maxresdefault
5

ماسل تک

  • کمپانی های تولید کننده
  • 9 اکتبر 16
  • محمدرضا امیدی
  • 6,367 بازدید
  • 2 دیدگاه

همه چیز درباره کارخانه تولید مکما ماسل تک

 

کمپانی ماسل تک شروع کار خود را در کشور کانادا آغاز کرد.ماسل تک را میتوان برترین برند در میان برند های جنجالی برشمرد.علت مورد توجه بودن شرکت ماسل تک،استقبال از نوآوری در صنعت مکمل،تبلیغات به صورت گسترده و حمایت از قهرمانان پرورش اندام بوده است.

پذیرش ایده های نوین در صنعت مکمل در طی این سالها برای تیم ماسل تک هم موفقیت های بزرگ را در بر داشت و از طرفی هم حمایت از نو آوری به تولید مکملی کاملا نا موفق ختم میشد.البته محصولاتی که ناموفق بودند یا از لیست محصولات این شرکت برداشته میشدند و یا فرمول محصول را تغییر میدادند.

فرازو نشیب های طی شده در آخر به نفع ماسل تک تمام شد و امروزه این برند از شناخته شده ترین برند های توزیع کننده مکمل در سرتاسر دنیا میباشد و در بیشتر کشور ها حضوری چشمگیر دارد.

از مهمترین مکمل هایی که همیشه از طرف ورزشکاران مورد استقبال قرار میگرفتند میتوان به هیدروکسی کات و سل تک (سل تچ) اشاره کرد.

ماسل تک هر از جند گاهی دست به ارتقاء سری محصولات خود میزند که در مقایسه با نمونه قبلی از ترکیبات قویتری استفاده شده و یا اینکه ترکیبات جدیدی به محصول اضافه میکند.

آخرین سری محصولات ماسل تک به نام سری پرفورمنس (PERFORMANCE SERIES) میباشد که حدود ۱ سال از عرضه این سری از محصولات ماسل تک به بازار میباشد.کیفیت سری پرفورمنس نه تنها از سری قبلی محصولات ماسل تک برتر است بلکه این محصولات از برترین مکمل های بازار هستند.

خلوص بالای مکمل های به کار رفته در محصول،استفاده از مکمل های کاملا اثبات شده در ترکیبات سری پرفورمنس،دوز بالای مکملهای ترکیبی در هر سروینگ از خصوصیات سری پرفورمنس میباشند.

محصولاتی که در سری پرفورمنس عرضه شده اند تا به حال به شش محصول رسیده که با توجه به موفقیت تیم ماسل تک(ماسل تچ) در سری پرفورمنس و وعده های داده شده از طرف ماسل تک،به زودی محصولات جدید دیگری هم به این سری افزوده خواهند شد.

محصولات سری پرفورمنس ماسل تک

آنو تست ANOTEST

آنو تست مکملی برای افزایش سطح همرمون بدن و مبارزه با کورتیزول(همرمون تجزیه کننده عضلات)است .ترکیبات محرکی تستوسترون آنوتست ماسل تک عبارتند از: دی آسپارتیک اسید، ال کارنیتین، ال کارنیتین تارترات و بورون سترات.همچنین ال گلوتامین ، ال لیوسین، ال والین و ال ایزو لیوسین از ترکیبات به کار رفته در مکمل آنوتست برای مهار کورتیزول میباشند.

نانو واپور پرفورمنس (آمینو قبل تمرین)

نانو واپور یکی دیگر از محصولات ماسل تک میباشد که در سری پرفورمنس عرضه شده است.این مکمل قبل تمرین در هر سروینگ دارای ۸ گرم سیترولین مالات ، ۳۲۰۰ میلی گرم بتا آلانین ، ۲۵۰۰ میلی گرم بتائین و۵ گرم کراتین میباشد.

هیدروکسی کات الیت(PERFORMANCE SERIES)

نوع پرفورمنس هیدروکسی کات ماسل تک با انواع قبلب تفاوت چشمگیری دارد.در نوع پرفورمنس از نوعی کافئین قوی با دوز بالا به نام گرین کافی استفاده شده است که این ماده تاثیرات عمیقتری نسبت به کافئین معمولی دارد.از دیگر ترکیباتی که در فرمول جدید هیدروکسی کات اضافه شده،ماده قدرتمند فورسکولین میباشد. فورکولین بیشتر روی ترکیب بدن تاثیر دارد با مصرف این ماده نسبت عضله به چربی در بدن بیشتر میشود که این اتفاق باعث نمایان  شدن عضلات بدن میشود.

