بیوگرافی هانتر لابرادا + زندگی شخصی و افتخارات!
0.0

بیوگرافی هانتر لابرادا + زندگی شخصی و افتخارات!

  • جهان, قهرمانان
  • ۲۶ مهر ۰۰
  • محمدرضا امیدی
  • 1,068 بازدید
  • بدون دیدگاه

هانتر لابرادا بدنساز حرفه ای اهل تگزاس آمریکا است. او پسر لی لابرادا، ورزشکار افسانه ای و عضو تالار مشاهیر IFBB است. در این مطلب از مکمل ها می خواهیم به معرفی و بررسی بیوگرافی هانتر لابرادا، افتخارات، مسیر پیشرفت و رژیم غذایی اش بپردازیم.

هانتر که بزرگ شد، در راه تبدیل شدن به یک ستاره فوتبال آمریکایی بود. با این حال، رویاهای او پس از مصدومیت جدی وی متوقف شد و دیگر نتوانست این ورزش را انجام دهد.

به منظور سرعت بخشیدن به روند بهبودی، هانتر تمرین بدنسازی را در سالن بدنسازی آغاز کرد. او امیدوار بود که با تقویت عضلات خود، سریعتر از این آسیب بهبود یابد.

در طول این روند بود که او عاشق سبک زندگی بدنسازی شد. او پس از مشاهده پیشرفت خود در باشگاه، تصمیم گرفت فوتبال را کنار بگذارد و در مسیر پدرش حرکت کند تا پ یک ورزشکار مشهور بدنسازی شود.

برای شروع توضیح درباره ی بیوگرافی هانتر لابرادا بیایید به معرفی ویژگی های عمومی او بپردازیم. وزن هانتر لابرادا 111 کیلوگرم و قد او 175 سانتی متر است. این بدنساز 29 ساله در 17 مه 1992 و در آمریکا به دنیا آمد.

مسابقات و افتخارات

NPC سان آنتونیو 2016 (مردان سنگین وزن) – مقام اول

NPC وارن کلاسیک مردان سنگین وزن 2016 – مقام اول

شیکاگو پرو 2021 بخش بدنسازی مردان – مقام اول

مستر المپیا 2021 دسته ی آزاد – مقام چهارم

مصدومیت هانتر لابرادا در فوتبال

نکته قابل توجه در بیوگرافی هانتر لابرادا این است که ممکن است او امروز راه پدر خود را دنبال کند، اما زندگی اولیه او کاملاً متفاوت با زندگی ای است که الان انتخاب نموده است.

او با رویای تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه ای فوتبال آمریکا بزرگ شد و این ورزش را در تمام دوران راهنمایی و دبیرستان انجام داد.

در ابتدا به نظر می رسید که هانتر در حال نزدیک شدن به هدف خود می باشد. با این حال، یک مصدومیت جدی در سال آخر تحصیل در کالج، رویاهای او را در فوتبال به پایان رساند.

به دلیل مصدومیت، هانتر مجبور شد مدتی از زمین فوتبال دور شود و روی بهبودی خود کار کند. این روند بهبود شامل تمرینات بدنسازی-اسپلیت بود که برای تقویت عضلات او طراحی شده بودند.

fat to fit hunter labradas definitive guide to weight loss part 2 training tablet 960x540 1
بیوگرافی هانتر لابرادا

بروز علاقه ی هانتر لابرادا به بدنسازی

برنامه آموزشی هانتر نتایجی را که می خواست به او داد؛ او قوی تر، لاغرتر و آماده بازگشت به زمین فوتبال شد.

با این حال، در طول این روند، یک اتفاق غیر منتظره رخ داد. هانتر علاقه ی زیادی به وزنه برداری پیدا کرده بود.

در واقع، او آنقدر شیفته این ورزش شد که تصمیم گرفت حرفه فوتبالی خود را کنار بگذارد و در عوض بدنسازی را دنبال کند.

او گفت: “کار به جایی رسید که من عاشق ورزش وزنه برداری بیشتر از بازی فوتبال شده بودم. من سال اول بودم که می خواستم به فوتبال برگردم اما در نهایت بازی نکردم. این یک تجربه عالی بود، اما برای من کمی دور از رویاهام و تازه بود. “

بدنساز شدن هانتر لابرادا

با گذشت ماه ها، شیفتگی هانتر به سبک زندگی بدنسازی بیشتر شد. او سرانجام تصمیم گرفت که به صورت حرفه ای وارد این ورزش شود و در مسابقات شرکت کند.

با گرفتن توصیه از پدرش و تمرین بی وقفه در سالن بدنسازی، هانتر خود را به سرعت در بین بدنسازان جهان در رتبه های بالا جا داد.

تکامل هانتر لابرادا در آموزش

هنگامی که او بدنسازی را آغاز کرد، هانتر هر روز تمرین می کرد. شعار او “هرچه بیشتر، بهتر” بود. او در هر تمرین تا 25 ست برای هر قسمت بدن انجام می داد. در حالی که این کار در ابتدا برای او خوب کار کرد – همانطور که او می گوید “دستاوردهای بزرگی” به او داد – در نهایت پیشرفت کند شد.

