ستوسترون انانتات
4.4

مزایا و عوارض جانبی احتمالی‌ تستوسترون انانتات

 • استروئیدها, مقالات بدنسازی
 • 2 اکتبر 18
 • حسام رضائی
 • 17,112 بازدید
 • 54 دیدگاه

تستوسترون انانتات :اگر شما خواهان دانستن چیزی در مورد تستوسترون انانتات هستید، پس این مورد به شما کمک خواهد کرد تا به پدیده ای که در اواخر دوره سوم و چهارم زندگی‌ مردان که از آن با عنوان بحران میانسالی نام برده میشود درک بیشتری پیدا کنید. اکثر مردان در طول این سال‌ها از اختلالات هورمونی واقعی و شدیدی رنج میبرند که دلیل آن کاهش تولید تستوسترون در بدن آنها می‌باشد. تستوسترون که برای اولین بار از یک منبع حیوانی در سال ۱۹۳۵ سنتز شد، دارای نقش‌های زیادی در بدن می‌باشد که امروزه درک مناسبی از آن وجود دارد.

تولید تستوسترون به شکل طبیعی در بدن تمام مردان انجام میشود و این همان چیزی است که شما را حجیم تر و قوی تر میکند. این ترکیب بیوشیمیایی همان چیزی است که به یک مرد احساس مرد بودن میدهد. این هورمون باعث عضله سازی و افزایش استقامت و همچنین احساس‌های مربوط به مردان را در بدن تقویت می‌کند. اما به هر حال در برخی‌ موارد، تولید این هورمون در بدن پایین یا ناکافی می‌باشد که در این صورت به فرد مورد نظر باید تستوسترون انانتات در فرم تزریقی تجویز شود.

تستوسترون انانتات یک استرویید آنابولیک می‌باشد که میتواند به شکل قابل توجهی‌ باعث افزایش حجم عضلات و در نتیجه افزایش قدرت شود. حتی تحت شرایط نرمال، مردان مسن تر میتوانند با استفاده از این هورمون تحت نظر یک متخصص به قدرت و روحیه سال‌های جوانی خود برسند.

 

اقدامات در بدن

تستوسترون انانتات تراپی به منظور تقویت تولید تستوسترون در بدن طراحی شده است. این استرویید پس از تزریق در بدن با گذر زمان تبدیل به تستوسترون میشود. این روش پایه‌ ای ترین راهکار برای درمان کمبود سطح تستوسترون در مردان نرمال می‌باشد. چندین داروی دیگر تستوسترون نیز وجود دارد اما این روش رایج‌ ترین می‌باشد.

آیا افزایش قدرت واقعا بهترین راه برای عضله سازی می‌باشد؟
بخوانید

تستوسترون از دو روش ژنومیک و غیر ژنومیک روی بدن تاثیر می‌گذارد. تاثیر تستوسترون میتواند به وسیله رونویسی ژنی‌ و گیرنده آندروژنی اعمال شود و یا این کار میتواند بدون تحریک انجام شود. تستوسترون میتواند باعث بهبود سلامت عمومی‌ و حالات خلقی‌ مردان شود.همچنین میتواند باعث بهبود چربی‌ سوزی، بهبود سطح انرژی و تقویت ایمنی بدن شود. این استرویید میتواند از تحلیل استخوان‌ها و بیماری‌های قلبی جلوگیری و باعث بهبود چری سوزی و عضله سازی شود.

این هورمون که به شکل رایج هر یک تا ۳ هفته یک بار تزریق میشود، میتواند دارای زمان آزاد سازی متغیری (بین ۸ تا ۱۹ روز) باشد. بهترین فردی که میتواند میزان فراوانی‌ استفاده از آن را تعیین کند پزشک متخصص شما می‌باشد. برخی‌ افراد ترجیح میدهند که دو بار در هفته از آن استفاده کنند. برخی‌ گزارش عوارض جانبی این درمان را نظیر بزرگی‌ بافت سینه، آکنه و ریزش مو را داده‌اند که نتیجه تبدیل تستوسترون به استروژن و دی هیدرو تستوسترون می‌باشد. نوع تزریق دوز‌ها نیز در کاهش عوارض جانبی و همچنین بهبود مزایای آن بسیار مهم می‌باشد.

