2015: لاتوریا واتز
 • 2014: نیکول ویلکینز
 • 2013: نیکول ویلکینز
مسترالمپیا 2021
مسترالمپیا 2021
244695146 196289532638789 6255823968908701040 n
مسترالمپیا 2021

نتایج ولنس بانوان المپیا 2021

المپیای امسال بسیار دیدنی بود. بخش ولنس برای اولین بار در المپیا برگزار شد. در آخر، این فرانسیل ماتوس بود که اولین عنوان قهرمانی ولنس المپیا را به خانه برد.

در ماه مه، آنجلا بورخس اولین شرکت کننده ی ولنس بود که تا به حال به المپیا راه یافته بود. او مسابقه ی Jim Manion’s IFBB Pro League Pittsburgh Pro را با مدال طلا به پایان رسید. در المپیای امسال بورخس مدال نقره را کسب نمود. او اولین نفر از بسیاری از نام های بزرگ بود که واجد شرایط شد و جزو شرکت کنندگان جالب توجه امسال بود.

222

رنی جِوِت نیز یکی از اسامی مورد توجه برای ورود به این رویداد بود. سال خوبی برای جوِت بود زیرا او در شیکاگو پرو سوم شد و در نهایت برای کسب صلاحیت برنده Tampa Pro شد. دوین کامبر به عنوان ورزشکار ممتاز دیگری در این رقابت شرکت کرد.

این اولین مسابقه ی ولنس در المپیا بود و این قرار است شروعی برای تمامی مسابقات بی نظیر پیش رو باشد. نتایج این مسابقه اعلام شدند.

در ادامه شما می توانید نتایج کامل این بخش از المپیا 2021 را مشاهده فرمایید.

نتایج بخش ولنس المپیا 2021

 • مقام اول – فرانسیل ماتوس
 • مقام دوم – آنجلا بورگس
 • مقام سوم – ایزابل نونس
 • مقام چهارم – یاریشا آیالا
 • مقام پنجم – جولیا چیتارا

111

نتایج مستر المپیا 2021 فیزیک میردان

بخش فیزیک مردان بخشی بود کمی غیر منتظره بود. برندون هندریکسون به عنوان قهرمان فعلی به دنبال دفاع از عنوان خود بود. او این کار را با موفقیت انجام داد و سومین عنوان المپیا را در چهار سال به دست آورد.

نتایج به طرز شگفت انگیزی آغاز شد و ریمونت ادموندز، قهرمان سابق المپیا، مقام پنجم را بدست آورد. او به امید کسب مقام های اول یا دوم وارد مسابقه شد. این بدان معنا بود که سایر رقبا بهتر از حد تصور خوب بودند و این ها کایرون هولدن و ارین بنکس بودند. فیزیک مردان در مسیر خوبی پیش می رود و هیچ مکانی بهتر از المپیا برای نشان دادن آن وجود ندارد.

mens physique
mens physique2

پس از پیروزی در نیویورک پرو، بنکس توانسب به دو نفر برتر راه یابد. در نهایت، این تلاش ها برای شکست دادن قهرمان کافی نبود، اما در اولین المپیای او، بنکس استعداد و پتانسیل زیادی نشان داد و آینده ای درخشان در انتظار اوست.

نتایج کامل از بخش فیزیک مردان اعلام شد. در زیر می توانید نتایج امسال و برندگان سال های پیشین را مشاهده نمایید.

نتایج فیزیک مردان المپیا 2021

 • مقام اول – براندون هندریکسون
 • مقام دوم – بنکس ارین
 • مقام سوم – دیوگو مونته نگرو
 • مکان چهارم – کایرون هولدن
 • مکان پنجم – ریمونت ادموندز

برندگان پیشین فیزیک مردان المپیا

 •       2020: براندون هندریکسون
 •       2019: ریمونت ادموندز
 •       2018: برندون هندریکسون
 •       2017: جرمی بوندیا
 •       2016: جرمی بوندیا
 •       2015: جرمی بوندیا
 •       2014: جرمی بوندیا
 •       2013: مارک آنتونی وینگسون

توجه : این مطلب در آینده با نتایج و تمام اتفاقات مهم مسترالمپیا 2021 به روز رسانی می شود. برای آخرین خبر های مهم بدنسازی همراه ما باشید.

نویسنده:
محمدرضا امیدی
امتیاز شما به این مطلب
4.2/5 - (4 امتیاز)

برچسب‌ها

اشتراک
اطلاع از
guest

7 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین پر امتیازترین
بازخورد داخلی
مشاهده تمام نظرات