نیترو تک (نیترو تچ) ماسل تک

نیترو تک پرفورمنس در واقع پروتئین ایزوله شرکت ماسل تک میباشد .پروتئین ایزوله از خالص ترین نوع پروتئین موجود در بازار است. نیتروتک علاوه بر دارا بودن با کیفیت ترین و خالص ترین نوع پروتئین،با ترکیب ۳ سوپر آمینو کراتین،تائورین و گلیسین غنی شده است.براه هضم بهتر نیترو تک به این محصول آنزیم های آمیلاز و پاپایین اضافه شده است.

نیترو تچ پرفورمنس در ۴ طعم شیر شکلات،وانیل،توت فرنگی و کوکی کرم عرضه شده است.

سل تک(سل تچ) پرفورمنس

سل تک از قدیمی ترین و موفق ترین محصول ماسل تک برای بعد تمرین میباشد.این مکمل دارای کربوهیدرات زود جذب،کراتین،آمینو اسید های ضروری،آلفا لیپوئیک اسید ،تائورین ،آلانین و الکترولیت ها میباشد. سل تچ ماسل تک برای سرکوب کورتیزول(تخریب کننده عضلات) بعد از تمرین و همچنین پر کردن گلیکوژن خالی شده بدن و رساندن کراتین به عمق عضلات به هراه تحریک ترشح هورمون آنابولیک انسولین طراحی شده است.

سل تک پرفورمنس دارای دوز قویتر نسبت به ورژن های قبلی سل تک میباشد و همچنین ترکیبات آمینو اسیدی آن ارتقاء یافته است،به عنوان مثال به جای استفاده از کراتین معمولی که در سل تک های قبلب لحاظ میشد از کراتین هیدروکلراید که اثر بخشی بیشتری دارد استفاده شده است.

PHAsE8

پروتئین فاز ۸. مکمل پروتئین ۸ ساعته ماسل تک برای تامین مداوم آمینو اسیدها در ۸ ساعت

پروتئین جدید شرکت ماسل تک ترکیبی از چند نوع پروتئین به همراه آنزیم های کمک کننده در هضم میباشد. این پروتئین ماسل تک با توانایی منحصر به فردخود،باعث رهش مداوم ۸ ساعته آمینو اسید ها در جریان خون میشود . مزایای افزایش سطح پایدار پروتئین در بدن،این پروتئین را به مکملی بسیار آنابولیک و ضد کاتابولیک تبدیل میکند که موجب رشد سریع عضلات میشود.

فرمول و عملکرد مایوبیلد ماسل تک

مایو بیلد فورمول فوقولعاده غلیظ پس از تمرین!!!
بر خلاف دیگر مکمل های بعد از تمرین در بازار که دارای پرکننده ها میباشند،فرمول مایو بیلد متمرکز در موادی میباشد که در مطالعات بالینی تاثیرات کلیدی خود را برای نیاز پس از تمرین به اثبات رسانده اند.مایو بیلد با کیفیت بالا و ترکیباتی مانند بتائین، کراتینهیدرو کلراید،گلوتامین بی سی آ آ و ال کارنیتین برای کمک به ساخت عضلات بیشتر ،افزایش قدرت و تسریع در ریکاوری پس از تمرین فرموله شده است.

در هر سروینگ مایوبیلد دقیقا ۲۰۰۰ میلی گرم ال کارنیتین وجود دارد.در چند مطالعه بالینی و انسانی نشان داده شده است که ال کارنیتین برای کمک به بازیابی پس از تمرین از طریق بهبود ترمیم بافت های عضلات و کاهش آسیب بافت ماهیچه ها کمک میکند.و همچنین دوز مناسبی از رودیولا(rhodiola)در مکمل پس از تمرین مایو بیلد قرار داده شده است.رودیولا یک آداپتوژن بسیار فعال است  و در تحقیقات انسانی نشان داده شده است  باعث افزایش بهبود آمادگی جسمانی  و روانی میشود.رودیولا همچنین مهار کننده قوی استرس و کم تحرکی ناشی از افسردگی میباشد.
حجم عضلانی و قدرت
نوعی کراتین بسیارقوی به نام کراتین هیدرو کلراید در فورمول مایو بیلد تزریق شده است.در مشاهدات بالینی ثابت شده است که کراتین هیدرو کلراید به تقویت در به دست آوردن حجم و قدرت کمک چشمگیری میکند.مایو بیلد همچنین حاوی ۲۵۰۰ میلی گرم بتائین میباشد که باعث افزایش شدید استقامت عضلانی میشود.

معرفی کمپانی ایوژن و محصولات آن Evogennutrition

ماسل تک (ماسل تچ)

کاهش سطح کورتیزول
مایو بیلد با دوز ۵۳۰۰ میلی گرم از گلوتامین و بی سی آآها(BCAAs) در نسبت ها دقیق که در پژوهش های بالینی نشان داده شده است که منجر به افزایش سطح تستوسترون،کاهش کورتیزول و کاهش آسیب عضلانی ناشی از تمرینات ورزشی میباشد.این مکمل پس از تمرین شامل witania somnifcra میباشد که یک فرمول اختصاصی قوی میباشد که به میزان قابل توجهی باعث کاهش سطح سرمی کورتیزول در خون میشود.

