واکنش احساسی دکستر جکسون در کنفرانس خبر : مسترالمپیا 2020!
5

واکنش احساسی دکستر جکسون در کنفرانس خبر : مسترالمپیا 2020!

  • اخبار بدنسازی
  • ۲۸ آذر ۹۹
  • محمدرضا امیدی
  • 795 بازدید
  • بدون دیدگاه

به گزارش سایت بدنسازی مکمل ها : دلایل زیادی وجود دارد که مخصوصا در این پایان هفته المپیایی ۲۰۲۰ هیجان زده باشیم. یکی‌ از آنها بازگشت فیل هیث است. اما از جنبه غمگین تر قضیه، این آخرین حضور در رقابت‌های مستر المپیا برای دکستر جکسون کارکشته و با تجربه است. در اوایل امسال، دکستر اعلام کرد که پس از المپیا ۲۰۲۰ اعلام بازنشستگی خواهد کرد. این قول او همچنان پاربرجا بوده و بحث امروز کنفرانس خبری بود.

دکستر جکسون پر افتخار‌ترین بدنساز در تاریخ ورزش بدنسازی بوده است، او در دوره حرفه ای کار خود توانسته عنوان (triple crown) را کسب کند، همچنین باید کسب عنوان اولی‌ او در المپیا ۲۰۰۸ را نیز ذکر کرد. اینکه تنها عنوان اسطوره را برای جکسون در نظر بگیریم کم لطفی‌ می‌باشد. زمانی‌ که بسیاری از ورزشکاران مدت‌ها پیش بازنشستگی خود را اعلام میکردند، جکسون قوی باقی‌ ماند. نه تنها این، بلکه او توانست در سطح بالایی نیز خود را حفظ کند. او در طول دهه گذشته در هر رقابتی که شرکت کرده همیشه به عنوان یک تهدید برای رقبا محسوب میشده است و همیشه پتانسیل کسب مقام‌های برتر را داشته است.

بنابراین هنگامی که باب سیرچریلو در طول کنفرانس خبری المپیا ۲۰۲۰ میکروفون را به دکستر جکسون داد، مشخص بود که احساسات چیره خواهد شد. در این لحظه، دکستر جکسون میبایست با آینده بازنشستگی خود مواجه شود. با اینکه دیگر نمیتوانست در آینده در رقابتی شرکت کند، ولی‌ قادر بود که برای آخرین بار با طرفداران مستقیما ارتباط برقرار کند.

 

“ جکسون با احساسی‌ شدن چنین گفت، “ همانطور که میدانید، خانواده برای من همه چیز است. “

او ادامه داد :

 

“ من این کار را در طول دوران ورزشی ام برای خانواده‌ام انجام داده ام، و شما را نیز دوست دارم. همچنین این ورزش را نیز دوست دارم. می‌خواهم یک چیز مهم به طرفدارانم بگویم. شما یکی‌ از دلایل مهم حضور طولانی من در این ورزش هستید. زمان هایی بود که با خود می اندیشیدم، همیشه می‌گفتم که چند سال دیگر به خود وقت دهم. همیشه گفته ام که ببینیم چه میشود. اما این بار گفتم که بازنشسته میشوم، و هنگامی که این را گفتم، معنیش دقیقا همین است. بنابراین کسی‌ فکر نکند که شوخی‌ می‌کنم، زیرا اینطور نیست. بنابراین امیدوارم که شما این رقابت را به تماشا بنشینید، زیرا قرار است که رقابت خاصی‌ باشد. من امسال پکیج جدیدی را به روی صحنه خواهم آورد، به شما قول میدهم. “

کمی‌ پس از این لحظه، تمام جمعیت ایستادند تا دکستر را تشویق کنند. دوربین کنفرانس خبری صحنه ای باز را میگرفت تا مشخص شود چند نفر در آخرین رقابت قبل از بازنشستگی، دکستر جکسون را بدرقه میکنند.

دکستر جکسون

دکستر جکسون

قطعا این لحظه تا سالیان بعد نیز در اذهان باقی‌ خواهد ماند و از آن یاد خواهد شد. میتوانیم تصور کنیم که این لحظه برای خود دکستر جکسون برای مابقی عمرش به یاد ماندنی خواهد شد. برخی‌ بدنسازان در سکوت خبری بازنشسته شده و ابدا چیزی نمیگویند. خیلی‌ کم پیش می آید که یک بدنساز بتواند مراسم خداحافظی درخوری داشته باشد.

الیمپیا ۲۰۲۰ ممکن است امسال به چندین دلیل دارای نقص نیز باشد. از جمله آنها می‌توان به تغییر مکان و تغییر تاریخ اشاره کرد. همچنین تعداد محدود تماشاگران برای این رویداد بزرگ. اما این شور و احساس است که باعث میشود افراد زیادی در سراسر جهان از شکل لایو استریم به تماشای این رقابت بنشینند.

نویسنده:
محمدرضا امیدی
امتیاز شما به این مطلب
5/5 - (1 امتیاز)

برچسب‌ها

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده تمام نظرات