براندون هندریکسون از سخت ترین مبارزه روی استیج و افول عطش خود برای پیروزی صحبت می کند!
0.0

براندون هندریکسون از سخت ترین مبارزه روی استیج و افول عطش خود برای پیروزی صحبت می کند!

  • اخبار بدنسازی
  • ۸ آذر ۹۹
  • محمدرضا امیدی
  • 1,230 بازدید
  • بدون دیدگاه

براندون هندریکسون به المپیک 2020 به عنوان یک شانس برای بازیابی شکوه خود است! پس از دست یابی به مقام نخست در رقابت های المپیک 2018، وی نتوانست این عنوان را برای خود در سال بعد نیز حفظ کند. در رقابت های سال 2019 نتوانست مقام چهارم را کسب کند. حالا زمانی که همه ی ما (هم اکنون در اولاندو در ایالت فلوریدا) هفته های پایانی انتظار شروع مسابقات مسترالمپیا 2020 را می کشیم، هندریکسون  از عطش دوباره اش برای این که ثابت کند بهترین است، صحبت می کند. در این مطلب از مجله ی اینترنتی بدنسازی مکمل ها همراه ما باشید. 

 

تنها چند هفته به شروع رقابت ها مانده است و ما به همراه هندریکسون به مسابقات گذشته ی او نگاه می کنیم. به این موضوع می پردازیم که او چطور به طور موقت عطشش برای برنده شدن در مسابقات کم شد و سخت ترین مبارزه او روی استج که در دوران بدنسازی حرفه ای خود داشت.

 

برندون در مصاحبه ی قبلی اعلام کرده بود که از نحوه ی حضورش در مسابقات المپیک 2019 واقعا حس شرمندگی داشت. وقتی به گذشته نگاه می کند به این موضوع پی میبرد که در حد انتظار خودش و هوادارانش عمل نکرده است. این موضوع البته شاید به خاطر عملکرد ضعیف تر او در مسابقات سال قبل بوده است. او همچنین عنوان کرد که علاوه بر المپیک در استیج های بدنسازی دیگر هم شرکت کرده است که روی عمکردش تاثیر گذاشته اند. حالا متوجه شده است که شرکت در این مسابقات اشتباه بوده است.

 

اما به صورت کلی براندون احساس نمی کند که چیزی را از دست داده باشد به این دلیل که آن سخت ترین مبارزه ی او بوده است.

در حقیقت در مسیر خود برای دستیابی به مقام مسترالمپیا سال 2018 او هر قدم را یک پیشرفت می دانست. این ها در واقع پیروزی های کوچکی بود که نشان می داد او تلاشش را می کند تا به یک چیز بزرگ تر برسد.

بنابراین سخت ترین نبرد حرفه ای در مسابقات بدنسازی چه بود؟ ما این سوال را در مصاحبه ای که با او داشتیم پرسیدیم. جواب او : جرمی بوندیا

البته این پاسخ واقعا قابل تامل است. بوندیا یکی از خوش اندام ترین بدنسازان در تمامی زمینه ها است. او در طول زندگی حرفه ای خود چهار بار عنوان مسترالمپیا را بدست آورده است. براندون تایید می کند که قدم گذاشتن در مسابقاتی که می دانید قرار است با چه کسی رو به رو شوید، (کسی که عنوان قهرمانی را در آستین خود دارد) یک بازی چالش برانگیز را در ذهن شما ایجاد می کند. براندون هندریکسون ذکر کرد که :

 

“باید بگویم که به مبارزه با جرمی بوندیا خواهم رفت. می دانید، او برای کسب مقام قهرمانی برای بار پنجم به این مسابقات می رود. من تا پیش از این به رقابت با هیچ کس دیگری نپرداخته بودم که برای بار پنجم بخواهد این عنوان را از آن خود کند. بنابراین احساس می کنم که خود او بزرگترین رقابت من است! می دانید منظورم این است که بزرگترین رقابت برای من در حال حاضر”

 

این موضوع البته اشاره ی مستقیم به رقابت های سال 2018 دارد. این رقابتی بود که در آن هندریکسون  برای اولین بار عنوان قهرمانی را کسب کرد. این درحالی بود که جرمی پیش از آن 4 بار مقام مسترالمپیا را از آن خود کرده بود. در همان سال هم به مقام چهارم دست پیدا کرد. بنابراین نبرد سخت هندریکسون تنها در ذهن اون نبود. بلکه رقابت روی استیج در این مسابقات بود که در نهایت توانست عنوان مسترالمپیا در شاخه ی فیزیک را از آن خود کند. این نوع رقابت آن هم با کسی که دارای مقام قهرمانی است در ذهن باقی می ماند. 

 

شاید در رقابت های سال 2020 ریموند ادموندز یا اندره فرگوسن چالش های جدید پیش رو باشند. شاید هم همان شور و اشتیاق براندون هندریکسون را وادار کند که به مرحله ی بعد از تلاش های خود برود. به زودی و کمتر از یکماه دیگر همه نتایج را خواهیم دید!

 

نویسنده:
محمدرضا امیدی
امتیاز شما به این مطلب
امیتاز بدید

برچسب‌ها

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده تمام نظرات