وسلی وزرز اعلام کرد : آمادگی جسمانی خوبی برای المپیا  2020 دارد.
5

وسلی وزرز اعلام کرد : آمادگی جسمانی خوبی برای المپیا 2020 دارد.

  • اخبار بدنسازی
  • ۲۰ آذر ۹۹
  • محمدرضا امیدی
  • 242 بازدید
  • بدون دیدگاه

وسلی وزرز در مسترالمپیا 2020 خواهد درخشید؟! به گزارش سایت بدنسازی مکمل ها : وسلی وزرز آمادگی لازم برای شرکت در المپیا 2020 را دارد. هرچه قدر که به تاریخ شروع المپیا 2020 (27 آذر) نزدیک می شویم، ورزشکاران و بدن سازان زیادی اعلام آمادگی میکنند. وسلی وزرز  آمادگی لازم برای حضور در المپیا 2020 را دارد.

 

وسلی وی سرز در اکانت اینستاگرامش به نام Vintage Genetics اعلام کرد که در المپیا 2020 شرکت میکند.  نام او در حرفه ی بدنسازی همراه با بدن کلاسیکش هیچ وقت فراموش نخواهد شد. بدون شک وسلی وزرز  بدن فوق العاده ای دارد و قطعا او یکی از استادان حرفه ی بدنسازی است.

 

با این حال در المپیا 2018 وسلی وزرز توانست مقام شش ام را کسب کند. برای وزرز خیلی سخت بود که با چنین نتیجه ی ناامید کننده ای کنار بیاید زیرا که وزرز از آمادگی جسمانی خوبی برخوردار بود.

او همچنین در فستیوال ورزشی آرنولد 2019 شرکت کرد اما نتوانست مقامی کسب کند. همان جا بود که وسلی وزرز تصمیم گرفت که یک سال در مسابقه ای شرکت نکند و به تقویت قدرت جسمانی خود بپردازد. او تمرینات خود را جدی و با انگیزه انجام داد و حالا به نظر میرسد که وسلی وزرز در شرایط جسمانی خیلی خوبی به سر می برد.

در حالی که به المپیا 2020 نزدیک میشویم وسلی وزرز عکس فوق العاده ای از خود در صفحه ی اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و گفت : “فراموش نکنید که همیشه امادگی لازم را داشته باشید. ایا شما هم مانند من برای المپیا 2020 هیجان دارید ؟”

وسلی وزرز در مسترالمپیا

وسلی وزرز در مسترالمپیا

 

نظر شما چیست؟ وسلی وزرز در مسترالمپیا 2020 چه نتیجه ای کسب می کند؟! آیا تمرینات سخت و سعی و تلاش وسلی وزرز کافی خواهد بود تا مقام خوبی در المپیا 2020 کسب کند؟ آیا می تواند بر رقبای قدرتمندش غلبه کند؟! اگر میخواهید جواب این سوال را بدانید همراه سایت مکمل ها باشید زیرا که المپیا 2020 نزدیک است.

نویسنده:
محمدرضا امیدی
امتیاز شما به این مطلب
5/5 - (1 امتیاز)

برچسب‌ها

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده تمام نظرات