مزایای مکمل کنسانتره قبل از تمرین ماسل تک*

باز یابی سریع عضلات پس از تمرینات ورزشی*

کاهش آسیب عضلات درگیر در تمرینات ورزشی*

کاهش ترشح کورتیزول،مهار سطح سرمی کورتیزول در بدن*

اشباع شدن عضلات با کراتین،گلوتامین،آمینو اسید های زنجیره ای*

کاهش استرس حاصل از تمرینات شدید ورزشی،بازیابی روحی روانی*

نانو واپور ماسل تک استکی از بهترین آمینو اسید های قدرتمند

مواد تشکیل دهنده نانو واپور همگی از مکمل هایی میباشند که مصرفشان به تنهایی هم میتواند کارآمد باشد.

سیترولین مالات

که در هر سروینگ مکمل نانو واپور به مقدار ۸ گرم میباشد با در نظر گرفتن دوز بالای آن ، میتوان شاخص ترین آمینو اسید به کار رفته در مکمل نانو واپور دانست.حتما راجع به پمپ شدن خون در عروق و مزایای این رخداد برای دم بهتر و رسیدن سریعتر و بهتر هورمون ها و اسید های آمینه به عضلات مطالب زیادی شنیده اید.سیترولین مالات از جمله اسید های آمینه ای میباشد که یکی از تاثیرات آن پمپ شدن خون در عضلات میباشد.توانایی سیترولین مالات در افزایش اتساع عروق خونی به مراتب سریعتر و بیشتر از مکمل آرژنین میباشد.مصرف سیترولین مالات و یا مکمل های حاوی سیترولین مالات قبل از تمرین افزایش قدرتچشمگیری را هم در بر دارد.

بتاآلانین

هیچ آمینو اسیدی به اندازه بتاآلانین نمیتواند به سرعت، قدرت،استقامت،پمپاژ خون در عضلات را ایجاد کند.افرادی که این آمینو اسید را مصرف میکنند تنها بعد از گذشت چند دقیقه توان فیزیکیشان افزایش میابد.با مصرف این مکمل قدرت،سرعت و حجم عضلات افزایش پیدا میکند.بتاآلانین همچنین با بالا بردن حرارت بدن باعث سوخت چربی بیشتر در تمرینات ورزشی میشود.

کورستین

کورستین استخراج شده از میوه آناناس میباشد.کورستین مانع از تشکیل رادیکال های آزاد و همچنین به بهبود جریان خون سالم در  عروق کمک میکند،کورستین همچنین همانند سیترولین مالات و آرژنین باعث اتسا عروق خونی میشود که این امر منجر به افزایش پمپاژخون در عضلات میشود.

بتائین

بتائین که در منابع با نامهای دیگری چون  تری متیل گلیسین و تی ام جی شناخته شده است.این ماده خود را در تحقیقات بالینی به اثبات رسانده است.تاثیر این مکمل تنها در افزایش قدرت خلاصه شده و بدون اینکه در استقامت تاثیری مشاهده شود باعث افزایش رکورد در حرکات قدرتی شده است.

کراتین

مصرف کراتین باعث عضله سازی سریع در بدن و انباشت مقدار زیادی آب در عضلات میباشد.این عمل باعث بالا رفتن حجم سلول در ماهیچه ها میشود و در آخر موجب میشود راه برای حجیم تر شدن سلول های عضلات هموار شود.
کراتین موجود در مکمل نانو واپور به دلیل مصرف شدن توامان با مکمل بتا آلانین که به مقدار قابل توجهی در این مکمل وجود دارد،بهتر از زمانی که کراتین به تنهایی مصرف میشود؛ جذب بدن میشود.
مصرف کراتین باعث میشود ورزشکار با قدرت بیشتری تمرین کند و این امر موجب رسیدن فشار تمرین به عمق عضلات میشود که امکان رشد بیشتر عضلات و افزایش سطح بیشتر تستوسترون و هورمون رشد بر اثر تحریک تارچه های عضلانی بیشتر فراهم میشود.

