ورزش برای تقویت اندام تناسلی + عکس
4.3

ورزش برای تقویت اندام تناسلی + عکس

  • سلامتی, مقالات بدنسازی
  • ۶ شهریور ۹۹
  • محمدرضا امیدی
  • 54,730 بازدید
  • 3 دیدگاه

انواع ورزش برای تقویت اندام تناسلی چه مواردی هستند؟ چند مدل ورزش برای تقویت عضلات جنسی آقایان داریم؟ چه نمونه تمریناتی برای بالا بردن قدرت اندام تناسلی خانم‌ها وجود دارد؟

در این مطلب از مکمل‌ها قصد داریم در قالب یک نوشتار کامل پاسخ این سوالات را به شما بدهیم. با مجله ی اینترنتی مکمل ها همراه باشید تا شما را با روش های آسان تقویت عضلات دستگاه تناسلی آشنا کنیم.

زندگی جنسی بهتر علاوه بر داشتن یک رابطه لذت بخش می تواند بر تمام جنبه های رابطه دونفره تاثیرگذار باشد. داشتن یک رابطه جنسی خوب به عوامل زیادی بستگی دارد.

از علاقمندی دو جنس به هم گرفته تا نحوه انجام رابطه و چگونگی لذت بردن از آن. در مواقعی عواملی باعث اختلال در یک رابطه جنسی خوب می‌شوند که می‌توانند بی‌شمار باشند.

 

یکی از این عوامل، که اتفاقا می‌تواند ضربه های بدی به رابطه بزند، مشکلات دستگاه تناسلی در آقایان و خانمهاست. هر کدام از دو جنس به نوبه خود می تواند دچار مشکلاتی در این ناحیه بدن شوند که کیفیت و کمیت رابطه جنسی شان را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

 

این افت کیفی نه تنها خود عملکرد نزدیکی، بلکه کل زندگی را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

چیزی که اهمیت دارد این است که بعد از بروز چنین مشکلاتی ما تا چه حد به دنبال درمان باشیم. درمان‌های غیردارویی و غیرجراحی متفاوتی برای رفع مشکلات دستگاه تناسلی وجود دارد که یکی از آنها ورزش است.

انجام برخی تمرینات ورزشی به تقویت عضلات این بخش از بدن شما کمک زیادی می‌کند. این ورزش‌ها در زنان و مردان هر کدام می‌توانند به دلیل تفاوت در ساختار و آناتومی دستگاه تناسلی متفاوت باشد، اما در کلیت به یک شکل خواهد بود.

در ادامه شما را با شیوه های ورزشی تقویت ماهیچه های دستگاه تناسلی مردان و زنان به صورت مجزا و جداگانه آشنا خواهیم کرد.

 

 

آیا امکان تقویت آلت تناسلی وجود دارد؟

 

احتمالاً با توجه به آنچه که در این مطلب گفتیم به این موضوع پی برده اید که بله این امکان پذیر است.

در افراد مختلف بسته به عنصر های ژنتیکی و ارثی دستگاه تناسلی می تواند تا ۶۰ درصد از بافت عضله ای تشکیل شده باشد.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید این قسمت از بدن هم مانند سایر قسمتهای عضلانی اگر رویش کار شود می تواند تقویت شود.

شاید برای درمان اختلال نعوظ در آقایان و مشکلات مربوط ب کشش واژن به مصرف انواع گیاهان دارویی، شیمیایی و مکمل های گوناگون و روش های جراحی پناه ببرید.

اما همین جا بهتر است دست نگه دارید. مصرف مکملها شاید در مواردی نخست شما را به وجد بیاورد، اما طولی نخواهد کشید که رابطه شما را بدتر و خراب تر از قبل خواهد کرد.

این داروها فقط در مورد زمان کوتاهی اعتماد به نفس شما را بالا خواهند برد.

 

تقویت اندام تناسلی در مردان

 

انواع ورزش برای تقویت اندام تناسلی در مردان

آیا از آن دست آقایانی هستید که از اختلال نعوظ رنج می برید؟ آیا در داشتن یک عملکرد جنسی موفق دچار مشکل هستید؟ یکی از مشکلاتی که زندگی جنسی مردان را تحت الشعاع قرار می‌دهد اختلال نعوظ است.

این مشکل بسیار طبیعی است و برای هر مردی در هر زمانی ممکن است رخ دهد.

اگرچه این مشکل می تواند شما را در داشتن یک رابطه موفق دچار مشکل کند، اما می‌توانید با انجام چند روش ساده عملکرد آلت تناسلی خود را هنگام رابطه جنسی تقویت کنید، بدون اینکه از روشهای شیمیایی، مانند مصرف قرص استفاده کنید.

دیگر نیازی نیست به خاطر عدم توانایی در نعوظ هنگام رابطه هزاران دلیل بنی اسرائیلی بیاورید تا از ناراحتی شریک جنسی خود جلوگیری کنید.

در اینجا روش هایی وجود دارد که به تقویت عضلات آلت تناسلی برای داشتن یک رابطه جنسی فراموش نشدنی کمک می‌کند.

