فیگور بلسینگ آوودیبو به عنوان مهمان در برنامه ی اخیر NPC
0.0

فیگور بلسینگ آوودیبو به عنوان مهمان در برنامه ی اخیر NPC

  • اخبار بدنسازی
  • ۲۹ تیر ۰۰
  • محمدرضا امیدی
  • 135 بازدید
  • بدون دیدگاه

بلسینگ آوودیبو به عنوان مهمان در برنامه ی اخیر NPC فیگور گرفت و قول داد که تمرین های خود را به سطحی بالاتر برساند.

فیگور بلسینگ آوودیبو، بدنساز محبوب، اخیرا به عنوان مهمان در برنامه ی مسابقات قهرمانی ایالت جنوب NPC توجه های بسیار زیادی را به خود جلب کرد. پس از دیده شدن بلسینگ در برنامه های ایندی و نیویورک برای آخرین بار، حضورش بسیار کمرنگ شده بود. بلسینگ آوودیبو تمرین های پیش از فصل خود را شروع کرده است و اعتراف کرد چیزهای زیادی هستند که نیاز به کار دارند.

فیگور بلسینگ آوودیبو این روزها بسیار درشت به نظر می رسد. پس از نمایش ناامیدکننده اش در برنامه های ایندی و NY Pro، بلسینگ از عرصه ی رقابت فاصله گرفته بود. بلسینگ به جای ادامه ی رقابت و تحت فشار قرار دادن خود در برنامه های آتی، ترجیح داده است دست از کار بکشد و کمی به خود استراحت دهد.

فیگور بلسینگ آوودیبو در NY Pro بسیار به چشم آمد. این بدنساز محبوب به دنبال این بود که خود را به عنوان یک ورزشکار ثابت کند تا طرفداران را مشتاق به حضور خود در لیگ حرفه ای IFBB سازد. در عوض مشخص شد که بلسینگ هنوز هم کارهایی برای انجام دارد تا بتواند به طور کامل رقبا را به چالش بکشاند.

 

برای اکثر افراد پذیرفتن نقاط ضعفشان کار آسانی نیست؛ اما به محض اینکه شخصی این مسئله را بپذیرد، می تواند خود را به سطحی بهتر و بالاتر برساند. بلسینگ آوودیبو تصمیم گرفت تا به نقاط ضعف خود اعتراف کند تا خود را به سمت بهتر شدن سوق دهد. بدین ترتیب، بلسینگ تصمیم گرفته است کمی از بازی فاصله بگیرد. همین موضوع هم سبب شوکه شدن طرفداران پس از فیگور گرفتنش به عنوان مهمان شد.

 

فیگور بلسینگ آوودیبو به عنوان مهمان

در مسابقات قهرمانی ایالت جنوب NPC، بلسینگ پا به صحنه گذاشت تا نمایشی فراموش نشدنی را برای هواداران به ارمغان آورد. به نظر می رسد که او در برنامه ی فیگور گرفتن اخیر درشت تر به نظر می رسد. بلسینگ آوودیبو این رویداد را در اینستاگرام خود منتشر کرد و صادقانه در مورد برنامه ها و امور خود در دوران غیابش صحبت کرد.

 

متن پست اینستاگرام بلسینگ آوودیبو

برنا بویگرام من را مجبور کرد این آخر هفته به برنامه ی ایالت جنوب NPC بروم و به عنوان مهمان فیگور بگیرم. این تجربه بسیار جالب بود.

این هیکل فعلی من پس از ۹ هفته غیبت، تمرین های سخت و رژيم با پروتئین پایین است.

۲ هفته ی دیگر کاملا بر می گردم و دیگر از کنار کشیدن خبری نیست.

نویسنده:
محمدرضا امیدی
امتیاز شما به این مطلب
امیتاز بدید

برچسب‌ها

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده تمام نظرات