در یک تحقیق، گزارش شد که هنگامی که دوز ۶۰۰ میلی‌ گرمی‌ تستوسترون انانتات به افراد مورد نظر تزریق شد، نتایج بهتری در مقایسه با دوز‌های کوچک تر دیده شد. افرادی که در هفته ۶۰۰ میلی‌ گرم تستوسترون انانتات استفاده کرده بودند در مقایسه با افراد گروه‌های دیگر که از دوز‌های کوچک تری استفاده میکردند شاهد افزایش رشد عضلات بیشتر، افزایش قدرت بیشتری و چربی‌ سوزی بیشتری بودند. همچنین در این تحقیق یافت شد که هنگام کاهش سطح کلسترول (HDL) افراد شاهد ایجاد آکنه در بدن خود بوده‌اند. تزریق ۶۰۰ میلی‌ گرم تستوسترون انانتات در ۲۰ هفته منجر به افزایش حدودا ۱۵ درصدی حجم عضلانی خالص در افراد شد.

چگونگی آب کردن چربی‌‌های شکم برای همیشه
بخوانید

 

استفاده از تستوسترون انانتات با دیگر استرویید ها

اگرچه میتوانید تمام مزایای تستوسترون انانتات را از مصرفی تکی‌ آن کسب کنید اما در اکثر موارد این استرویید باید بسته به نوع واکنش فرد جزئی از یک دوره استرویید باشد. برای مثال ترنبولون و دکا دورابولین برای کسانی‌ که خواهان افزایش حجم هستند بهترین گزینه است، در حالی‌ که مصرف تستوسترون انانتات با وینسترول، مسترون و آناوار میتواند برای دوره کات مورد استفاده قرار بگیرد.

 

عوارض جانبی و نحوه رسیدگی به آنها

برخی‌ عوارض جانبی در مورد مصرف تستوسترون انانتات گزارش شده است. اما به هر حال، می‌توان با راهنمایی‌ها و نظارت حرفه ای میزان عوارض جانبی آن را به حداقل رساند. در موارد واکنش‌های آلرژیک نظیر تورم صورت و لب، گلو و زبان باید درمان فوری پزشکی‌ شروع شود. مصرف دارو باید متوقف شود و در صورت مشاهده علائمی‌ نظیر تاول، احساس سوزش، تحریک، مشکل در ادرار، تورم پا و قوزک، نعوظ فراوان، تب خفیف، شکم درد، تعوع، زردی و یا هر علائم غیر نرمال دیگر سریع با پزشک تماس بگیرید.

در مواردی که زنان مصرف کننده شاهد عوارضی نظیر ریزش مو، افزایش آکنه، رشد بیش از حد مو، قاعدگی نامنظم یا دیگر ویژگی‌‌های مردانه بودند باید سریعا با پزشک خود مشورت کنند. همچنین ممکن است فرد شاهد بروز عوارض جانبی خفیف تری نظیر سوزش، خارش، قرمزی و سفت شدن پوست، حساسیت و تورم سینه، رویش مو، افزایش آکنه، افسردگی، سردرد و میل جنسی‌ غیر نرمال نیز باشد که میزان آن میتواند کم یا زیاد باشد. همچنین چندین عارضه جانبی دیگر نیز میتواند به وجود بیاید که در هر فردی میتوند متفاوت باشد. تستوسترون باید تحت نظارت پزشکی‌ مصرف شود و در صورت هر گونه عارضه جانبی باید با پزشک مربوطه مشورت شود.

چگونه با ۴ روش ساده برجستگی رگ های بدن را افزایش دهیم
بخوانید

همچنین در صورت ادامه نعوظ آلت تناسلی‌، استخوان درد، مشکلات حافظه، گیجی، حالت تعوع، استفراغ، زردی و افزایش تشنگی نیز میبایست بلافاصله با پزشک خود تماس بگیرید.

 

دوز‌های مصرفی و تزریق

تستوسترون انانتات در حال حاضر محبوب‌ ترین استرویید مورد استفاده می‌باشد زیرا هم کارامد است و هم قیمت مناسبی دارد. دوز‌های بالای آن از لحاظ اقتصادی به صرفه است. معمولا این استرویید در ویال‌های ۱۰ میلی‌ گرمی‌ عرضه میشود. یک مبتدی میتواند با دوز‌های ایمن ۲۵۰ میلی‌ گرم در هفته دوره خود را شروع کند، در حالی‌ که بیشترین میزان دوز مصرفی میتواند به ۱۰۰۰ میلی‌ گرم هم برسد.اما به هر حال پزشک شما با بررسی وضعیت و شرایط بدنیتان دوز‌های ایده آل شما را تجویز خواهد کرد.

