0.0

نتایج شیکاگو پرو ۲۰۲۰ + راه یافتگان به مستر المپیا

  • اخبار بدنسازی
  • 19 اکتبر 20
  • حسام رضائی
  • 57 بازدید
  • بدون دیدگاه

در این آخر هفته شاهد مسابقات شیکاگو پرو ۲۰۲۰ بودیم. این رقابت هم یکی‌ دیگر از سری مسابقات برای دریافت جواز حضور در مستر المپیا بود. علت پشت سر هم برگزار شدن این مسابقات، تغییر در جدول زمانی‌ برگزاری مسابقات است که دلیل آن شیوع جهانی‌ کووید-۱۹ می‌باشد. دو ماه اخیر برای ورزشکاران حرفه ای بسیار پر ترافیک بوده و آنها مجبور بوده‌اند برای دریافت حضور در مستر المپیا در مسابقات مختلفی‌ شرکت کنند تا بتوانند در اواخر دسامبر در رقابت اصلی‌ روی استیج حاضر شوند.

از جمله نکات برجسته این رقابت می‌توان به حضور کئون پیرسون اشاره کرد، فردی که برای اولین بار در دسته ۲۱۲ پوند مسابقه میداد. همچنین نیک واکر، که یک بدنساز آینده دار دسته آزاد می‌باشد که اخیرا کارت حرفه ای خود را به دست آورده است. این رقابت اولین شانس او برای اثبات جایگاه در بین حرفه ای‌ها بود. هدف او کسب جواز حضور در مسابقات مستر المپیا بود تا بتواند امسال رقابت کند، تا توانسته باشد در یک سال هم کارت حرفه ای خود را دریافت کند و هم در المپیا به رقابت بپردازد.

اما این افراد در بین بسیاری از حرفه ای‌های فوق‌العاده دیگر در این آخر هفته چه عملکردی داشتند؟ رقابت شیکاگو پرو ۲۰۲۰ در طول این آخر هفته برگزار شد و در واقع مسابقه به دو بخش در روز‌های جمعه و شنبه تقسیم شد. نتایج شیکاگو پرو ۲۰۲۰ بالاخره مشخص شده‌اند و شما میتوانید در زیر آنها را مشاهده کنید.

 

نتایج دسته آزاد :

  1. Akim Williams
  2. Justin Rodriguez
  3. Maxx Charles
  4. Nick Walker
  5. Eddie Bracamontes
رقابتهای قهرمانی آزاد فیزیک کشور 17 بهمن برگزار می شود
بخوانید

bnsd_3243434.jpg

نتایج دسته ۲۱۲ پوند :

1. Keone Pearson
2. Austin Karr
3. Noel Adame
4. Jason Hebert
5. Jason Lowe
6. Kevin Johnson

30vm_12353434.jpg

نتایج فیزیک کلاسیک :

1. Bryan Jones
2. Jarek Crew
3. Jason Brown
4. Mehdi Larijani
5. Abner Logan
6. Zack Romano

bari_534542124.jpg

نتایج فیزیک مردان :

1. Steven Cao
2. Charjo Grant
3. Kimani Victor
4. Akeem Scott
5. Carl Presidieu
6. Gary Cooper

s7ia_4543221312.jpg

 

نتایج فیگور :

1. Ajanel Williams
2.Maria Luisa Diaz
3. Catherine Lavoie
4. Ivana Ivusic
5. Rita Villarreal
6. Autumn Swanson

xfra_45342323234.jpg

نتایج فیزیک زنان :

1. Bian Ruiying
2. Heather Grace
3. Christina Bryant
4. Pamela Canfield
5. Jeannie Feldman

uplg_4644312313.jpg

نتایج بادی بیلدینگ زنان :

  1. Theresa Ivancik
  2. Reshanna Boswell
  3. Angela Rayburn
  4. Patty Hanson
  5. Tina Williams

blkf_7977812.jpg

نتایج بیکینی :

  1. Alexandria Ross
  2. Natoshia Coleman
  3. Mignon Cyrelle Williams
  4. Jordanne Lee
  5. Brittney Dayne

 

نتایج فیتنس :

  1. Aureka Tyrgale
  2. Derina Wilson
  3. Darrian Borrello
  4. Layla Mikayla
  5. Molly McCracken

8mj7_9089342343.jpg

نویسنده:
حسام رضائی
امتیاز شما به این مطلب

برچسب‌ها

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید