نظر آرنولد شوارتزنگر : فیزیک کلاسیک آینده ی بدنسازی است
0.0

نظر آرنولد شوارتزنگر : فیزیک کلاسیک آینده ی بدنسازی است

  • اخبار بدنسازی
  • ۱۲ مهر ۰۰
  • محمدرضا امیدی
  • 447 بازدید
  • بدون دیدگاه

آرنولد کلاسیک 2021 روز شنبه برگزار شد. اقدامات زیادی در چهار بخش ارائه شده صورت گرفتند و آرنولد شوارتزنگر برای بررسی این رویداد در روز یکشنبه به یک برنامه ی زنده پیوست. در طول نمایش، نظر آرنولد شوارتزنگر ، بهترین بدنساز تاریه ورزش، درباره ی آینده ی ورش بسیار جالب توجه بود.

شوارتزنگر یکی از چهره های افسانه ای است که بدنسازی آزاد را به همان صورتی که امروزه هست ساخته است. با وجود این ها، نظر آرنولد شوارتزنگر این است که فیزیک کلاسیک آینده است و خطرات زیادی در بخش آزاد وجود دارند.

ترنس روفین در بخش کلاسیک بدنسازی در آرنولد کلاسیک،س از سال ۲۰۲۰ که پس از الکس کامبرونرو در رده دوم قرار گرفت، امسال به پیروزی رسید. در رویداد امسال، این دو ورزشکار مقام های خود را با هم عوض کردند. این یک مسابقه هیجان انگیز بود و نظر آرنولد شوارتزنگر این است که این می تواند آینده بدنسازی باشد.

نظر آرنولد شوارتزنگر درباره ی فیزیک کلاسیک

آرنولد شوارتزنگر درباره ی فیزیک کلاسیک گفت: “موضوع فقط تحت تاثیر قرار گرفتن من نبود، من خوشحال بودم که یک نمایش عالی را مشاهده کردم و آن ها را می بینم که در حین فیگور گرفتن چطور صورت خود را خنثی و آرام نگه می دارند.

“من فکر می کنم این هدفی است که ما باید انجام دهیم و این هدف جایگزین دیگری ندارد. من فکر می کنم که شما واقعاً نیاز دارید که این قسمت از ورزش های بدنسازی را بسازید، تا بتواند با بخش باز برابر باشد. به این ترتیب مردم همیشه گزینه هایی برای انتخاب دارند و همیشه با پول اسپانسرها کارهای خوبی می توان کرد و به آن ها جایزه نقدی بیشتری می توان داد. بنابراین من قصد دارم روی این کار کنم، زیرا من فکر می کنم که این مسیر صحیح است. “

کریس بامستد در حال حاضر بزرگترین نام در بخش قهرمانی است که پس از قهرمانی المپیا پشت سر هم به میدان می رود. بامستد امسال به دنبال سومین برد پیاپی خواهد بود، اما روفین با شتاب به بزرگترین رقابت سال خواهد رسید.

نیک واکر روز شنبه عنوان قهرمانی بخش آزاد مردان را با برتری مقابل ایین والیر و استیو کوکلو به خانه برد. همه رقبا با حجم و وزن باورنکردنی وارد شدند. این امر در این بخش به یک روتین تبدیل شده است و می تواند منجر به عوارضی شود.

برخی از مرگ های غم انگیز در ورزش بدنسازی و دیگر گمانه زنی ها در مورد میزان خطرناک مکمل هایی که این ورزشکاران مصرف می کنند وجود دارد. این شامل اظهاراتی است که هشت بار قهرمان المپیا، رونی کلمن، اظهار داشت که معتقد است داروهای ادرار آورد باید ممنوع شوند.

Arnold Schwarzenegger
نظر آرنولد شوارتزنگر

آرنولد شوارتزنگر در حین برنامه با برخی نظرات در مورد بدنسازی باز از این ایده حمایت کرد.

“فراموش نکنیم، آن ها (فیزیک کلاسیک) مجبور نیستند تمام این کارهایی را که بقیه برای بزرگتر دیده شدم انجام می دهند را انجام دهند. من فکر می کنم خطر اصلی در این است. در این ورزش، این خطرناک ترین ورزش در جهان است. در MMA FIGHTERS، ۴ مرد در سال گذشته فوت کردند. اما در بدن سازی این آمار به ۱۰ مرد می رسد. همین آمار کوتاه نشان می دهد که چقدر خطرناک است که در این ورزش است از این داروها و چیزهایی که این بچه ها مصرف می کنند استفاده کنید. “

نظر آرنولد شوارتزنگر تنها نظر موجو در این زمینه نیست و جالب است که ببینیم که این داستان از اینجا به کجا می رسد.

نویسنده:
محمدرضا امیدی
امتیاز شما به این مطلب
امیتاز بدید

برچسب‌ها

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده تمام نظرات