اکثر افراد دریافته اند که دوز‌های ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ میلی‌ گرمی‌ برای عضله سازی قابل توجه کافی‌ می‌باشد. اما به هر حال، اگر قصد مصرف دوز‌های بالای ۵۰۰ میلی‌ گرم را دارید، میبایست در مورد عوارض جانبی احتمالی‌ آن با پزشک خود مشورت‌های لازم را انجام دهید.

 

تحقیقات روی تستوسترون انانتات

تستوسترون انانتات دارای خواص خواص آندروژنیک و آنابولیک بسیار قدرتمندی می‌باشد. این امکان وجود دارد که در زمان کوتاهی‌ شما شاهد افزایش حجم و قدرت بسیار قابل توجه و همچنین افزایش وزن حاصل از افزایش احتباس آب و الکترولیت‌ها باشید. به عبارت دیگر، قدرت و افزایش وزن شانه به شانه هم حرکت میکنند. چندین تحقیق اثرات مفید این هورمون را روی بدن نشان داده‌اند. با مصرف تستوسترون انانتات همچنین افراد دارای درد‌های مفصلی سرشانه، مفاصل یا دیسک‌های بین مهره ای میتوانند از خاصیت موقت ضد درد آن بهره‌مند شوند. همچنین مورد نادری نیست اگر ورزشکاری در حال پیشرفت در فعالیت‌های فیزیکی‌ بسیار شدید را ببینیم که در روز ۱۰۰۰ میلی‌ گرم یا بیشتر مصرف داشته باشد.

خرید تستوسترون انانتات

خرید تستوسترون انانتات

برای خرید این استروئید میتوانید به وب سایت Mokamel.shop مراحعه کنید
 • تومان
سفارش محصول
نویسنده:
حسام رضائی
امتیاز شما به این مطلب
دیدگاه کاربران 54

 • حسین 19 اکتبر 18

  خیلی ممنونم از سایت خوبتون عالی بود خیلی انشالله در همه مراحل زندگیتان موفق باشید یا علی

  پاسخ
 • mehrab... 28 اکتبر 18

  درود عالی بود میشه همراه دوره ش قرص تامیسکفن مصرف کرد تا احتباس اب نداشته باشیم؟

  پاسخ
  • حسام رضائی 28 اکتبر 18

   بله دوست عزیز میتونید استفاده کنید

   پاسخ
   • Astiyag10 11 مارس 20

    سلام، وقت به خیر، بدون شک بهترین سایت ایرانیه دارو و مکمل سایت مکملهاست خیلی ممنون بابت اطلاعات و مطالب کامل، اگه میشه در مورد سوما هم مطلب بزارین جاش تو سایت شما خالیه خیلی ممنون و در مورد اپلیکیشن هم باید بگم که لود نمیشه و همه ش ارور اتصال اینترنت میده

    پاسخ
    • امیر 14 جولای 20

     سلام
     میخاستم بپرسم دارویی هست ک کنار تستسترون مصرف کرد تا ریزش مو ناشی از مصرف تستسترون نداشته باشیم؟؟

     پاسخ
 • moein 28 فوریه 19

  ببخشید من الان به مدت چهار هفته دارم هفته ای 500 میل استفاده میکنم و در هفته آخر هستم و برای پاکسازی یک هفته بعد از آخرین تزریق به مدت دو هفته کلوماید با دوز 50 میلی گرم استفاده کنم کافی هستش ؟
  و در طول دورم به عنوان آنتی استروژن از لتروزول استفاده کردم

