صحبت های نیک واکر درباره مسترالمپیا 2023
5

صحبت های نیک واکر درباره مسترالمپیا 2023

  • اخبار بدنسازی
  • ۱۰ مهر ۰۲
  • محمدرضا امیدی
  • 70 بازدید
  • بدون دیدگاه

“من بدهی دارم، این وقت من است” – نیک واکر در مورد تغییرات ذهنی خود برای مسابقات مستر المپیا 2023 صحبت می‌کند
نیک واکر تصمیم دارد امسال  بهترین را به ارمغان بیاورد. با حجم بیش از حد و توانایی در کات کردن بدنش، او یکی از مورد علاقه‌های قابل توجه مسابقات مستر المپیا 2023 است. در یک مصاحبه اخیر در یوتیوب، واکر در مورد تفکر و تراجم مسیر حرفه‌ای خود در لیگ IFBB صحبت می‌کند.

‘موتانت’ اسم خود را با ساختار بی‌نظیری که دارد به خوبی واکر نمایان می‌کند و این ساختار به او تعداد زیادی جایزه در طول حرفه حرفه‌ای اش داده است. با ترکیبی از حجم، تنظیم و رگ‌آرایی، واکر توانست در مسابقات پرو شیکاگو 2020 به عملکرد چهارمی قابل توجهی دست پیدا کند. از آنجا، نیک واکر در مسابقات پرو نیویورک و کلاسیک آرنولد سال 2021 به عنوان نخستین قرار بگیرد و سپس در مسابقات مستر المپیا وارد پنج نفر اول شود.

واکر مسیر موفقیت خود را در سال 2022 ادامه داد، اما تنها در مسابقات مسترالمپیا شرکت کرد، که به او امکان داد در یک مسابقه تاریخی و پر رقابت به مقام سوم دست پیدا کند. در نهایت، تنها دو مردی که جلوی واکر را گرفتند، دیرک لانسفورد   و قهرمان هادی چوپان  بودند.

تا رسیدن به مسابقات المپیا امسال ، نیک واکر در مسابقات کلاسیک آرنولد سال 2023 مقام دوم را کسب کرد. با وجود شکست، او مطمئن است که تمامی رقبای مسترالمپیا را از جمله هادی چوپان قهرمان  و دیرک لانسفورد نیز شکست خواهد داد. نیک واکر نشان داده است که هر بار که بر روی استیج قرار می‌گیرد، بهتر می‌شود و امسال در هر زمینه از جمله کاهش دادن پهنای کمر خود بهبود یافته است.

نیک واکر درباره طرز فکر خود به درباره مسترالمپیا 2023 صحبت می کند: « فقط برد برد برد برد برد».

نیک واکر باور دارد که امسال به عنوان یک بازیکن مورد حمایت کمتر وارد مسابقات می‌شود، که به او اجازه می‌دهد که تمرکز خود را کاملاً بر روی وظیفه‌ای که در دست دارد، یعنی برنده شدن در مسابقات مستر المپیا، قرار دهد. در یک مصاحبه در یوتیوب، واکر در مورد حرفه‌اش و تمرکز خود پنج هفته پیش از ورود به صحنه صحبت می‌کند.

“من جز پنج نفر برتر قرار گرفتم، درسته، در اولین مسابقات مستر المپیایم، هر کسی در جهان می‌گه که این خیلی عالیه؛ من به اندازه‌ی زیادی ناامید شده بودم”،

 واکرگفت.

“در واقع به دلیل این مسئله وارد یک دوره‌ی افت انگیزه شدم چرا که انتظارات بالاتری از خودم داشتم. اما اکنون که بهبود یافته‌ام و به عقب نگاه می‌کنم، می‌فهمم و به خودم میگن که داداش، تو اولین مسابقات مستر المپیایت، پنجم شدی، باید لذت ببری. همچین چیزی هیچوقت در تفکر من نبود.”

“تنها چیزی که در ذهن من وجود داشت، برنده شدن بود، حتی زمانی که جوان‌تر بودم و ورزش می‌کردم… من یک برنده بودم و همیشه می‌خواستم ببرم. برای مستر المپیای اخیر که گذشت، می‌دونی که فصل آف‌سیزون سختی داشت، کل سال سخت بود.”

“تفکر من بیشتر تغییر کرد و می‌گم: ‘به این داستان کیرم، من این را می‌برم.’ و در نهایت، توانستم در دو مسابقه بهبود یابم”، نیک واکر به اشتراک گذاشت.

در مورد جاه طلبی های نیک واکر در المپیک 2023، او موارد زیر را برای گفتن داشت:

“من به این سال نگاه می‌کنم و فکر می‌کنم که این آخرین فصل آف‌سیزون طولانی‌تر نبود ، اما خیلی موثرتر از سال گذشته بود. هر روز از زمانی که من و مت آماده‌سازی را شروع کردیم، به این فکر می‌کنم که من این را می‌برم، کاری به این ندارد.”

“این به این معنی نیست که من روزهای بد ندارم. همه‌ی ما آنها را داریم. اما نمی‌توانید اجازه دهید که این تغییری در طرح‌هایی که در ذهن دارید، ایجاد کند. شما باید به ذهن داشته باشید که فردا یک روز جدید است و من این را می‌برم. شما باید تا آخر این تصمیم را حفظ کنید و گاهی اوقات سخت و دشوار است.”

“مسیر من، حرفه‌ام. حق من است، این وقت من است. من در سال گذشته دو مرتبه صعود کردم و دیگر دو مرتبه صعود خواهم کرد و این کار تمام خواهد شد.”

ویدیو کامل را میتوانید اینچا ببنید

نویسنده:
محمدرضا امیدی
امتیاز شما به این مطلب
5/5 - (1 امتیاز)

برچسب‌ها

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده تمام نظرات