معرفی کمپانی ایوژن و محصولات آن Evogennutrition
4.1

معرفی کمپانی ایوژن و محصولات آن Evogennutrition

  • کمپانی های تولید کننده
  • ۲۸ تیر ۰۰
  • محمدرضا امیدی
  • 23,412 بازدید
  • 8 دیدگاه

ایوژن به انگلیسی ( Evogennutrition ) : هنی رامبد ملقب به “ سازنده حرفه ای ها “ به مدت بیش از ۲۰ سال است که به ساخت فیزیک‌های بدنی در سطح قهرمانی مشغول است. سیستم (FST-7) انقلابی او به شاگردانش کمک کرده در مجموع برنده ۱۹ عنوان المپیا شوند. قهرمانانی که رامبد با آنها کار کرده توانستند در رقابتهایی از جمله مستر المپیا، میس فیگور و دسته ۲۱۲ پوند پیروز شوند و همچنین قهرمان ۴ دوره فیزیک جرمی بوئندیا نیز شاگرد رامبد بوده است.
هنگامی که رامبد مشغول مربی‌ گری بسیاری از نخبگان بدنسازی نباشد، در نقش مدیر عامل کمپانی ایوژن ظاهر میشود. با استفاده از مدرک کارشناسی بیولوژی و با تاکید بر نوروفیزیولوژی، کمپانی ایوژن رشد سریع ای را در میزان محبوبیت خود تجربه کرده است.

ایوژن در ابتدا با فرمولاسیون پیشرفته فقط  برای شاگردان نخبه رامبد طراحی شده بود و تنها چند سالی‌ است که این محصولات برای عموم مردم نیز عرضه میشوند. رامبد بسیار مفتخر است که برای مشتریان خود در سراسر جهان تنها محصولاتی کاملا نوآورانه و بسیار با کیفیت ارائه می‌کند. نوع فرمولاسیون محصولات تولیدی کمپانی ایوژن برای نتیجه گیری حداکثری از سیستم تمرینی (FST-7) حیاتی می‌باشد، زیرا میتوانند روی رشد، ترمیم و حجم عضلات تاثیر گذار باشند.
در گذشته تنها یک سری شاگردان منتخب رامبد به محصولات بسیار اختصاصی و با فرمول مخصوص او دسترسی‌ داشتند. همچنان که رامبد به عنوان مربی‌ در سطح ملی‌ و حرفه ای برنده رقابت‌های بدنسازی میشد، مردم متوجه شدند که تمام شاگردان قهرمان او یک ویژگی مشترک دارند : علاوه بر تفکیک عضلانی بسیار فوق‌العاده، آنها عضلاتی بسیار حجیم، پر و گرد داشتند.

ایوژن برای عضلات بسیاری از این قهرمانان طوری گرد و پر بود که تنها میشد آن را با اسطوره‌های بدنسازی مقایسه کرد. سپس زمزمه هایی در گوشه و کنار مبنی بر فرمول هایی که رامبد برای شاگردانش به کار میبرد به گوش میرسید. اگرچه بسیاری از ترکیبات مطرح شده در دسترس بودند، اما بنا به چند دلیل نتایج حاصل شده اندک بود. اول اینکه، ورزشکاران مجبور بودند چندین محصول مختلف را با هم ترکیب کنند که در این حالت بعضی‌ مواد با هم تداخل داشتند و یا مملو از مواد پر کننده و شکر بودند.
دوم اینکه، هیچکس نمیدانست نسبت صحیح مواد به کار رفته برای دستیابی به نتایج مناسب چه بود. سوم اینکه مواد بسیار با کیفیت و با حلالیت بسیار بالا و قابل دسترس برای بدن، برای عموم مهیا نبود. بنابراین ایوژن چاره ای نداشت بنا بر این تقاضای فوق‌العاده بالای بازار، این خلع را پوشش دهد.

هنگامی که شما محصولی از ایوژن را خریداری کنید، میتوانید کاملا مطمئن باشید که آن محصول توسط یک ورزشکار، برای مصرف ورزشکار تولید شده است. هنی رامبد رقابت در بدنسازی طبیعی را از نوجوانی شروع کرد و در دوره تحصیل نیز به بدنسازی آماتور ادامه داد، که این امر او را قادر میساخت آموزه‌های خود در کلاس درس را به شکل عملی‌ در باشگاه، زمین ورزش و روی استیج به کار بگیرد.
در زیر بهترین محصولات کمپانی ایوژن معرفی‌ میشوند :