 

1. ورزش های هوازی

اولین گروه از مجموعه ورزش هایی که برای تقویت عضلات دستگاه تناسلی شما قرار داده ایم ورزش های هوازی هستند. از جمله این ورزش می توان دویدن، دوچرخه‌سواری، بوکس، پرش و قایقرانی را نام برد.

بر اساس مطالعاتی که در سال ۲۰۱۸ صورت گرفت افرادی که در ۴ روز در هفته و هر سری ۴۰ دقیقه ورزش هوازی انجام دادند شاهد اثراتی مثبت روی عضلات آلت تناسلی خود بودند.

تمرینات را برای تاثیرگذاری حداکثری از شدت کم شروع و به مرور سخت تر کنید.

برای اینکه نتایج را به صورت کامل مشاهده کنید حداقل نیمی از یک سال را باید به انجام این تمرینات اختصاص دهید. تمرینات هوازی با توجه به تقویت عضلات ماهیچه ها، بهبود سلامت قلب و شریان های خونی باعث بهبود دستگاه تناسلی و عملکرد جنسی در آقایان می شوند.

 

2. ورزش ماساژ

یکی دیگر از انواع ورزش برای تقویت آلت تناسلی ماساژ دادن آن است. در این روش دستی کافیست برای کشش پوست ناحیه تناسلی با استفاده از یک کرم روان کننده آلت تناسلی را به صورت مرتب ماساژ دهید.

این امر می تواند کمی در تغییر سایز آلت تناسلی شما کمک کننده باشد. برای دیدن نتایج بهتر باید این کار را مرتباً تکرار کنید. شاید در نگاه اول تصور کنید این امر نوعی خودارضاعی محسوب شود اما اینطور نیست.

اگر دچار نعوظ شدید باید ماساژ را قطع و پس از افت آلت آن را ادامه دهید.

ورزش برای تقویت اندام تناسلی

 

3. ورزش های تمرینی کگل

تمرینات کگل از جمله بهترین روش هایی هستند که می‌توانند به تقویت ماهیچه های شما کمک زیادی کند.

برای یافتن عضلات کف لگن کافی است چند بار ادرار خود را متوقف کنید، ماهیچه هایی که در این عمل درگیر می‌شوند در همان هایی هستند که شما به دنبال آن هستید.

برای انجام تمرینات کگل باید عضلات کف لگن را تحت فشار قرار دهید. آنها را جمع کنید و چند ثانیه این فشار را حفظ و سپس عضلات را به حالت اول رها کنید برای نتیجه گیری بهتر به طور متوسط ۱۵ حرکت و ۳ بار در روز انجام دهید.

این تمرینات را می توانید در انواع موقعیت ها تکرار کنید. چه زمانی که ایستاده اید، چه زمانی که نشسته اید و چه وقتی که دراز کشیده اید.

 

انواع ورزش تقویت اندام تناسلی برای خانم ها

بسیاری از عوامل می تواند عضلات کف لگن بانوان را تضعیف کنند. از جمله آن‌ها می‌توان بارداری، زایمان، بالا رفتن سن، رابطه جنسی متعدد، یبوست، سرفه های پیاپی و اضافه وزن را بر شمرد.

این عوامل باعث عوارض ناخواسته زیادی می شوند. ممکن است هنگام سرفه عطسه و یا خندیدن شما را دچار نشت ادرار کنند.

تمرینات واژینال می‌توانند باعث بالا رفتن مهارت کنترل عضلات درگیر در واژن شوند که بر لذت جنسی و ارگاسم، واکنش‌های حسی رابطه جنسی و کنترل ادرار و مدفوع کمک کننده باشند.

اگر عضلات قوی تر داشته باشید، انقباضات قوی‌تر را تجربه کنید و این تجربه جدید منجر به ترشحات بیشتر در نتیجه لذت جنسی بالاتری خواهد شد.

 

ورزش برای تقویت اندام تناسلی زنان

 

1.تمرینات کگل

تمرینات کگل علاوه بر تاثیر روی مردان باعث استحکام واژن می شوند و یکی از مهمترین انواع ورزش های تقویت اندام تناسلی در خانم ها به شما می آیند. کافیست مانند آنچه که برای مردان گفتیم را تکرار کنید و عضلات واژن و مقعد خود را تقویت کنید.

 

2.تمرینات پل

این تمرین اگرچه در درجه نخست به تقویت عضلات باسن کمک می کنند، اما می‌توانند ماهیچه های کف لگن را نیز قوی‌تر کنند.
برای انجام این کار باید به پشت دراز بکشید، زانوها را خم کنید و پاها را به صورت صاف هم عرض عضله لگن روی زمین قرار دهید.

بازوها را نیز با کف دست به سمت پایین قرار دهید. باسنتان و کف لگن را چندین سانتیمتر از زمین بلند کنید. فشار باید روی کتف و بازوی شما باشد.

این حرکت را حداکثر ۸ ثانیه حفظ کنید. ماهیچه های باسن و لگن را آرام کرده و به حالت اول برگردید. این حرکت را حداکثر ۱۰ بار تکرار کنید.

نویسنده:
محمدرضا امیدی
امتیاز شما به این مطلب
4.3/5 - (11 امتیاز)

برچسب‌ها

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید
اشتراک
اطلاع از
guest

3 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین پر امتیازترین
بازخورد داخلی
مشاهده تمام نظرات