نیترو تک( نیتروتچ) پرفورمنس پروتئین ایزوله ماسل تک

تحقیقات انجام شده و منتشر شده در یک مجله علمی معتبر نشان میدهد افراد با استفاده منظم از فرمول نیتروتچ در شش هفته ۸٫۸ پوند عضله به دست آورده اند .مصرف پروتئین معمولی در شش هفته و با همان مقدار ۵٫۱ پوند عضله سازی را به همراه داشت
تحویل سریع آمینو اسید ها پس از تمرین
نیترو تک علاوه بر پروتئین کامل برای عضله سازی،شامل دوز بالایی از سه اسید آمینه کلیدی آلانین،گلایسین وتورین است که افزوده شده اند برای ارائه اسید آمینه های ضروری و پروتولوژیک.اسید های آمینه ساختمان  پروتئین را تشکیل میدهند که به  سرعت توسط جریان خون هضم و جذب میشوند-کمک به بهبود آسیب های سلولی ناشی از تمرین و رشد عضلات میکنند.
نیترو تک انتخابی مناسب  برای تحویل سریع آمینو اسید ها بعد از تمرین میباشد.اسید آمینه آلانین پس از لوسین،دومین اسید آمینه ای میباشد که بطور گسترده در سنتز  پروتئین استفاده میشود.آلانین برای کمک به سوزاندن قند در ورزش های شدید دخالت دارد.

محققین بر این باورند که مکمل آلانین پس از تمرین میتواند با تجزیه عضله مبارزه کند و کمک به افزایش سنتز  پروتئین  کند.

گلیسین اسید آمینه ای است که به ایفای نقش در شکل گیری بسیاری از دیگر ترکیبات بیولوژیک در بدن مانند،کراتین و پروتئین دخالت دارد.و حتی به بالا بردن حجم سلول کمک میکند.
تورین فراوانترین اسید آمینه بعد از گلوتامین در عضلات میباشد که کار اصلی آن حجیم کردن سلول های عضلانی میباشد.

ساخت و استحکام بیشتر نسبت به پروتئین آب پنیر معمولی
هر سروینگ از مکمل نیتروتک حاوی سه گرم کراتین منوهیدرات میباشد. پروتئین  وی به همراه کراتین قدرت بیشتری را در مقایسه با مصرف وی معمولی دارد.
در یک مطالعه افراد با استفاده از وی به همراه کراتین،مطابق با فورمول نیتروتک رکورد حرکت پرس سینه شان اندازه گیری شد که ۳۴ پوند به رکوردشان افزوده شده بود.و ۱۴ پوند افزایش رکورد در افرادی مشاهده شد که تنها از وی پروتئین معمولی استفاده کرده بودند.

ستارگان نیک

فورمول فوقولعاده خالص از  پروتئین
هر سروینگ از مکمل نیتروتگ حاوی ۳۰ گرم  پروتئین ،عمدتا از وی پروتئین وی ایزوله،وی کنستانتره و  پروتئین هیدرولیزه خالص میباشد.تنها ۱-۲ گرم از هیدرات های کربن در هر سروینگ نیتروتک موجود است.در حالی که بیشتر  پروتئین های ارائه شده دارای دوز بیشتری از کربوهیدرات ها و چربی را در درون خود دارند.نیتروتک با استفاده از تکنولوژی فیلتراسیون چند مرحله ای برای چربی کمتر،لاکتوز و کاهش سطح  پروتئین بی کیفیت در محصول ساخته شده است.
ماسل تک (ماسل تچ)
لوکیک ماسل تچ

لوکیک مکمل ماسل تک نوع ارتقاء یافته آمینو اسید لیوسین میباشد،این آمینو اسید را میتوان یکی از انواع آمینو اسید زنجیره ای نام برد. لیوسین در مکمل لوکیک با فرمی قویتر برای جذب بیشتر طراحی شده است،در این مکمل مقداری هم ال کارنیتین برای کمک به چربی سوزی بیشتر جای داده شده است،زمانی که ال کارنیتین در دسترس بدن قرار میگیرد،چربی ها بیشتر به مرکز سوخت هدایت میشوند.در این زمان بدن کمتر عضلات را میسوزاند.

لیوسین یک مرحله جلوتر از دیگر آمینو اسید ها

آمینو اسید ها بعد از مصرف ،در کبد متابولیزه میشوند و بعد توسط جریان خون به سمت عضلات هدایت مشوند.اما آمینو اسید های شاخه دار که لیوسین هم یکی از این سه آمینو اسید شاخه دار میباشد ،بدون نیاز به متابولیزه شدن در کبد ،بعد از مصرف به سرعت وارد جریان خون و در نهایت به عضلات میرسد.

زمانی که عضلات در شرایط کاتابولیکی بسر میبرند،مصرف آمینو اسید ها منجر به کاهش تخریب عضلات میشوند،اما بدلیل زمانبر بودن رسیدن آمینو اسید ها به عضلات،تاثیرات آنتی کاتابولیکی قالب بر عضلات همچنان تا رسیدن آمینو اسید ها عضلات را تخریب میکنند.با این تعریف میتوان به اهمیت رسیدن سریع مکمل لیوسین به عضلات پی برد

مصرف لوکیک با دیگر آمینو اسید ها میتواند تاثیر آن را بر رشد عضلات و پیشگیری از تخریب ماهیچه ها را بیشتر کند.

