ویتارگو چیست
3.8

ویتارگو چیست

  • مکملهای ضروری بدنسازی
  • ۲۵ بهمن ۹۶
  • حسام رضائی
  • 14,449 بازدید
  • بدون دیدگاه

ویتارگو چیست و چه کاربردی دارد

ویتارگو چیست؟

مکمل کربوهیدراتی می‌باشد. این ماده در دیگر مکمل‌های تولید شده توسط کمپانی اصلی‌ نیز وجود دارد و همچنین دیگر کمپانی‌ها نیز از آن در مکمل‌های خود بهره میبرند. این ماده اغلب در مکمل‌های پر کربوهیدرات نظیر گینر‌ها و حتی مکمل‌های کراتین نیز یافت میشود.این ماده اغلب مرتبط با کاهش وزن نمی‌باشد.
ویتارگو نام کمپانی می‌باشد که تولید کننده این محصول است. محصولات آنها در سطح بین المللی توزیع میشود و اینطور که مشخص است فعالیت آنها از سال ۱۹۹۸ شروع شده است.

یک کربوهیدرات کامل آن منبعی است که دارای شکر نباشد و بنابراین روی سطح قند خون تاثیری نگذارد مخصوصا در ورزشکاران که نیازمند یک منبع انرژی سریع بدون مضرات حاصل از مصرف مکمل‌های قندی هستند نظیر دکستروز و مالتودکسترین.
ویتارگو یک کربوهیدرات خالص می‌باشد که دارای هیچ قندی نمی‌باشد. هنگامی که ما تحقیقات در مورد ماده تشکیل دهنده این مکمل یعنی آمیلوپکتین جو تجزیه شده را شروع کردیم دریافتیم که این ماده حدود چند سالی است که وجود دارد بنابراین چرا دیگر کمپانی‌ها به سمت این منبع کربوهیدراتی بدون قند نیامده اند؟

ویتارگو تنها نام برند این محصول می‌باشد و جو نیز تنها گیاهی نیست که میتواند برای هضم و جذب سریعتر دستکاری شود اما به هر حال ما نسبت به کارکرد محصولات این برند بسیار هیجان زده هستیم. به بیان ساده مولکول‌های کربوهیدرات در این مکمل به شکلی‌ تغییر داده شده‌اند تا بزرگ تر باشند و بنابراین میتوانند کربوهیدرات بیشتری را در اختیار بدن قرار دهند. اما آنها همچنین آب کمتری را به سمت خود جذب میکنند که همین امر عبور آنها را از معده سریعتر و جذب آنها را نیز بهبود می‌بخشد.

نحوی مصرف ویتارگو

 

گران تر نسبت به محصولات مشابه

اولین چیزی که در مورد این محصول یعنی متوجه شدیم قیمت بیشتر آن در مقایسه با سایر محصولات مشابه می‌باشد. ویتارگو مکمل بسیار با کیفیتی می‌باشد اما قیمت آن حدود ۲-۳ برابر بیشتر از مکمل‌های مشابه خود می‌باشد. این موضوع یعنی‌ اینکه شاید بسیاری از افراد توانایی خرید آن را نداشته باشند. در زیر نمونه‌هایی از نظرات افراد مصرف کننده را می‌بینید :

“ این مکمل گران قیمت می‌باشد و من نمیتوانم به خرید آن ادامه دهم. “

“ مکمل‌های کربوهیدراتی خوب دیگری نیز با قیمت پایین تر در بازار یافت میشود. “

اما همه اینگونه فکر نمیکنند :

یک مصرف کننده بسیار راضی‌ و هیجان زده بیان می‌دارد که “ این مکمل ارزش هر پنی پرداخت برای آن را داشت. “ یکی‌ دیگر از مصرف کنندگان آن می‌گوید “ به همان اندازه‌ای که پول می‌دهید نتیجه می‌گیرید. “

خرید ویتارگو

دسترسی‌ به ویتارگو

شما میتوانید از مکمل‌های که حاوی ویتارگو در خود هستند را یافت کنید.اگرچه این مکمل‌ها در فرمول خود دارای این مکمل هستند اما شما باید به لیست مواد تشکیل دهنده آن مکمل توجه خاص را داشته باشید.

