چربی‌ سوز Lipo-6 Natural
5

چربی‌ سوز Lipo-6 Natural

  • برسی تخصصی مکملهای بدنسازی
  • ۲۰ خرداد ۹۹
  • حسام رضائی
  • 1,221 بازدید
  • 1 دیدگاه

چربی‌ سوز Lipo-6 Natural : تا کنون چند بار یک مکمل در فرم قرص را خریده اید و از تعداد قرصی که در هر سروینگ میبایست مصرف کنید ترسیده اید؟ در این دست مکملها شما به لیبل محصول نگاه کرده و می‌بینید که برای یک سروینگ میبایست چیزی بین ۳ تا ۶ عدد قرص بسیار بزرگ را مصرف کنید. این موضوع اصلا جالب نیست، مگر نه؟

اما در مکمل (Lipo-6 Natural) همه مواد تشکیل دهنده در یک کپسول گنجانده شده‌اند! اگرچه مصرف دیگر محصولات مشابه ممکن است اذیت کننده به نظر برسد، اما در مورد (Lipo-6 Natural) اینطور نیست. نه تنها این محصول در زمینه چربی‌ سوزی میتواند رضایت شما را کاملا جلب کند، بلکه هر کپسول نیز ۱۰۰% گیاهی می‌باشد. این یعنی‌ افراد گیاه خوار نیز میتوانند از این مکمل استفاده کنند.

اکنون با این توضیحات مقدماتی، بیایید ببینیم که در مکمل (Lipo-6 Natural) چه موادی به کار رفته و برای فرد سالمی که به دنبال بهبود چربی‌ سوزی خود می‌باشد، چه کاری را میتواند انجام دهد.

هشدار : با داشتن تقریبا ۲۵۰ میلی‌ گرم کافئین، این محصول قدرتمند می‌باشد، مخصوصا برای کسانی‌ که نمیتوانند دوز‌های بالایی از کافئین را تحمل کنند.

 

مواد تشکیل دهنده چربی‌ سوز Lipo-6 Natural

هر بطری (Lipo-6 Natural) دارای ۶۰ سروینگ می‌باشد. در زیر به طور کامل به شما توضیح داده خواهد شد که در هر کپسول (سروینگ) چه موادی را دریافت خواهید کرد.

 

چربی‌ سوز Lipo-6 Natural :عصاره قهوه روبوستا (۹۸% کافئین) – ۲۵۰ میلی‌ گرم

(Lipo-6 Natural) دارای ۲۴۵ میلی‌ گرم کافئین کاملا طبیعی می‌باشد. فرم کافئین مورد استفاده در این مکمل گرفته شده از دانه روبوستا می‌باشد که اینطور گفته میشود دارای تقریبا دو برابر کافئین نسبت به قهوه عربیکا می‌باشد. اگرچه از این فرم به دلیل قیمت ارزان برای تهیه قهوه فوری استفاده میشود، اما قطعا یکی‌ از منابع بسیار خوب از کافئین می‌باشد که شما میتوانید یافت کنید.

مزایای کافئین در زمینه چربی‌ سوزی به خوبی‌ شناخته شده است، و تحقیقات بسیاری در طول سال‌ها همگی‌ به یک جمع بندی مشابه رسیده اند و آن این است که کافئین واقعا موثر می‌باشد!

 

چربی‌ سوز Lipo-6 Natural  :عصاره کاکائو (۲۰% تئوبرومین) – ۲۰۰ میلی‌ گرم

تئوبرومین که از دانه گیاهی گرفته شده است که از آن شکلات تهیه میشود، نباید هنگام ساخت شکلات به عنوان محصولی فرعی کنار گذاشته شود، زیرا این ماده خود به تنهایی‌ نیز بسیار خوب عمل می‌کند و در واقع میتواند نتایج چربی‌ سوزی شما را بهبود دهد!

محققا دریافته اند که تئوبرومین واقعا میتواند حس گرسنگی را کاهش و اشتها را سرکوب کند. هنگامی که هدف شما کاهش وزن می‌باشد، حس گرسنگی کمتر بسیار ارزشمند می‌باشد!

تئوبرومین یک محرک می‌باشد، اگرچه قدرت آن کمتر از کافئین می‌باشد. اما به هر حال این ماده نیز مهم است و توانایی سوزاندن اسید‌های چرب را دارد.