مکمل تست بوستر (Evoboost-T) ایوژن

(Evoboost-T) یک مکمل بهبود دهنده سطح تستوسترون و سرکوب کننده استروژن و کورتیزول می‌باشد که دارای فرمولاسیون حرفه ای از بهترین و اثبات شده‌ ترین مواد اولیه می‌باشد. (KSM-66®) موجود در این مکمل به تنظیم نسبت سطح تستوسترون به کورتیزول کمک کرده، باعث بهبود انرژی و استقامت میشود و همچنین میتواند به ریکاوری عضلات کمک کند. (Tesnor®) باعث افزایش سطح تستوسترون آزاد و در عین حال باعث رشد عضلات و افزایش قدرت میشود. اما چیزی که واقعا (Evoboost-T) را از بقیه محصولات این رده جدا می‌کند، وجود باکتری قدرتمند (lactobacillus reuteri) می‌باشد که میتواند به ایجاد محیطی‌ مطلوب در دستگاه گوارش کمک کرده که این امر باعث حفظ سطح سلامت هورمون‌ها میشود. در مجموع، (Evoboost-T) شرایطی را برایتان ایجاد می‌کند تا در بالاترین سطح عملکرد خود قرار بگیرید.

پرو تئین وی ایزوله (IsoJect) ایوژن

(IsoJect) تنها پروتئین ایزوله فیلتر سرد در بازار بوده که دارای سیستم آنزیمی اختصاصی (Ignitor) برای تجزیه سریع پلی پپتید‌های پروتئین و تبدیل به آمینو اسید‌های شاخه دار می‌باشد. این دستاورد انقلابی باعث شده تا (IsoJect) ریکاوری را به شکل قابل توجهی‌ افزایش و در عین حال هیچگونه مشکل گوارشی ایجاد نکند.
پرو تئین وی ایزوله (IsoJect) ایوژن

مکمل بدنسازی (COLLAGEN PLUS HYDRATION) ایوژن

مکمل (COLLAGEN PLUS HYDRATION) از کمپانی ایوژن یک محصول با فرمول منحصر به فرد بوده که در آن تنها از با کیفیت‌ ترین پپتید‌های کلاژن نوع ۱ و نوع ۳ به منظور به حداکثر رساندن مزایای سلامتی‌ و فیزیکی‌ استفاده شده است. این مکمل نه تنها دارای ویتامین د و مواد معدنی بر پایه جلبک به منظور افزایش تاثیر پپتید آمینو اسید‌های کلاژن می‌باشد، بلکه دارای پودر آب نارگیل نیز بوده که میتواند علاوه بر افزایش حس نشاط و جوانی‌، بدن را نیز هیدراته کند.

مکمل بدنسازی (COLLAGEN PLUS HYDRATION) ایوژن

مکمل بدنسازی (Super Huge) از Evogennutrition

اگر یک فرد دیر رشد هستید، (Super Huge) راه حل شما برای یک افزایش حجم با کیفیت می‌باشد. بیایید با حقیقت روبرو شویم. دریافت کالری کافی‌ و با کیفیت برای یک فرد دیر رشد و لاغر اندام، میتواند کاری به شدت سخت باشد. (Super Huge) به منظور آسان شدن این فرایند و به حداکثر رساندن رشد شما طراحی شده است.

مکمل بدنسازی (Super Huge) از Evogennutrition

Super Huge Evogennutrition

پروتئین ترکیبی (EVOFUSION) Evogennutrition

مکمل (EVOFUSION) دارای ترکیبات زیر در خود می‌باشد :
۱ . پروتئین وی ایزوله
۲ . پروتئین وی کنسانتره
۳ . کازین میسلار
مکمل (EVOFUSION) حاوی ترکیبی‌ قدرتمند از سه پروتئین با نسبت‌های یکسان می‌باشد تا شما بتوانید به میزان کافی‌ از منابع پروتئینی زود هضم، هضم متوسط و دیر هضم بهره‌مند شوید. با توجه به اینکه از هر منبع پروتئینی به نسبت مناسب استفاده شده است، (EVOFUSION) میتواند باعث ایجاد یک جریان پایدارتر آمینو اسیدی و جذب طولانی تر در بدن شود که این امر آن را برای مصرف در هر زمانی‌ ایده آل کرده است.