این مکمل را میتوان در دوره های کاهش وزن برای پیشگیری از ریزش عضلات استفاده کرد.و همچنین در دوران حجم هم مکمل لوکیک کاربرد خود را دارد.

طریقه مصرف لوکیک

طبق دستور مصرف مکمل لوکیک توسط تیم ورزشی ماسل تک، مصرف لوکیک به دو وعده چهار کپسولی تقسیم میشود.۴کپسول از مکمل لوکیک همراه صبحانه و وعده دوم ۴ کپسول قبل از تمرین میباشد.

پیشنهاد میشود برای تاثیر بهتر مکمل لوکیک،با آب فراوان مصرف شود.

 

نمایندگی های معتبر ماسل تک در سراسر دنیا

ALGERIA

Amcan International Group, Inc.- EURL BEST FORM IMP/ EXP
sales@amcangroup.com
info@amcangroup.com
PH: +971 (04) 2602860
PH: +962 (06) 5666360

ARGENTINA

Trust Distributions S.A
Miryam Hermosa
administracion@trustdistributions.com.ar
www.trustdistributions.com.ar

ARUBA

Comfort Healthcare N.V.
John Oduber
+297-582-2699
nature@bosalud.com

AUSTRALIA

Nutrition Systems
Youssef Dawoud
+612 9622 4223
sales@nutritionsystems.com.au
www.nutritionsystems.com.au

AZERBAIJAN

Atletika MMC 
Timur Mammadov
+994 50 326-81-48
timur_mammadov@yahoo.com
www.sportmenu.az

BAHRAIN

Amcan International Group, Inc.
sales@amcangroup.com
info@amcangroup.com
PH: +971 (04) 2602860
PH: +962 (06) 5666360

BELGIUM

Prometeus
Sander Donker
0031-(0)591-303537
info@prometeus.nl
www.prometeus.nl

BELARUS

Sport Express
+7 495 785-0202
info@okfit.ru
www.okfit.ru

BOLIVIA

Mundo de la Nutricion SRL
Ivan Ancieta
59173353228
imundonutricion@cotas.com.bo
www.mundodelanutricion.com

BOSNIA AND HERZEGOVINA

Acro d.o.o. Sarajevo
387 62 990 900
387 62 23 24 25
info@musclefreak.ba
www.musclefreak.ba
www.muscletech.ba

BRAZIL

Trust Importacao e Exportacao
Tel: +55-47 3405-8300
contato@trustlog.com.br
www.trustlog.com.br

BRUNEI

A.S. Fitness Company
Ally Alfian
6734230331
ally_ahms@yahoo.comNutrition Depot Singapore Pte Ltd.
1 Upper Aljunied Link
Block A #04-05
Singapore 367901

BULGARIA

Bodybuilding Trade Limited
Momchil Milev
359-889-333233
elsio.gois@goisco.com

CHILE

Importadora Universal – Sportika Chile
Enrique Arrivillaga
+5623349901
ear@sportika.cl
ventas@sportika.ca
www.sportika.cl

CHINA

BeiJing Tricore International Co.,Ltd
400-0500028
1141907081@qq.com
www.tricore.com.cn/

COLOMBIA

Newlab Nutrition Ltda
Elkin Melo
(011) 5716250233
newlabnutrition@hotmail.com
www.newlabnutrition.com

COSTA RICA

Corporacion De Costa Rica
Philip Lopez
01150622602361
philo@boutiqueelgimnasio.com
www.boutiqueelgimnasio.com
GoodLife Nutrition and Health
Marcello Allegra
506 2249 2905
info@goodlifecr.com
www.goodlifecr.com/

CROATIA

G.A.Z.D.O.O.
Željko Gabron
38516601888
info@gaz.hr
www.gaz.hr
Acro d.o.o Sarajevo
387 62 990 900
387 62 23 24 25
info@musclefreak.ba
musclefreak.ba
muscletech.ba

CURACAO

Goisco
Elsio Da Silva De Goes
(599) 973-7475
elsio.gois@goisco.com

CYPRUS

PAN METAFIT Ltd
00357 22 422 302
info@bbclub.gr
www.bbclub.gr

CZECH REPUBLIC

Reva-Sport s.r.o.
+420-585751944
info@revasport.cz
www.revasport.cz

DENMARK

Bodystore 
David Cederquist
+45 70 26 26 62
info@bodystore.dk
www.gymgrossisten.com

DOMINICAN REPUBLIC

Vitasalud, S.A.
Clara Cabrera
809-533-6060
www.vitasalud.com.do
vitasalud@vitasalud.com.do

EGYPT

Amcan International Group, Inc. 
sales@amcangroup.com
info@amcangroup.com
PH: +971 (04) 2602860
PH: +962 (06) 5666360

