پروتئین muscle infusion,خرید وی 100% پروتئین muscle infusion,وی nutrex,وی خالص نوترکس,خرید وی شرکت نوترکس,پروتئین وی نوترکس,muscle infusion شرکت نوترکس,muscle infusion وی,وی muscle infusion
4

پروتئین muscle infusion

  • برسی تخصصی مکملهای بدنسازی
  • 12 آگوست 14
  • محمدرضا امیدی
  • 1,276 بازدید
  • بدون دیدگاه

 

پروتئین وی شرکت ناترکس ماسل اینفیوژن Muscle Infusion نام دارد . این مکمل از سری پرطرفدار بلک شرکت ناترکس میباشد . پروتئین ماسل اینفیوژن فرمول بسیار پیشرفته از 7 مدل پروتئین است که برای تمام افراد مناسب میباشد . ممکن است با در نظر گرفتن ژنتیک بدنی هر بدن با یک مدل پروتئین سازگار باشد به همین دلیل فراهم کردن 7 مدل پروتئین در یک مکمل می تواند جوابگوی طیف عظیمی از ورزشکاران باشد .

هر وعده از پروتئین وی ماسل اینفیوژن 35 گرم است که در هر 35 گرم این مکمل 25 گرم پروتئین دارد که ترکیبات کلی این مکمل بصورت آنابولیک می باشد و برای رشد و عضله سازی در بدن یک گام بسیار موثر محسوب میشود . خواصیت آنابولیم بودن ماسل اینفیوژن باعث میشود که استفاده از این مکمل برای تمام ورزشکاران توصیه شده و مصرف آن فقط برای رده حرفه ای نباشد .

خواصیت برتر پروتئین ماسل اینفیوژن دارا بودن تقرباً تمام ویتامین ها و مواد معدنی مور د نیاز برای عضله سازی در بدن است که نیاز اساسی برای هر ورزشکار محسوب میشود .

ویژگی های اصلی پروتئین ماسل اینفیوژن :

* 25 گرم پروتئین در هر وعده

* تنها 2.5 گرم کربوهیدرات در هر 35 گرم

* بدون اسیدهای چرب

* کالری 136 واحد

* و …

جدول ارزش غذایی Muscle Infusion :

روش مصرف پروتئین ماسل اینفیوژن : روزانه 2 پیمانه در 2 وعده مصرف شود

1 پیمانه بهمراه 400 سی سی آب سرد در وعده صبحانه

1 پیمانه به همراه 400 سی سی آب سرد در وعده بعد از تمرین

 

برای خرید این محصول به فروشگاه سایت مراجعه کنید | برای ورود اینجا کلیک کنید

مکمل های جدید جی کاتلر ۲۰۱۴
بخوانید
نویسنده:
محمدرضا امیدی
امتیاز شما به این مطلب
پیشنهاد می‌کنیم بخوانید