raymont-edmonds/
4

بیوگرافی ریمونت ادمونز

  • جهان, قهرمانان
  • 4 نوامبر 19
  • حسام رضائی
  • 1,470 بازدید
  • بدون دیدگاه

ریمونت ادموندز یک رقابت کننده حرفه ای آمریکایی در دسته فیزیک مردان و مدل فیتنس می‌باشد. او رقابت را از سال ۲۰۱۴ شروع کرد و برای اولین بار در مسابقه (NPC PA Natural) پا روی استیج گذاشت.

تنها با یک سال رقابت در مسابقات فیزیک، ریمونت توانست در سال ۲۰۱۵ و در (NPC Nationals) کارت حرفه ای خود را دریافت کند و برنده هر دو دسته و اوورالی شود.

از آن مقطع به بعد ریمونت رنک خود در (IFBB) را بالاتر برد و توانست در رقابت هایی نظیر (2017 New York Pro) و (2017 Pittsburgh Pro) در رتبه‌های بالا قرار بگیرد که همین امر باعث شد تا او جواز ورود به مسابقات فیزیک مردان مستر المپیا را کسب کند.

روند صعودی ریموند در مسابقات از همان اول شروع دوره حرفه ای او ادامه پیدا کرد و او به این زودی‌ها قصد توقف ندارد. در زیر اطلاعاتی‌ را در مورد ریمونت ادموندز برای شما بیان خواهیم کرد.

 

 

 

 

 

مشخصات ورزشکار :

نام کامل : ریمونت ادموندز

ملیت : آمریکایی

حرفه : رقابت کننده حرفه ای در دسته فیزیک مردان، مدل فیتنس

 

دستاورد‌ها :

2017

Pittsburgh Pro, 1st Place – Qualified for the Olympia
New York Pro, Men’s Physique, 2nd
Arnold Classic Ohio, IFBB Pro Men, 6th

2016

New York Pro, IFBB Men’s Physique, 8th
Arnold Classic, IFBB Pro Men, 6th

2015

NPC National Championships, Physique, 1st place in Class F and Overall – Pro Card Earned
IFBB North American Championships, Men’s Physique Class F, 5th place
NPC Pittsburgh Championships, Physique Class D, 3rd
NPC Natural Ohio, Physique Class F, 3rd

2014

NPC PA Natural, N/A

تمرینات

کند کردن تمرینات در دوره کات

در زمان نزدیک به مسابقه، ریمونت معمولا از شدت تمرینات خود میکاهد تا از بروز آسیب دیدگی جلوگیری کند.

اما در زمان‌های دیگر، او از وزنه‌های سنگین استفاده می‌کند و تمرکزش روی شدت تمرینی است، زیرا ادمونت اعتقاد دارد که این دو موضوع در زمینه عضله سازی حتی مهم تر از حجم تمرینی می‌باشد.

 

تمرین پشت ریمونت

عضلات پشت محبوب‌ ترین گروه عضلانی برای ریمونت می‌باشد. او این گروه عضلانی را سه بار در هفته تمرین میدهد و اعتقاد دارد که این گروه عضلانی مهم‌ ترین جنبه برای پیروزی در یک رقابت فیتنس می‌باشد.

او معمولا تمرین پشت خود را با حرکت لت سیمکش دستگاه شروع می‌کند و سپس چندین حرکت دیگر را انجام میدهد که هر کدام شامل ۳-۴ ست می‌باشد. تمرین پشت ریمونت به شرح زیر است :

لت سیمکش دستگاه ۴ (۱۰-۱۲)

زیربغل پارویی دستگاه سوپرست با زیربغل دمبل تک دست ۳ (۸-۱۲)

سرشانه پشت خوابیده دستگاه ۳ (۸-۱۲)

ددلیفت ۳ (۱۰-۱۵)

 

تمرین سینه ریمونت ادموندز :

پرس سینه تخت دستگاه ۳ (۱۰-۱۲)

فلای بالا سینه دستگاه ۳ (۱۲-۱۵)

بالا سینه سیمکش ۳ (۱۲-۱۵)

پرس بالا سینه دمبل سوپرست با پرس بالا سینه هالتر با باند استقامتی ۳ (۸-۱۲)

تغذیه

نظم در رژیم

شهرت ریمونت به دلیل بدن بسیار خشک و تفکیک شده اش می‌باشد، حتی در زمانی‌ که رقابت نمیکند. دلیل این امر داشتن یک غذایی سالم و نظم بسیار زیاد می‌باشد.

ریمونت تنها از مواد غذایی ای استفاده میکند که سرشار از ریزمغذی‌ها هستند و از هر ماده غذایی حاوی کالری تهی اجتناب می‌کند. برخی‌ از ضروری‌ترین مواد غذایی موجود در رژیم غذایی او عبارت است از بروکلی، گوشت گاو کم چرب، سینه بوقلمون، مارچوبه، سالمون آزاد، سیب زمینی‌ شیرین، آووکادو و میوه ها.

 

مجموعه مکملهای مورد استفاده توسط ریمونت :

پروتئین

کراتین

گلوتامین

ال کارنیتین

آمینو اسید‌های شاخه دار

 

چه چیزی میتوانیم از ریمونت ادموندز بیاموزیم

نظم بسیار زیاد ریمونت در رشته فیتنس و رقابت طلبی‌ چیزی است که باعث شد تا او در مدت زمان بسیار کمی‌ به موفقیت شگرفی برسد. تنها یک سال پس از اولین مسابقه، ریمونت توانست وارد رنک حرفه ای (IFBB) شود.

در نهایت همه چیز به اشتیاق او به این ورزش باز میگردد و همچنین داشتن حس تسلیم ناپذیری. ریمونت میدانست که با سخت کوشی کافی‌ و برنامه عملی‌ میتواند مسیر زیادی را طی‌ کند.

اگر شما هم می‌خواهید همانند ریمونت به سرعت به موفقیت برسید، پس باید به اندازه ریمونت آمادگی این را داشته باشید که به سختی کار کنید. اگر شما نیز بتوانید چنین کاری را انجام دهید، پس همیشه این احتمال وجود دارد که بتوانید رویا‌های خود را به واقعیت تبدیل کنید.

نویسنده:
حسام رضائی
امتیاز شما به این مطلب