کلوماید
4.1

کلوماید

  • استروئیدها
  • ۱۶ شهریور ۹۳
  • محمدرضا امیدی
  • 6,544 بازدید
  • بدون دیدگاه

این دارو  استروئید و یا آنابولیک نیست اما به دلیل خواص آنتی استروژنی قدرتمندی که دارد و به دلیل اینکه تاثیر مثبت  در تحریک ترشح طبیعی هورمون تستوسترون در بدن دارد، در بین ورزشکاران رشته های قدرتی که از استروئیدها نیز استفاده می کنند، به شدت محبوبیت یافته است.از این دارو برای بازگرداندن میزان ترشح طبیعی هورمون تستوسترون به اندازه های طبیعی خود استفاده می شود. این دارو در صورتی که به همراه دیگر داروهای تقویت کننده ترشح طبیعی هورمون تستوسترون نظیر hcg مصرف شود، بیضه ها را از خطر به تحلیل رفتن محافظت کرده و فرد را از عقیم شدن در امان نگه می دارد.

این دارو در برخی کشورها به نام «کلومیفن سیترات» نیز شناخته می شود. استفاده از این دارو در حین دوره و یا پس از اتمام دوره نه تنها منجر به افزایش میزان ترشح طبیعی مهار شده تستوسترون در بدن می گردد بلکه در حفظ حجم حاصل شده در دوره نیز بسیار موثر واقع می شود.

کلوماید,کلوماید چیست,نحوی مصرف کلوماید,خرید کلوماید,قیمت کلوماید,کلوماید برای چه مصرف میشود,دز مصرفی کلوماید,انواع کلوماید,کلوماید خورامی,خواص کلوماید,کلوماید چیست و چرا استفاده میکنند

در صورتی که در کنار مصرف داروهای استروئیدی و در دوره های قطع مصرف استروئیدها از داروهای کم کننده عوارض مناسب و داروهای افزاینده واقعی ترشح طبیعی هورمون تستوسترون به خوبی استفاده شود، می توان سهم عمده ای از حجم عضلانی کسب شده در دوره های حجم را برای همیشه حفظ کرده و آن را نگه داشت.
اغلب ورزشکاران ایرانی با دیدن افت محسوس شرایط غرور آفرینی که با مصرف استروئید در دوره های حجم به آن رسیده بودند، زمانی که در حفظ بی عارضه و بی ضرر حجم به دست آمده ناتوان مانده و کاری از دستشان بر نمی آید، به ناچار، چاره کار را در مصرف دوباره دوره ها دیده و خطرات مصرف طولانی مدت و دوباره استروئیدها را به جان می خرند.
این دسته از افراد در صورتی که از هنر استفاده علمی و بهینه از این قبیل داروها اطلاعات و آگاهی های کافی می داشتند، امروزه در چنین سطح وسیعی به عوارض ناگوار و گاه غیر قابل جبران استروئیدها گرفتار نمی شدند و نیازی به مصرف حجم عظیمی از استروئیدها که عوارض و عواقی خطرناکی را نیز در پی دارد، نیز نداشتند.

زمانی که پس از یک دوره مصرف استروئیدها، مصرف آنها را قطع کرده و در اصطلاح ورزشکاران، به خود استراحت می دهیم، سطح سرمی هورمون مردانه و عضله ساز تستوسترون نیز در بدن به طرز نگران کننده ای افت پیدا می کند که نتیجه این عمل را به صورت افت محسوس حجم و قوای عضلانی در ورزشکاران می بینیم.

مصرف این دارو یا دیگر داروهای افزاینده ترشح طبیعی هورمون تستوسترون در این مرحله، برای ورزشکارانی که همه حجم و قدرت بدنی حاصل شده را در معرض خطر نابودی و تاراج می بینند، از اهمیت فوق العاده زیادی برخوردار است.

با مصرف روزانه ۵۰ الی ۱۰۰ میلی گرم از این دارو و ادامه دادن مصرف تا ۲ هفته متوالی، می توانید ترشح هورمون تستوسترون در بدن را به حد طبیعی و نرمال خود بازگردانید. بازگرداندن سریع میزان ترشح تستوسترون به حد طبیعی معمولا مطلوب و مناسب تشخیص داده می شود و برای همین منظور نیز ورزشکاران معمولا دو هفته اول پس از قطع مصرف را با داروی hcg که دارویی تزریقی بوده و سریعتر از «کلوماید» نیز اثر می کند، بدن را تحت تاثیر قرار داده و دو هفته بعدی درمان را نیز با داروی «کلوماید» ادامه می دهند.

«کلوماید» اصولا دارویی سالم و بی ضرر بوده و ورزشکاران به ندرت با مصرف این دارو عارضه خاصی را تجربه می کنند. این دارو در بسته های ۱۰ تایی و به صورت قرصهای ۵۰ میلی گرمی تهیه و به بازار عرضه می شود. دز مصرف معمولی این دارو در حدود ۱ قرص در روز است اما دزهای ۵۰ الی ۳۰۰ میلی گرم در روز نیز در شرایط حادتر توصیه شده است.

منبع :fitnesstips

برای دریافت قیمت امروز  این استروئید  اینجا کلیک کنید

نویسنده:
محمدرضا امیدی
امتیاز شما به این مطلب
4.1/5 - (8 امتیاز)

برچسب‌ها

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده تمام نظرات