همچنین شما میتوانید این مکمل را از فروشگاه مکملهای بدنسازی ارجینال تهیه کنید

 

دانش پشت ویتارگو

سایت رسمی‌ ویتارگیی چندین تحقیق علمی‌ را برای حمایت از محصول خود ارائه کرده‌اند که میتوانید آنها را مشاهده کنید. در این تحقیقات ثابت شده است که این مکمل میتواند به بازیابی ذخایر گلیکوژن کمک کند، به سرعت از معده خارج شود، باعث افزایش عملکرد شود و بهبود واکنش انسولین شود. اما هیچ مدرکی‌ مبنی بر اینکه این مکمل کربوهیدراتی بتواند در کاهش وزن کمک کند وجود ندارد. در اینجا ما هنگامی که بخواهیم یک محصول را پیشنهاد دهیم ابتدا تحقیقات در مورد آن را میبینیم و باید بگوئیم که نتیجه در مورد ویتارگو رضایت بخش می‌باشد. اما گاهی‌ اوقات تحقیقات به تنهایی برای توصیه یک محصول کافی‌ نمی‌باشد.

 

مصرف کنندگان ویتارگو چه میگویند

“ این محصول میتواند سوخت لازم برای یک تمرین پر فشار را فراهم کند. به منظور بهبود طعم مکمل (BCAAs) خود آن را با این مکمل مخلوط کنید و سپس مصرف آن هر روزه جزو ثابت برنامه شما خواهد شد. “

“ این محصول منبع خوب و پاک از کربوهیدرات برای افزودن به رژیم غذایی می‌باشد. این مکمل به راحتی‌ و به سرعت ترکیب نمی‌شود پس بهترین کار این است که آن را مخلوط کنید و برای یک مدتی‌ آن کنار بگذارید تا کاملا حل شود. “

 

آیا ویتارگو کارامد است؟

قضیه در مورد این مکمل بدنسازی واقعا چه می‌باشد؟ ویتارگو یک کربوهیدرات می‌باشد و در مقایسه با دیگر مکمل‌های مشابه دارای قیمت گران تری می‌باشد. هنگامی که به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی سالم استفاده شود این مکمل میتوند شما را در جهت رسیدن به اهدافتان کمک کند اما باید بدانید که این مکمل در جهت چربی‌ سوزی نمی‌تواند کمک زیادی به شما کند. اگر به دنبال کاهش وزن هستید پیشنهاد ما این است که علاوه بر یک رژیم غذایی سالم و برنامه تمرینی مناسب از مکملی استفاده کنید که بتواند به شکل طبیعی باعث افزایش سطح تستوسترون در شما شود.

 

سوال‌های رایج در مورد ویتارگو

قیمت ویتارگو

ویتارگو از چه چیزی تهیه شده است؟

ویتارگو یک فرمول پیچیده و خاص از کربوهیدرات‌ها می‌باشد که فرمول آن به ثبت رسیده است.

 

چگونه باید از ویتارگو استفاده کنم؟

۲ اسکوپ از این مکمل را با ۲۰-۲۴ انس آب در یک شیکر بزرگ مخلوط کنید. همچنین میتوانید آن را با یک نوشیدنی‌ از قبل آماده به منظور بهبود طعم مخلوط کنید. یک بطری کامل را حداقل ۳۰ دقیقه قبل از تمرین مصرف کنید و یکی‌ دیگر را نیز ۱۰ دقیقه بعد از تمرین مصرف کنید.

 

آیا ویتارگو بدون گلوتن می‌باشد؟

با استفاده از آنالیز‌های دقیق، ویتارگو ثابت کرده است که بدون گلوتن می‌باشد.

 

آیا ویتارگو موثر می‌باشد؟

چندین تحقیق علمی‌ وجود دارد که نشان میدهد این مکمل میتواند باعث افزایش عملکرد تمرینی، بازیابی ذخایر گلیکوژن و بهبود واکنش انسولین شود.

 

رایج‌ ترین شکایتی که در مورد ویتارگو می‌باشد در چه مورد است؟

رایج‌ ترین شکایتی که در مورد این محصول وجود دارد قیمت نسبتا بالای آن و همچنین کمیاب بودن آن می‌باشد.

نویسنده:
حسام رضائی
امتیاز شما به این مطلب
3.7/5 - (4 امتیاز)

برچسب‌ها

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده تمام نظرات