FINLAND

Fitnesstukku
David Cederquist
+358 09-329 61 004
sales@fitnesstukku.fi
www.gymgrossisten.com

FRANCE

Premium Supplements
011689725741
info@premiumsupplements.eu
www.premiumsupplements.eu

FRENCH POLYNESIA

Sarl First
Alain Malasse
011689725741
chang.valerie@mail.pf
contact@jetnutrition.com
www.jetnutrition.com

GEORGIA

PSP-apoteka
+99577761103
geomuscletech@yahoo.comWilliam Revazov
+995322402020
wrevazov@yahoo.com

GERMANY

Prometeus
Sander Donker
0031-(0)591-303537
info@prometeus.nl
www.prometeus.nl

GREECE

Trimmer
+30 211 10 44 400
bbclub@otenet.gr
www.bbclub.gr

GUATEMALA

Super Vitaminas
Mauricio Jaschkowitz
(502) 242-2130
mauricioj@srh.com.gt

HAITI

Herve Reginald Lamothe
7, BLV Toussaint Louverture Complexe Universel Market Suite 102
PORT-AU-PRINCE
cosmedis1@hotmail.com

HONDURAS

ELENAT, S.A 
Rafael Liebes
503.2526.2700
rafael.liebes@gmail.com
www.gnc.com.hnFontana Group Investments S. De R.L. 
Contacto: Antonio Salgado (gerente de ventas)
Teléfono: +504 9501-8888
Info@fontanagrouphn.com
www.fontanagrouphn.comOperadora Hondurena 
Luis Mena
504.9992.7954
ld_mena@yahoo.com
www.nutricionpremier.com

HONG KONG

Bodybuilding Connection (BC)
Truman Leung
852 21872660
info@bcshop.hk
www.bcshop.hkGood Life Nutrition
Jason Woo
852 23361628
g2265@hotmail.com
www.goodlifenutritionhouse.comNature’s Village
852 31070817
naturesvillage@hotmail.com
www.naturesvillage.com.hk

HUNGARY

Supplements Export LLC
904 – 290- 2090
www.supplementsexport.com

ICELAND

Beis ehf
Svavar Johannsson
01135456604848
fitnesssport@fitnesssport.is
www.fitnesssport.is

INDIA

Muscle Pro Nutrition
(Exclusive Distributor of MuscleTech Performance, Premium and SX-7 Series)
022-6708 7377 / 78 / 79
info@musclepronutrition.com
www.musclepronutrition.comVitamin Planet
(Online Retailer)
info@vitaminplanet.in
www.vitaminplanet.in
Neulife Nutrition India PLC
(Online/Offline Retail only)
+91 22 40732222
info@neulife.in
www.neulife.inNeuvera Wellness Ventures PLC
(Exclusive Distributor of MuscleTech Essential Series)
+91 22 4933 2222
info@neuvera.in

INDONESIA

CV. Alam Organik Makmur, dba AOM Sport
Sudrajat
021 32308843
info@aomsport.comPT.Nutrisi Depot Indonesia
Jakarta
+6281916808168
rdjonni@yahoo.com
www.nutritiondepot.co.id

IRAN

Amcan International Group, Inc. – B.B.P.T Kharazmi
sales@amcangroup.com
info@amcangroup.com
PH: +971 (04) 2602860
PH: +962 (06) 5666360

IRAQ

First Nutrition LLC
Nadeem Sayegh
+96265678232
nadeem@optimum-me.com
www.firstnutrition.com/

ITALY

Nature Food S.R.L. Unipersonalet
Alberto Negri
011390524575599
naturefood@integratoriamericani.it
www.integratoriamericani.it

JAPAN

OGB USA Inc.
Chris Young
1-732-682-6229
chris@ogb-usa.com
www.ogb-usa.com

JORDAN

First Nutrition LLC
Nadeem Sayegh
96265678232
nadeem@optimum-me.com
www.firstnutrition.com

KAZAKHSTAN

Sport Express
+7 495 785-0202
info@okfit.ru
www.okfit.ru

KENYA

Kenya BodyBuildings Supplements (Facebook)
Ahmed Swaleh, Owner
+254-720-660447
info@kenyabodybuilding.com
www.kenyabodybuilding.com

KOSOVO

Provit sh.p.k
Leutrim Preniqi
+377 44 55 55 03
Leutrim.preniqi@provit-ks.com
www.provit-ks.com

KUWAIT

Genoa General Trading
Barrak Al-Fares
9652450606
info@genoagtc.com
www.genoagtc.com

LATVIA

SIA “Vitatrade”
+371 67274500
vp@vp.lv
www.vp.lv

LEBANON

First Nutrition LLC
Nadeem Sayegh
961 1 745136
nadeem@optimum-me.com
www.firstnutrition.com