  پاسخ
  • حسام رضائی 28 فوریه 19

   بله دوست عزیز 40 میلی گرم کفایت میکنه

   پاسخ
 • moein 25 مارس 19

  میشه ازش در دوره کات استفاده کرد؟

  پاسخ
  • حسام رضائی 25 مارس 19

   بله میتونید استفاده کنید

   پاسخ
 • moein 26 مارس 19

  آخه حجمش آب داره مورد نداره تو کات؟

  پاسخ
  • حسام رضائی 26 مارس 19

   دوست عزیز این استروید صرفا باعث افزایش سطح تستوسترون بدن شما میشه و هم در دوره حجم و هم دوره کات میتونید از مزایای اون بهره‌مند شید تنها موردی که در دوره‌های کات و حجم تفاوت داره میزان کالری مصرفی شما هست در دوره کات تا زمانی‌ که شما بدنتون رو در شرایط کمبود کالری قرار ندین چربی‌ سوزی رخ نمیده همچنین مشکل احتباس آب تستوسترون انانتات رو با کنترل میزان دریافت کربوهیدرات و مصرف یک سرم در صورت نیاز میتونید کنترل کنید اگر در زمینه مصرف استروید‌ها مبتدی هستید پیشنهاد میشه تا جایی که میتونید اطلاعات از مقالات این سایت یا هر جای معتبر دیگه جمع‌آوری کنید و سپس با سبک و سنگین کردن مزایا و عوارض جانبی برای مصرف تصمیم گیری کنید

   پاسخ
 • حسین 17 آوریل 19

  سلام خسته نباشید
  کیفیت تست انانتات ایرانی (ابو ریحان و ایران هورمون) چطوره ؟؟

  تست انانتات آلمانی panpharma چطوره ؟(قیمتش ۵ برابر ایرانی هاست )

  البته اینا همشون داروخانه ای هستن

  پاسخ
  • محمدرضا امیدی 18 آوریل 19

   سلام . هردو از کیفیت خوبی برخوردار هستند

   پاسخ
 • moein 29 آوریل 19

  ببخشید برای کات کردن تو رژیم دوز 750 مارک ایران هرمون کافیه؟

  پاسخ
  • محمدرضا امیدی 02 مه 19

   باید توجه داشته باشید که مصرف استروئید و داورهای هورمونیزیر نظر یک مربی با علم و متخصص باید انجام بشه و مصرف خود سرانه میتونه عواقب پشیمان کننده ای در آینده برای شما داشته باشه

   پاسخ
 • محمد 19 مه 19

  انانتات در یک ماه چقدر قدرت میده

  پاسخ
  • حسام رضائی 19 مه 19

   بعد از ۶-۱۲ هفته انانتات میتونه افزایش قدرت قابل توجهی ایجاد کنه اما در مجموع بستگی به واکنش بدنتون داره

   پاسخ
 • بهنام 20 مه 19

  سلام بنده چند روز پیش به دلیل کم شدن تستسترون و افت میل جنسی طبق تجویز پزشک یک امپول تستسترون ۲۵۰ زدم که ای کاش نمیزدم بدنم به شدت واکنش منفی نشون داد نفس تنگی گرفتم و میل جنسیم هم کمتر شد بنظر شما در طی زمان عوارضش از بین میره یا نه؟ بشدت پشیمونم

  پاسخ
  • حسام رضائی 20 مه 19

   دوست عزیز احتمالا منظور شما سوستانون ۲۵۰ است که ترکیب چند نوع تستوسترون می‌باشد نیمه عمر این دارو حدود ۱۵ روز است به این معنی‌ که ۱۵ روز طول خواهد کشید تا اثر این دارو از بدن شما بره

   پاسخ
 • بهنام 21 مه 19

  ممنون از پاسخ گویی تستوسترون من ۲.۳۷ بود انرژی جسمی و جنسی بشدت پایین اومده از اونجایی که این آمپول عوارض داره و حتی ممکنه منجر به عقیمی بشه خیلی ترسیدم آخه بعد از زدن این آمپول بدنم به شدت واکنش نشون داد شب اول که از شدت تنگی نفس اصلا خوابم نمیبرد میل جنسیم هم با این آمپول پایین تر اومد و بیضم نرم تر شده فقط خدا کنه این عوارض از بین بره بشدت پشیمونم و خودمو نفرین میکنم که چرا زدم بخدا اهل امپول زدن و این چیزا نیستم اینم به تجویز پزشک زدم که بشدت از این دکتر بدم اومده به هر حال ممنون از شما امیدوارم عوارضش از بین بره

  پاسخ
 • بهنام 21 مه 19

  البته اسم دارو رو امپول زده بود تستسترون ۲۵۰ دیگه نمیدونم باز شما وارد تری از وقتی زدم نمیتونم نفس عمیق بکشم

  پاسخ
 • مسعود 31 آگوست 19

  با سلام
  من مدت هفت هفته است که هر چهار روز یک بار یک تست انانتات 250 تزریق میکنم. بعد از گذشت این مدت از نظر وزن و حجم تغییر محسوسی نکرده ام. هفته ای سه جلسه تمرین میکنم و تغذیه خوبی دارم. تاثیر قابل توجه معمولا بعد از چند هفته ظاهر میشه و آیا ممکنه این دوره اصلا رو من اثری نداشته باشه؟

