نصیحت آرنولد شوارتزنگر به همه ی آن هایی که به وزنه برداری روی آورده اند
0.0

نصیحت آرنولد شوارتزنگر به همه ی آن هایی که به وزنه برداری روی آورده اند

  • اخبار بدنسازی
  • ۱۸ شهریور ۰۰
  • محمدرضا امیدی
  • 283 بازدید
  • بدون دیدگاه

نصیحت آرنولد شوارتزنگر در خبرنامه ی اخیرش بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

اگر شما فردی هستید که به دنبال ورود به عرصه ی وزنه برداری هستید، شاید عاقلانه باشد که به نصیحت آرنولد شوارتزنگر، بزرگترین بدنساز تمام تاریخ، گوش دهید. آرنولد شوارتزنگر به تازگی در خبرنامه خود نصیحت هایی را برای هرکسی که قصد دارد وارد وزنه برداری شود به اشتراک گذاشته است.

نصیحت آرنولد شوارتزنگر به همه ی علاقمه مندان به وزنه برداری

نصیحت آرنولد شوارتزنگر با ذکر یک مسابقه خیریه آغاز شد که در آن هر کسی که به “ستاره های بعد از مدرسه” کمک کند، می تواند در یک مهمانی در خانه ی او شرکت کند. شوارتزنگر سپس درباره بحث و جدل اخیر پیرامون اظهارنظرهای خود در مورد COVID-19 و استفاده از ماسک بیشتر صحبت کرد.

پس از پرداختن به مسائل و موضوعات خاص، شوارتزنگر به سوالات طرفداران پاسخ داد. یکی نوشت: آیا توصیه ای برای ورود زنان به وزنه برداری دارید؟ شوارتزنگر با بیان اینکه جنسیت در وزنه برداری اهمیتی ندارد و برای همه مناسب است، شروع کرد.

نصیحت آرنولد شوارتزنگر این بود: “من همان توصیه ای را برای شما دارم که برای هر پسر خواهم داشت! “

“اول از همه، به دلیل جنسیت خود دلسرد نشوید، زیرا به یاد داشته باشید تناسب اندام برای همه است. اگر کسی با صحبت هایش شما را دلسرد می کنید، با موفقیت خود در وزنه برداری پاسخ او را دهید. اگر می خواهید تنها شروع به وزنه برداری کنید تا احساس بهتری داشته باشید، با قدم های کوچک شروع کنید. با وزن کمتری شروع کنید و واقعاً بر تکنیک خود تمرکز کنید. به آرامی و با کنترل. تحت تاثیر تمرین های فوق العاده ای که در اینستاگرام خود می بینید قرار نگیرید. با حرکتهای اساسی مانند اسکات، ددلیفت و پرس شروع کنید و تا زمانی که به طور کامل بر آن ها تسلط پیدا نکردید از آن ها دست بر ندارید. بعد از مدتی خواهید دید روز به روز بهتر و قوی تر می شوید و قبل از آنکه بدانید، بیشتر از همه ی بچه های باشگاه می توانید ددلیفت بزنید “

arnold benching
نصیحت آرنولد شوارتزنگر به همه ی آن هایی که به وزنه برداری روی آورده اند

آرنولد شوارتزنگر از اتریش به آمریکا آمد و به سرعت در بدنسازی شهرتی به دست آورد. او از المپیک الهام گرفت و خود به الهامی در این ورزش تبدیل شد. شوارتزنگر سه بار Mr. Universe بوده و هفت بار قهرمان المپیا شده است.

شوارتزنگر به برخی از سوالات اشاره کرد که باید قبل از شروع وزنه برداری به آنها پاسخ داده شود. نتیجه ی تمامی نصیحت آرنولد شوارتزنگر به هدف و اشتیاق خود شما ختم می شود.

“این واقعا بستگی به نوع وزنه برداری دارد که می خواهید انجام دهید. آیا می خواهید فقط احساس بهتری داشته باشید و جذابتر به نظر برسید، یا می خواهید به قدرت برسید، یا از المپیک الهام گرفته اید و می خواهید وزنه برداری المپیک را شروع کنید؟ همه ی این موارد گزینه های خوبی برای شروع هستند. “

شوارتزنگر در مورد الهام خود و تاثیری که المپیک بر او در روزهای اولیه تمرینات خود داشت، صحبت کرد.

“اگر شما هم مانند من هستید و از المپیک الهام گرفته اید و عاشق این هستید که وزنه برداری این مردان و زنان را تماشا کنید، در مورد کیت نای (Kate Nye) بخوانید. تا سال ۲۰۱۴، او در تلاش بود تا به المپیک در رشته ی ژيمناستیک راه پیدا کند. او به این آرزو نرسید، اما تنها ۵ سال پس از شروع وزنه برداری، بهترین نتیجه ایالات متحده را در بیش از ۲۰ سال اخیر، با برنده شدن مدال نقره ای در توکیو داشت. او بر برخی از مشکلات ترسناک روانی غلبه کرد و امیدوارم او شما را تحت تأثیر قرار دهد، زیرا او به طور قطع به من الهام می دهد. “

آرنولد شوارتزنگر تجربه زیادی هم به عنوان بدنساز و هم وزنه بردار دارد. او بسیار موفق بود و هنوز مایل است به نسل بعدی کمک کند. نصیحت آرنولد شوارتزنگر ساده است – روی تکنیک تمرکز کنید و بیش از حد به خودتان فشار نیاورید. بر حرکات اساسی تمرکز کنید و نه حرکت های پیشرفته و دشواری که در رسانه های اجتماعی مشاهده می کنید.

نویسنده:
محمدرضا امیدی
امتیاز شما به این مطلب
امیتاز بدید

برچسب‌ها

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده تمام نظرات