در زمینه سلامت قلب، داشتن سطح مطلوب کلسترول بسیار مهم می‌باشد.تئوبرومین قادر است در این زمینه کمک کند. تحقیقات نشان داده اند که این محرک قادر است سطح کلسترول (HDL) را افزایش و سطح کلسترول (LDL) را کاهش دهد. (HDL) کلسترولی خوب در نظر گرفته میشود، در حالی‌ که (LDL) مرتبط با بیماری قلبی در نظر گرفته میشود. بنابراین تئوبرومین میتواند محافظت بیشتری را برای سلامتی قلب شما فراهم کند.

اگرچه ۴۰ میلی‌ گرم موجود در (Lipo-6 Natural) کمتر از دوز بالینی این ماده می‌باشد (حدودا ۱۵۰ میلی‌ گرم)، اما این امر به هیچ وجه به معنی‌ ناکارامدی آن نیست. حضور این ماده در (Lipo-6 Natural) چیز خوبی‌ است و به خوبی‌ با دیگر مواد موجود میتواند عمل کند.

 

چربی‌ سوز Lipo-6 Natural :عصاره کولئوس فورسکولی (۲۰% فورسکولین) – ۵۰ میلی‌ گرم

سابقه فورسکولین را می‌توان در طب سنتی‌ یافت جایی که از آن بنا به شواهد نقلی، به منظور بهبود سلامت عمومی‌ بدن و افزایش قدرت استفاده میشده است. امروزه نیز از این ریشه در مکمل‌های مختلفی‌ استفاده میشود که بیشتر آنها مرتبط با کاهش وزن و مسائل هورمونی هستند. تحقیقات در مورد این ریشه سابقه زیادی ندارد، اما بر اساس اطلاعات موجود این ماده میتواند دارای پتانسیل قابل قبول در زمینه چربی‌ سوزی باشد!

 

جینسینگ هندی – ۵۰ میلی‌ گرم

این ریشه نیز که رد پای آن را در طب سنتی‌ هندی می‌توان دید، در سال‌های اخیر محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است. اگرچه به طور معمول در صنعت مکمل سازی از این ماده به عنوان یک سرکوب کننده استرس استفاده میشود، اما مکانیزم عملکرد این گیاه نشان داده که در زمینه چربی‌ سوزی نیز میتواند اثرات خوبی‌ داشته باشد!

کورتیزول هورمونی است که زمانی‌ که ما دچار استرس میشویم ترشح میشود. این هورمون مناطق مختلفی‌ از بدن را تحت تاثیر قرار میدهد که یکی‌ از آنها تاثیر آن روی سطح انسولین می‌باشد. به طور دقیق تر، کورتیزول باعث کاهش حساسیت سلول‌ها به انسولین میشود که این امر میتواند باعث افزایش وزن بدن شود. کاهش حساسیت سلول‌ها به انسولین، امری به شدت ناراحت کننده است و به شدت قابلیت بدن در استفاده از گلوکز به عنوان سوخت را کاهش میدهد. هنگامی که نتوانید از گلوکز برای تامین انری مورد نیاز بدن خود استفاده کنید، آنها در فرم چربی‌ در بدن ذخیره میشوند! اما جینسینگ هندی نشان داده است که میتواند سطح کورتیزول را در حد مطلوب حفظ کند.

 

سرکه سیب (۴% استیک اسید) – ۵۰ میلی‌ گرم

سرکه سیب در سال‌های اخیر محبوبیت زیادی بین مردم پیدا کرده و دلیل این امر نیز تبلیغ آن به عنوان یک سوپرفود می‌باشد. تمرکز تحقیقات مرتبط با سرکه سیب روی اثرات مختلفی‌ از آن بوده است. در یک تحقیق انجام شده در سال ۲۰۰۹، محققان سرکه سیب را در دو دوز ۱۵ میلی‌ لیتر و ۳۰ میلی‌ لیتر مورد استفاده قرار دادند و آن را پس از ۳ ماه با گروه مصرف کننده دارونما مقایسه کردند.

در این تحقیق اینطور یافت شد که جدایی از دوز، سرکه سیب به شکل قابل توجهی‌ توانست باعث کاهش وزن، چربی‌‌های زیر پوستی‌ و دور کمر شود. محققان معتقدند که دلیل این نتایج به واسطه قابلیت سرکه سیب در کاهش گرسنگی می‌باشد.