  پاسخ
  • حسام رضائی 31 آگوست 19

   دوست عزیز مهم‌ ترین عامل نوع واکنش بدن به استروید‌ها است متاسفانه بعضی‌ بدن‌ها واکنشی به مصرف استروید نشون نمیدن و یا در حالت بدتر عوارض جدی هم ایجاد می‌کنن اما این بدبینانه‌ ترین حالت ممکن است شما باید اول از همه میزان دریافت پروتئین و کالری خودتون رو دقیقا چک کنید یعنی‌ روزانه دقیقا باید بدونین چقدر پروتئین و کالری مصرف کردید و برای افزایش حجم همیشه باید به بدن کالری مازاد برسه بحث دوم شدت تمرینی هست فردی که استروید مصرف میکنه ۳ روز تمرین به نظرم براش کم هست و عضلات رو نمیشه با حجم تمرینی کافی‌ تمرین داد در این ۷ هفته که شما کار کردین نحوه پیشرفت شما در افزایش وزنه‌های تمرینی چطور بوده؟ اگر افزایش وزنه در حرکات اصلی‌ نداشتید یعنی‌ پیشرفت نداشته اید و بدن هم با هر میزان هورمونی خارجی‌ که وارد بدن شده نمیتونه عضلات رو رشد بده و در آخر بحث اصل بودن استروید مطرحه برخی‌ استروید‌ها به اصطلاح میکس هستند یعنی‌ با مواد بی‌ اثر دیگه ترکیب میشن و کارایی اونها به شدت کاهش پیدا میکنه شما باید ببینید کدوم یکی‌ از این عوامل مشکل برای شما ایجاد کرده چون استروید‌ها به ذات بسیار قدرتمند هستند و در شرایط مساعد و نرمال پیشرفت زیادی رو در فرد ایجاد میکنند

   پاسخ
   • مسعود 16 سپتامبر 19

    ممنون از پاسخ شما حسام عزیز،
    من از تست آلمانی که در داروخانه ها موجوده استفاده کردم و بعید میدونم تقلبی باشه. البته شاید به خاطر شرایط کارم پیشرفت نکردم، چون کارم طوریه که استراحت کافی ندارم (کارم پر استرسه و شبی 4 الی 5 ساعت میخوابم). در ضمن در مورد نوع واکنش بدن به استرویید با شما موافقم و ممکنه بدن من کلا نسبت به تست واکنش نشون نده.

    پاسخ
 • فرهاد 23 اکتبر 19

  سلام دوسته عزیز من تا الان ۶ تا تست ۲۵۰ و ۶تا وینسترول تو ۳ هفته زدم
  تغیر کردم مسلما اما اونقدر محسوس نبوده
  ب نظرتون مشکل چیه؟
  و اینکه خوابم کافیه اما ساعتش نا مناسبه،یعنی ۳ اینطورا خوابم میبره تقریبا
  و برای پاکسازی چی مصرف کنم؟
  ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ
  • حسام رضائی 29 اکتبر 19

   دوست عزیز ۳ هفته زمان کافی‌ برای نتیجه گیری مطلوب شما نیست استروید‌های خوراکی رو نهایت باید تا ۶ هفته مصرف میکردید و تستوسترون رو ۸-۱۲ هفته! در یک دوره ۳ هفته ای فکر نکنم نیازی به پاکسازی داشته باشید

   پاسخ
 • فرهاد 23 اکتبر 19

  و دیگه اینکه ممکنه که تاثیر وینسترول و تستسترون بعد چند هفته باشه؟یعنی تو این ۳ هفته ک مصرف کردم کمتر تاثیر داشته،و داره شروع میشه تاثیرش کم کم؟

  پاسخ
  • حسام رضائی 23 اکتبر 19

   تاثیر استروید‌ها در هر فردی متوسط است دوست عزیز نمیشه گفت دقیقا پس از چه زمانی‌ نتیجه لازم رو خواهید گرفت

   پاسخ
 • Milad 02 نوامبر 19

  سلام خسته نباشید بعد از دوره ی مصرف برای پاک سازیه بدن چه باید کرد ایا عوارض جبران ناپذیری دارد؟