EVOFUSION- mokamelhaa.ir

EVOFUSION Evogennutrition

پمپ بدنسازی (EVP-3D) ایوژن نوتریشن

ایوژن پیشتاز تولید مکملهای قبل از تمرین بدون محرک با ارائه مکمل اولیه (EVP) در سال ۲۰۰۸ می‌باشد. از آن زمان تا کنون، بدون اغراق صدها به اصطلاح رقیب دیگر تلاش کرده‌اند که در این زمینه وارد رقابت شوند اما موفقیت کمی‌ به دست آورده اند. زیرا هیچکدام از این مکملهای قبل از تمرین توسط مربی‌ خالق سیستم تمرینی (FST-7) برای ایجاد فیزیک بدنی سه بعدی طراحی نشده بودند. ۱۲ سال پس از آن زمان و کسب ۱۹ عنوان المپیا، به همراه به کارگیری تکنولوژی‌های جدیدتر، باعث شده تا مکمل اولیه (EVP) به نسخه (EVP-3D) ارتقا یابد. آیا آماده ساختن فیزیکی‌ سه بعدی هستید؟
(EVP-3D) برای کسانی‌ که نسبت به مصرف کافئین و دیگر محرک‌ها حساسیت دارند اما همچنان خواهان افزایش تمرکز ذهنی‌ هستند مناسب می‌باشد. این مکمل برای کسانی‌ که خواهان تمرین در شب بوده و میخواهند خواب شبانه خوبی‌ را نیز داشته باشند عالی‌ می‌باشد. این امر باعث میشود تا شما به منظور ریکاوری مناسب به خوبی‌ استراحت کرده و عضله سازی با کیفیتی داشته باشید. این مکمل همچنین برای کسانی‌ مناسب است که در طول سال به مقدار زیادی از محرک‌ها استفاده کرده و اکنون به دنبال استراحتی‌ کوتاه مدت بوده تا بدن‌شان حساسیت خود به محرک‌ها را افزایش دهد.

پمپ بدنسازی (EVP-3D) ایوژن نوتریشن

EVP-3D Evogennutrition

مکمل بدنسازی (GlycoJect)

(GlycoJect) را معرفی‌ می‌کنیم، یک مکمل غذایی حرفه ای از کمپانی ایوژن که مختص بارگیری کربوهیدرات قبل و بعد از تمرین طراحی شده است. این مکمل منحصر به فرد که برای بارگیری کربوهیدرات و انتقال مواد غذایی به عضلات برای قبل و بعد از تمرین ساخته شده است، به خوبی‌ میتواند عملکرد تمرینی هر ورزشکاری را به شکل قابل توجهی‌ افزایش دهد.
(GlycoJect) یک ترکیب با فرمولاسیون دقیق برای حجم دهی‌ و انتقال مواد غذایی به عضلات بوده، که هدف از طراحی آن بارگیری کامل عضلات با گلیکوژن با کیفیت و در عین حال انتقال مواد مغذی عضله ساز به درون سلول‌های ماهیچه ای می‌باشد.

 

مکمل بدنسازی (GlycoJect)

GlycoJect Evogennutrition

آمینو پودری (Amino K.E.M) اوژن

آمینو اسید‌های ضروری کلید رسیدن به رشد عضلانی میباشند. چیزی که (Amino K.E.M) کمپانی ایوژن را هم در فرم قرص و هم فرم پودر آن برجسته کرده، دوز کارآمدی از آمینو اسید‌های شاخه دار و همچنین هر ۹ آمینو اسید ضروری می‌باشد، از جمله تریپتوفان. متاسفانه، تریپتوفان در بسیاری از محصولات آمینو اسیدی دیگر وجود ندارد که همین امر باعث شده تا آنها ناکامل باشند. بدون وجود طیف کامل آمینو اسید‌های ضروری، یک محصول در این دسته نمیتوانید در زمینه به حداکثر رساندن رشد عضلات و ریکاوری کاملا کارامد باشد. در (Amino K.E.M) کمپانی ایوژن تمام این جزئیات در نظر گرفته شده تا شما بیشترین پیشرفت را داشته باشید.
کمپانی ایوژن همیشه بالا‌ترین استاندارد‌ها در زمینه استفاده از منابع آمینو اسیدی فوق پاک و خالص را دارد. (Amino K.E.M) نیز در این زمینه استثنا نبوده و فرمول آن ارائه دهنده طیف کاملی از دوز‌های مناسب آمینو اسید‌های ضروری و آمینو اسید‌های شاخه دار به منظور تسریع ریکاوری و رشد عضلات در هر زمان از روز یا شب می‌باشد.