بعد از اینکه دید دیگر پیشرفتی نمی کند، هانتر نا امید شد. او تغذیه و مکمل کاملی داشت و زمان کافی برای بهبودی داشت. چیزی که او در ابتدا متوجه نشد این بود که با تمرین زیاد به عضلات خود آسیب زیادی وارد می کرد.

همانطور که هانتر گفت ؛ “در باشگاه، شما در سطح میکروسکوپی دچار پارگی و آسیب می شوید و ماهیچه های گرانبهای خود را که زمان زیادی را صرف کرده اید و معمولاً برای ایجاد آن هزینه کرده اید، از بین می برید. اگر پارگی ها و ضربه هایی که متحمل می شوید بسیار زیاد باشد یا زمان مناسبی برای بهبود این پارگی ها و ضربه ها به شما داده نشود، شما هیچ لطفی به خود نمی کنید! “

با آموختن بیشتر در مورد تمرین، هانتر متوجه شد که باید حجم خود را کاهش داده و به بدن خود اجازه دهد تا با تمرینات شدید همراه شود. به جای انجام بیش از 25 ست در هر قسمت بدن، او اکنون حداکثر 12-15 ست را انجام می داد. دیری نگذشت که این امر نتیجه داد، زیرا “دستاوردهای” هانتر بار دیگر بازگشت.

hunterlabrada
هانتر لابرادا در مسترالمپیا 2021

حجیم شدن به روش صحیح

هانتر لابرادا هرگز طرفدار رژیم “افزایش حجم با پیتزا و بستنی” نبوده است. به گفته وی در حالی که افزایش وزن در این رژیم آسان است، اما بیشتر چربی است – نه عضله.

“به یاد داشته باشید که بدنسازی یک ماراتن است، نه دو سرعت! بنابراین چرا می خواهید مقدار زیادی چربی غیر ضروری بدن اضافه کنید در حالی که می توانید به همان هدف نهایی برسید، در حالی که بدن شما بسیار سالم تر به نظر می رسد؟ “

رژیم غذایی هانتر منحصراً بر اساس غذاهایی کاملا مقوی است. این غذا ها شامل سینه مرغ، ماهی سفید و گوشت گاو کم چرب می باشند. او همچنین مقداری کربوهیدرات می خورد، اما از کربوهیدرات های تصفیه شده مانند قند و نشاسته اجتناب می کند.

از نظر چربی ها، هانتر مقدار زیادی اسیدهای چرب امگا 3 می خورد. او این ها را از ماهی هایی مانند ماهی سالمون و از مکمل های روغن کریل با کیفیت بالا دریافت می کند. در ادامه ی بیوگرافی هانتر لابرادا به بررسی وعده های غذایی او در یک روز خواهیم پرداخت.

بیوگرافی هانتر لابرادا : رژیم روزانه

وعده اول

2 فنجان سفیده تخم مرغ

2 پیمانه جو دوسر

وعده دوم

پروتئین بدون چربی 8 اونس (سینه مرغ، بوقلمون، ماهی سفید، گوشت گاو بسیار کم چربی)

سیب زمینی شیرین 15 اونس یا 2 فنجان برنج قهوه ای

وعده سوم

پروتئین بدون چربی 8 اونس (سینه مرغ، بوقلمون، ماهی سفید، گوشت گاو بسیار کم چربی)

سیب زمینی شیرین 15 اونس یا 2 فنجان برنج قهوه ای

وعده چهارم (شیک بعد از تمرین)

BCAA ها

کراتین

گلوتامین

پروتئین

آمینو اسید

وعده پنجم (یک ساعت پس از شیک)

پروتئین بدون چربی 8 اونس (سینه مرغ، بوقلمون، ماهی سفید، گوشت گاو بسیار کم چربی)

سیب زمینی شیرین 15 اونس یا 2 فنجان برنج قهوه ای

وعده ششم

سفیده تخم مرغ 2 فنجان (16 اونس)

2 پیمانه جو دوسر

Hunter Labrada Unveils Epic Physique 9 Days Out From Tampa Pro
بیوگرافی هانتر لابرادا

آنچه می توانیم از بیوگرافی هانتر لابرادا بیاموزیم

همانطور که از بیوگرافی هانتر لابرادا متوجه شدید، او نمونه بارز این است که موفقیت در بدنسازی چگونه به نظر می رسد. بدنسازی ممکن است در ظاهر پر زرق و برق به نظر برسد، اما ساعت هایی بی شمار کار سخت و فداکاری پشت آن در جریان است.

با داشتن طرز فکری مشابه هانتر، شما نیز می توانید در حرفه خود به سطوح بالایی از موفقیت برسید – خواه حرفه ی شما بدنسازی باشد یا چیز دیگری.

نویسنده:
محمدرضا امیدی
امتیاز شما به این مطلب
امیتاز بدید

برچسب‌ها

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده تمام نظرات