LIBYA

Hana Partnership LLC.
Dr. Luay Naeem Jameel
General Manager
PO Box 78509
Ph: 00218 91 215 3087
manager@hanapartnership.com
www.hanapartnership.comFirst Nutrition LLC
Nadeem Sayegh
96265678232
nadeem@optimum-me.com
www.firstnutrition.comAmcan International Group, Inc.
sales@amcangroup.com
info@amcangroup.com
PH: +971 (04) 2602860
PH: +962 (06) 5666360

MACAU

Macau Nutrition Ltd.
Ginza Shopping Centre Rua De Pedro Nolasco da Silva N 1-15 Level 2. Shop BB
Tel-Fax: +853 28323632
www.macaunutrition.com

MACEDONIA

Supplements Export LLC
904 – 290- 2090
www.supplementsexport.com

Provit sh.p.k
Leutrim Preniqi
+377 44 55 55 03
Leutrim.preniqi@provit-ks.com
www.provit-ks.com

اپکس ایران

MALAYSIA

ONI Global (Malaysia) Sdn Bhd
Customer Service
livewell@gncliwell.com.my
www.gnclivewell.com.my

MAURITIUS

Core Nutrition & Dietetics
coreandnutrition@gmail.com
facebook: muscletechmauritius

MEXICO

MAXIVA SA DE CV
Erick Acuña
55 52008989 ext. 583 / 01 800 463 8483
55 30582217
Eacunap@axera.com
www.gnc.com.mx

MOLDOVA

Empire of Sport
+38(044) 232-40-22 +38
(067)240-48-39
admin@empireofsport.com.ua
www.empireofsport.com.ua
www.muscletech.ua

MONGOLIA

UNEB LLC
Battur Dangaa
976-99099657
battur@changes.mn
www.changes.mn

MONTENEGRO

Acro d.o.o Sarajevo
387 62 990 900
387 62 23 24 25
info@musclefreak.ba
musclefreak.ba
muscletech.ba

MOROCCO

Amcan International Group
sales@amcangroup.com
info@amcangroup.com
PH: +971 (04) 2602860
PH: +962 (06) 5666360First Nutrition LLC
Nadeem Sayegh
96265678232
nadeem@optimum-me.com
www.firstnutrition.com

NEPAL

Devraj Dhakal
Bodybuilding Store Civil Mall, 5th floor
Kathmandu Nepal
Facebook: Bodybuilding
Store Nepal
+977-9851197740
BODYBUILDINGSTOR@GMAIL.COM

NETHERLANDS

Prometeus
Sander Donker
0031-(0)591-303537
info@prometeus.nl
www.prometeus.nl

NEW CALEDONIA

Body Action Sarl
Patrick Mounier
+687275857
body.action@me.com

NEW ZEALAND

Nutrition Systems NZ
Shane Hunter
+64 6 355 2808
shane.hunter@nutritionsystems.co.nz
www.nutritionsystems.co.nz

NICARAGUA

Rhinosport
Juan C. Montoya
505 84846639
gimnasiorhinosport@hotmail.com
www.rhinosport.com.ni

NORWAY

Gymgrossisten
David Cederquist
+47 22 33 33 30
norge@gymgrossisten.com
www.gymgrossisten.com

OMAN

Amcan International Group, Inc.
sales@amcangroup.com
info@amcangroup.com
PH: +971 (04) 2602860
PH: +962 (06) 5666360

PAKISTAN

Sports One International Trading Co.www.sportsone.com.pk
sportsone99@hotmail.com

PANAMA

FITLAB
Multiplaza Tel: 302-6222
Albrook Tel: 203-0780
Andes: 395-7393
ZL Colón: 433-2399

maruandavid@fitlab.us

PARAGUAY

Xtreme S.R.L. 
Nelson Ruiz 01161595511297
aragoninternatio@bellsouth.netMK Import
Jose Khalife
+595-061-505802

PERU

Lab Nutrition
Santiago Gamarra
51198303384
santiagogamarra@labnutrition.com
www.labnutrition.com

PHILIPPINES

Edgepro Trading Inc.
(011) 632 655-38-77
tanch34@yahoo.comNutrition Depot Philippines
Vossen 8 Trading Corp.
+63-2-423-0526
+63-9-173-254333
nutritiondepot_ph@yahoo.com

POLAND

Prometeus
Sander Donker
0031-(0)591-303537
info@prometeus.nl
www.prometeus.nl

PORTUGAL

Dietsport, Lda
Augusta Santos
011351223751053
augusta@dietsport.pt
www.dietsport.pt

QATAR

Amcan International Group, Inc.
sales@amcangroup.com
info@amcangroup.com
PH: +971 (04) 2602860
PH: +962 (06) 5666360