آمینو پودری (Amino K.E.M) اوژن

Amino K.E.M Evogennutrition

مکمل ریکاوری (Cell K.E.M. PR) از Evogennutrition

ریکاوری یکی‌ از موضوعاتی است که در برنامه هر ورزشکاری به آن کمترین توجه میشود. تاثیر تمرینات پر فشار روی محیط بیوشیمیایی داخلی‌ بدن منجر به ایجاد دو سناریو میشود، آنابولیسم یا کاتابولیسم. مکمل (Cell K.E.M. PR) از کمپانی ایوژن این اطمینان را ایجاد می‌کند که بدن شما پس از تمرین مسیر آنابولیک را برای رشد حداکثری طی‌ کند، و نه مسیر کاتابولیک و تخریب عضلات.
فرمولاسیون دقیق و منحصر به فرد (Cell K.E.M. PR) توسط مربی‌ سرشناس هنی رامبد انجام شده که سابقه کار با صد‌ها ورزشکار در دسته‌های مختلف و کسب ۱۹ عنوان المپیا را در کارنامه دارد. با استفاده از این تجربه، هنی در فرمول این مکمل از نسبت ۴:۱:۱ برای آمینو اسید‌های شاخه دار استفاده کرد، اما آمینو اسید‌های ضروری دیگر نیز اضافه کرده است. برای بهبود هرچه بیشتر کیفیت، هنی همچنین از کراتین نیترات به منظور افزایش حداکثری قدرت و پری عضلات استفاده کرده که این امر باعث شده تا مکمل (Cell K.E.M. PR) خود را از دیگر محصولات ریکاوری پس از تمرین در جهت افزایش حداکثری جریان خون و انتقال مواد غذایی به عضلات جدا کند.

مکمل ریکاوری (Cell K.E.M. PR) از Evogennutrition

Cell K.E.M. PR Evogennutrition

مولتی ویتامین (EVOVITE) Evogennutrition

هدف ما رسیدن به تکامل هم در جنبه فیزیکی‌ و هم جنبه سلامتی می‌باشد، و کاملا معتقدیم که (EVOVITE) میتواند شما را در رسیدن به این اهداف کمک کند. (EVOVITE) در واقع چیزی بسیار فراتر از یک مولتی ویتامین قدرتمند می‌باشد. در واقع (EVOVITE) شامل سه مکمل در خود میشود :
۱ . یک مولتی ویتامین/مینرال با فرمول منحصر به فرد و خاص
۲ . یک مکمل بتا آلانین با دوز بالینی کارامد
۳ . یک مکمل کورکومین با بالاترین کیفیت ممکن
حقیقت این است که در فرمولاسیون بسیاری از مولتی ویتامین‌ها از فرم‌های کم کیفیت ویتامین‌ها و مواد معدنی استفاده میشود و در اغلب موارد میبینیم بعضا در فرمول آنها تا ۷۰ ماده مختلف وجود دارد که عموما در آن دوز به کار رفته کار خاصی‌ را نمیتوانند انجام دهند. اما (EVOVITE) اینگونه نیست. اولویت اول ما کیفیت و اثر بخشی می‌باشد.
به همین دلیل است که مدیر عامل کمپانی ایوژن و مربی‌ برجسته، هنی رامبد، این فرمول فوق‌العاده را طراحی کرده است. این مکمل طوری طراحی شده که نه تنها از سلامت شما حمایت و خلع‌های غذایی را پوشش میدهد، بلکه میتواند باعث افزایش عملکرد شود.

 

مولتی ویتامین (EVOVITE) Evogennutrition

EVOVITE Evogennutrition

چربی سوز (Lipocide IR) اوژن

چربی‌ سوزی و در عین حال حفظ عضلات یک مهارت نیست، بلکه یک هنر است. این چیزی است که مربی‌ قهرمانان جهان و صاحب ۱۹ عنوان المپیا، هنی رامبد، به کرات با ساختن دیوانه وار‌ترین فیزیک‌های بدنی که تا به حال دیده شده‌اند، نشان داده است.
هدفی‌ که بسیاری از ورزشکاران در رسیدن به آن مشکل دارند، یافتن بالانس صحیح بین افزایش سرعت متابولیسم و کنترل مناسب اشتها به منظور جلوگیری از تحلیل عضلانی و در عین حال چربی‌ سوزی قابل توجه می‌باشد. دلیلی‌ وجود دارد که چندین قهرمان بدنسازی به هنی اعتماد میکنند، و آن این است که او این بالانس را به خوبی‌ درک می‌کند.
همین درک عمیق از ایجاد این بالانس می‌باشد که منجر به تکامل یکی‌ از بهترین مکملهای توسعه یافته توسط هنی، یعنی‌ (Lipocide)، به مکمل (Lipocide IR) شده است. همین فرمولاسیون امتحان پس داده همیشه ابزار دست هنی برای ساختن خشک‌ ترین و تفکیک شده‌ترین فیزیک‌های بدنی در جهان بوده است. با سرکوب اشتها، افزایش سرعت متابولیسم و بهبود تمرکز ذهنی‌ برای ساعت ها، مکمل (Lipocide IR) جزئی از یک برنامه کاهش وزن کامل می‌باشد.

 

چربی سوز (Lipocide IR) اوژن

Lipocide IR Evogennutrition

منبع : https://www.evogennutrition.com

نویسنده:
محمدرضا امیدی
امتیاز شما به این مطلب
4.1/5 - (8 امتیاز)

برچسب‌ها

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید
اشتراک
اطلاع از
guest

8 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین پر امتیازترین
بازخورد داخلی
مشاهده تمام نظرات