  پاسخ
  • حسام رضائی 02 نوامبر 19

   دوست عزیز پیشنهاد می‌کنم مقاله زیر رو به طور دقیق مطالعه کنید :
   https://mokamelhaa.ir/?p=10080

   پاسخ
 • amir 24 نوامبر 19

  سلام من 17 سالمه میخوام بدونم 6 تا انانتات دوز 100 گرفتم بزنم هفتع ای یکی مشکلی پیش میار همین؟؟؟ کلا واسه افزایش حجم و وزن میخوام استفادع کنم

  پاسخ
  • حسام رضائی 28 نوامبر 19

   دوست عزیز در این سن اصلا پیشنهاد نمیشه از هیچ استریدی استفاده کنید چون بدن به طور طبیعی در این سنین سرشار از هورمون است و طبق تحقیقات علمی‌ فرد حداقل میبایست به ۲۵ سالگی رسیده باشد طول دوره و دوزی هم که شما فرمودید احتمال زیاد تاثیر چندانی در عضله سازی و افزایش وزن شما ندارد

   پاسخ
 • moein 20 دسامبر 19

  سلام
  ببخشید برای افزایش قدرت و سوخت و ساز بدن هفته ای 250 از تس انانتات کافیه؟

  پاسخ
 • محمد 28 دسامبر 19

  سلام خسته نباشین.عوارض جانبیش مثل جوش و رشد زیاد مو رو حتما به همراه داره یا بستگی به سن داره.۲۰
  سالمه.

  پاسخ
  • حسام رضائی 28 دسامبر 19

   همه چیز بستگی به ژنتیک و واکنش بدن شما داره و اصلا نمیشه به طور دقیق گفت که شما این عوارض رو تجربه خواهید کرد یا نه! فقط میشه به صورت تخمینی عنوان کرد، برای مثال اگر قبلا هم سابقه جوش‌های زیاد داشتید به احتمال بسیار زیاد با مصرف تستوسترون این مشکل تشدید خواهد شد

   پاسخ
 • کمال همت 11 مارس 20

  پست های بسیار جذابی دارین. واقعاً ممنونم

  پاسخ
 • میلاد 15 مارس 20

  با سلام خدمت استاد رضایی عزیز
  و تشکر از مطالب خیلی مفیدتون
  استاد یه سوال داشتم بزرگواری بفرمایید راهنمایی کنید
  من به صورت نرمال مقدار کمی ریزش مو دارم ()
  و ۳۶ سالمه
  میترسم از تستسترون استفاده کنم به خاطر ریزش مو
  گفته میشه میتوان از ابتدای شروع دوره فینسراید مصرف کرد تا از تبدیل تس به dht جلوگیری شه
  و برای جلوگیری ژنیکوماستی هم از داروهایی نظیر کلومیفن استفاده بشه
  و جایی نوشته بودید داخل سایت که مصرف فینسراید میتونه خودش باعث افزایش خطر ژنیکوماستی بشه
  من یه مقدار گیج شدم چون با این تفاسیر
  باید هم زمان با دوره فینسراید و تاموکسیفن مصرف شه
  ولی همه جا توصیه شده در دوره پاکسازی مصرف شه
  امکانش هست راهنمایی بفرمایید چه موقع بهترین زمان مصرفه ؟
  و دوره مورد نظرم ۲۵۰ میل انانتات هر ۱۰ روز
  +
  ۳ عدد اناوار ۲.۵ در روز
  و به نظرتون دوره فوق ایمن هست ؟
  منظور کمترین میزان عوارض (یا بدون عوارض)
  ممنون از وقتی که گذاشتید

  پاسخ
  • حسام رضائی 22 مارس 20

   دوست عزیز اگر مطمئن هستید که منشا ریزش موی شما دی هیدرو تستوسترون است میتونید از فیناستراید در طول دوره استفاده کنید و مشکلی‌ نداره اما اگر منشا ریزش مورد دیگری باشه مصرف این دارو تاثیری در کاهش ریزش نخواهد داشت! مصرف تستوسترون باعث افزایش سطح استروژن بدن شما میشه اما با این دوزی که شما فرمودید احتمالا عوارض جانبی استروژنیک قابل توجهی‌ ایجاد نخواهد شد اما اگر در طول دوره علائم اولیه ژینو رو مشاهده کردید میتونید از یک آنتی استروژن در طول دوره استفاده کنید و اصلا ایرادی نداره! دوره ای که شما ذکر کردید دوره سبکی محسوب میشه و احتمالا عوارض جانبی چندانی به وجود نخواهد آمد