علاوه بر سرکوب گرسنگی، سرکه سیب در میزان واکنش انسولین در بدن نیز نقش دارد. تحقیقات نشان داده اند که سرکه سیب میتواند باعث کاهش سطح قند خون و واکنش انسولین هنگام مصرف کربوهیدرات‌ها شود.

 

چربی‌ سوز Lipo-6 Natural :عصاره (Grains of paradise)

(Grains of paradise) دانه ای متعلق به خانواده زنجبیل می‌باشد و ادویه ای می‌باشد که نه تنها میتواند مقداری باعث افزایش قدرت شود، بلکه قابلیت مناسبی نیز در زمینه چربی‌ سوزی دارد! این دانه یکی‌ از مواد چربی‌ سوز مورد علاقه ما می‌باشد و چیزی است که همیشه از دیدن آن در یک محصول خوشحال میشویم!

این دانه دارای کتون‌های قدرتمندی می‌باشد که هر کدام در زمینه تنظیم دمای بدن نقش دارند. تحقیقات نشان داده اند که (Grains of paradise) میتواند به سوزاندن بافت چربی‌ قهوه ای برای تامین انرژی کمک کند و همچنین باعث فعال سازی ذخایر اسید‌های چرب در بدن شود. این یعنی‌ استفاده از ذخایر چربی‌ بدن، که در زمینه تغییر ترکیب بدنی تان امری بسیار حیاتی محسوب میشود. اینطور به نظر می‌رسد که این دانه این کار را از طریق افزایش تحریک متابولیسم و افزایش کالری سوزی انجام میدهد.

دوز مورد استفاده در (Lipo-6 Natural) نیز فوق‌العاده می‌باشد، زیرا در اکثر تحقیقات از دوزی حدودا ۱۰ میلی‌ گرم استفاده شده است، اما در (Lipo-6 Natural) دوز این ماده ۳۰ میلی‌ گرم می‌باشد!

 

عصاره فلفل سیاه – ۵ میلی‌ گرم

اگرچه مواد به کار رفته در مکمل (Lipo-6 Natural) خوب هستند، اما گاهی‌ اوقات بدن ما در جذب کامل آنها دچار مشکل میشود. به منظور اطمینان از اینکه تمام مواد به خوبی‌ جذب بدن شوند، کمپانی نوترکس عصاره فلفل سیاه را تحت نام تجاری (BioPerine) به این محصول افزوده است.

عصاره فلفل سیاه میتواند باعث بهبود جذب مواد به کار رفته در مکمل شود، از جمله ویتامین‌ها و مواد معدنی محلول در آب یا محلول در چربی‌. به علاوه، تحقیقات نشان داده اند که هنگامی که از عصاره فلفل سیاه در یک چربی‌ سوز استفاده شود، میتواند باعث افزایش کالری سوزی شود.

کمپانی نوترکس یکی‌ از نام‌های شناخته شده و معتبر در دنیای مکملها می‌باشد. آنها مدت زیادی است که حضور دارند و در صنعت مکمل سازی توانسته اند تاثیر قابل توجهی‌ را بگذارند. محصولات آنها مدت‌های زیادی است که در بازار حضور دارد و آنها هیچگاه در زمینه نوآوری و رقابت طلبی با دیگر کمپانی‌ها شکست نخورده اند.

اگرچه آنها سری محصولات مختلف و متنوعی را دارند، اما سری محصولات (Natural) آنها توانست توجهات زیادی را به خود جلب کند. خط تولید محصولات تماما طبیعی این کمپانی قابل استفاده توسط تمام افراد می‌باشد و متناسب با هر سبک غذایی یا محدودیت‌های سبک زندگی‌ ای می‌باشد که شما ممکن است با آن مواجه باشید. چه گیاه خوار باشید یا پیروی کننده از هر رژیم غذایی عجیب غریب دیگر، سری (Natural) کمپانی نوترکس همیشه محصولی برای شما خواهد داشت!

لیپو 6 گیاهی

لیپو 6 گیاهی

خرید لیپو 6 سبز شرکت ناترکس
  • تومان
سفارش محصول
نویسنده:
حسام رضائی
امتیاز شما به این مطلب
5/5 - (4 امتیاز)

برچسب‌ها

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید
اشتراک
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین پر امتیازترین
بازخورد داخلی
مشاهده تمام نظرات