ROMANIA

Supplements Export LLC
904 – 290- 2090
www.supplementsexport.com

RUSSIA

Sport Express
+7 495 785-0202
info@okfit.ru www.okfit.ru

SAUDI ARABIA

AmCan International Group FZCO
sales@amcangroup.com
info@amcangroup.com
PH: +971 (04) 2602860
PH: +962 (06) 5666360

SERBIA

Supplements Export LLC
904 – 290- 2090
www.supplementsexport.com

SINGAPORE

ONI Global (Trading) Pte. Ltd. 
Loo Lim/ Teck Seng
+65 62815688
loolim.teh@oniglobal.com
TeckSeng.kow@oniglobal.com
www.gnc.com.sg

SLOVAKIA

Reva-Sport s.r.o.
+420-585751944
info@revasport.cz
www.revasport.cz

SLOVENIA

G.A.Z.D.O.O.
Željko Gabron
38516601888
info@gaz.hr
www.gaz.hr

SOUTH AFRICA

Bolus Distribution
Ron Read
021-446 2262
ron@bolus.co.za
www.bolus.co.za

SOUTH KOREA

Blue Bien Inc./MDM Global Corp
Steve Kim
201-931-9898
contact@bluebien.com
www.bluebien.com

SPAIN

Laston Red SLU/Profit
Pablo Gomez
34615668046
pablo@lastonred.com
www.usafitness.es

SRI LANKA

IP International 
Irantha perera
+94773877451
www.supplements.lk
Xtreem Nutritions, Universal Gym 
+0094 777 258131
xtreemnutritions@in.com

SWEDEN

David Cederquist
+46 010-703 23 82
kontakt@gymgrossisten.com
www.gymgrossisten.com

SYRIA

First Nutrition LLC / RM Sport
Nadeem Sayegh
96265678232
nadeem@optimum-me.com
www.firstnutrition.com

TAHITI

SARL First
Alain Malasse
11689725741
chang.valerie@mail.pf

TAIWAN

ONI Global(Taiwan) Co., Ltd.
Kareen Fong /Maggie Lai
kareen.fong@oniglobal.com
maggie.lai@oniglobal.com
www.gnc.com.tw

THAILAND

MuscleTech Thailand
Phumvarim Chunhawongvarit
662.6939283
muscletechthailand@yahoo.com
www.muscletechthailand.comNutrition Depot Co., Ltd.
2024/129-130 Soi Sukhumvit 50
Rimthang Rodfai Sai Paknam Road
Phra Khanong, Klongtoey
Bangkok 10260
sales@nutritiondepot.co.th
www.nutritiondepot.co.th

TRINIDAD W.I

Suplement and Stuff
Neeta Sudama
(868) 341-7715
(868) 798-6518
supplementsandstuff@gmail.com

TUNISIA

Amcan International Group
sales@amcangroup.com
info@amcangroup.com
PH: +971 (04) 2602860
PH: +962 (06) 5666360First Nutrition LLC
Nadeem Sayegh
96265678232
nadeem@optimum-me.com
www.firstnutrition.com

TURKEY

Farmatek Ltd
Oski Hamdemir
902122635783
info@farmatek-ltd.com
www.farmatek.com.tr

UGANDA

Shayan Energy Ltd.
Aly Noorani
+256 (0) 706 234 567
shayanenergy.ug@gmail.com

UKRAINE

Empire of Sport
+38- (044) 209-48-29
admin@empireofsport.com.ua
www.empireofsport.com.ua

UNITED ARAB EMIRATES

UAE Office: Festival Tower, Dubai
00971-800-7767837
www.sporter.com

UNITED KINGDOM

Sander Donker
0031-(0)591-303537
info@prometeus.nl
www.prometeus.nl

URUGUAY

Pilab S.A
Gilberto Lopes
Gilberto@mosacompany.com

VENEZUELA

Inversiones Nirvana
Yesner Lavender
584140124810
suplementoscompra@hotmail.com
www.suplementosvenezuela.com

VIETNAM

TC Sport Food Co., Ltd.
166 Dinh Tien Hoang Street, Da kao ward, District 1
Ho Chi Minh City
My Tram
+84974752747
Tramtcsport@gmail.com
tcsportfood.comVietnam Nutritional Food Distribution Co., Ltd.
3 Vo Thi Sau Street, Da Kao Ward, District 1
Ho Chi Minh City
+84-8-3820 6423
sales@nutritiondepot.vnwww.nutritiondepot.vn

نمایندگی های ماسلتک,ماسل تک،محصولات ماسل تک,کمپانی ماسل تک,نمایندگی ماسل تک در ایران

آواتار محمدرضا امیدی
نویسنده:
محمدرضا امیدی
امتیاز شما به این مطلب
اشتراک
اطلاع از
guest
2 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین پر امتیازترین
بازخورد داخلی
مشاهده تمام نظرات