   پاسخ
 • علی 03 آوریل 20

  سلام من ۳۳ سالم ۶ ماه دارم استفاده میکنم تستسترون انانتات ۲۵۰ ۱۰ روزی یکی ، توی نعوظ مشکل پیدا کردم . ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • حسام رضائی 13 آوریل 20

   دوست عزیز معمولا بروز این اختلال به ندرت مرتبط با کاهش سطح تستوسترون هست و به عوامل دیگری بستگی داره توصیه می‌کنم نزد یک متخصص رفته تا علت اصلی‌ این مشکل در شما پیدا شه و راهکار‌های درمانی متناسب به شما پیشنهاد شه

   پاسخ
  • علیرضا 30 آوریل 20

   سلام خسته نباشید ببخشید من به مدت سه هفته شیش تا تسترون ۱۰۰ داروخونه ای و شیش تا پرپیونات زدم در این حین سرفه های طوللنی و ادامه داری و داشتم و دارم شما میگید چکار کنم مصرفشو زود قطع کردم

   پاسخ
   • حسام رضائی 30 آوریل 20

    دوست عزیز این یک عارضه جانبی رایج است که برخی‌ افراد دچارش میشن اگه سرفه‌ها غیر قابل تحمل است بهتره قطع کنید اما ممکنه در گذر زمان شدت سرفه‌ها با ادامه مصرف بسیار کمتر بشه

    پاسخ
 • امین 29 آوریل 20

  سلام.میخواستم بدونم فرق اصلی تست انانتات ایرانی و آلمانی در چیه لطفا جواب بدید؟

  پاسخ
 • میثم 08 ژوئن 20

  جناب استاد سلام
  بین تسپب ایرانی و آلمانی ترجیحا کدومو انتخاب کنم و شما پیشنهاد میدید؟
  لطفا حتما فقط یکیشو بگید که از سردرگمی خلاص بشم

  پاسخ
  • محمدرضا امیدی 09 ژوئن 20

   سلام دوست عزیز
   کیفیت هردو تقریبان یکسان میباشد و تفاوت آنچنانی ندارند. و هردو خوب و با کیفیت میباشند

   پاسخ
 • Mahyar 17 ژوئن 20

  سلام بعد از مصرف برای رگشت به حالت نرمال چی باید استفاده کرد؟

  پاسخ
  • محمدرضا امیدی 11 جولای 20

   با سلام و درور از قسمت پاکسازی بعد از دوره استوئید ها میتوانید جواب سوال های خود را دریافت نید

   پاسخ
 • Mahyar 17 ژوئن 20

  سلام بعد از دوره مصرف برای پاکسازی باید چی مصرف کرد؟

  پاسخ
 • Reza 19 ژوئن 20

  سلام خسته نباشید من نزدیک 1 سال تمرین دارم دوره مکمل هم رفتم الان میخام یه دوره استروئید سبک برم 5 میل تست آناتنات 15 میل دکا دورابولین با وی گلد

  پاسخ
 • Reza 19 ژوئن 20

  سلام ۲۰ سالمه ۱ سال تمرین دارم الان میخام یه دوره سبک برم ۵ میل تست ایرانی ۱۵ میل دکا با وی گلد ضرر نداره پیش متخصص یا پزشک هم نرفتم

  پاسخ
  • حسام رضائی 19 ژوئن 20

   دوست عزیز دوره‌های استرویدی برای اولین بار مثل هندوانه سربسته هستن و از یک ممکنه بسیار خوب نشون بدن و از طرفی‌ هم ممکنه بدن شما با اونها سازگار نباشه! برای دوره اول پیشنهاد می‌کنم تنها از تستوسترون استفاده کنید زیرا سازگار‌ترین استروید با بدن هست و اینکه میتونید تاثیر اون رو روی بدنتون ارزیابی کنید اگر این دوره موفقیت آمیز بود و مشکلی‌ نداشتید میتونید گزینه‌های دیگه رو هم اضافه کنید

   پاسخ
 • حسن 27 جولای 20

  سلام خدا قوت
  میخواس بپرسم بلدنون و تست انانتات میشه بایه سرنگ تزریق کرد؟

  پاسخ
  • محمدرضا امیدی 29 جولای 20

   سلام دوست عزیز این کار را معمولان انجام میدهند . اما بهتر است بصورت جدا تزریق شود

   پاسخ