3.9

مسترون

 • استروئیدها
 • 7 سپتامبر 14
 • محمدرضا امیدی
 • 13,212 بازدید
 • 4 دیدگاه

ماده موثر این دارو دروستانولون پروپیونات و دروستانولون دی پروپیونات است.
مسترون استروئیدی ملایم است که ورزشکاران رشته های قدرتی، اغلب در دوران حجم و البته کات از آن استفاده می کنند. محبوبیت بیش از حد این دارو در بین ورزشکاران رشته های قدرتی را می توان به خواص و ویژگی های منحصر به فرد این استروئید قابل تزریق نسبت داد. این دارو نیز مشتقی سنتتیک از دی هیدرو تستوسترون است و به همین علت نیز به ندرت دیده شده است که این هورمون تبدیل به هورمونهای جنسی زنانه گردد. معتبر ترین و شناخته شده ترین نمونه های این دارو را کمپانی بلژیکی «Sarva Syntex» تهیه و به بازار عرضه کرده است. این نمونه از دارو، علاوه بر اینکه تاثیرات آنابولیکی قدرتمندی دارد بلکه خواص آنتی استروژنی بسیار مطلوبی نیز از خود نشان می دهد.


این دارو خواص آندروژنی بسیار قدرتمندی دارد و از این رو نیز ورزشکاران، بدون اینکه از تبدیل شدن این هورمون به هورمونهای جنسی رنانه وحشتی داشته باشند، با خیالی راحت و آسوده از این دارو استفاده می کنند.
مصرف این دارو تاثیر بسیار مطلوبی در خشکی و سفتی عضلات دارد. البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که مصرف این دارو به خودی خود، همه تاثیرات یاد شده را از خود نشان نمی دهد. شما باید به همراه مصرف این دارو، از مقدار چربی مصرفی خود در طول روز نیز کم کنید. کسانی که به منظور خشک کردن عضلات خود از این دارو بهره می گیرند، مصرف این دارو را معمولا از ۴ هفته مانده به رقابت اصلی آغاز می کنند. مصرف ترکیبی این دارو به همراه داروهایی نظیر: وینسترول، پارابولان، پریموبولان دپو، اکساندرولون و صد البته تستوسترون پروپیونات تاثیر مطلوبتری را در پی خواهد داشت.
دز مصرف نرمال مسترون به صورت ۱۰۰ میلی گرم و به صورت ۳ ، ۴ و یا ۵ بار در هفته توصیه شده است. به دلیل اینکه این دارو به سرعت در بدن شکسته شده و از بین می رود، تزریق مداوم آن نیز ضروری به نظر می رسد. شکسته شدن سریع این دارو در بدن برای کسانی که پس از انجام رقابتها، تستهای دوپینگ را نیز باید پشت سر بگذارند، جنیه حیاتی داشته و بسیار مهم است. این دارو اصولا دارویی کوتاه اثر بوده و ظرف چند روز به کلی از بدن خارج می گردد بنابراین استفاده از آن در فصل رقابتها، در نتیجه آزمایشات کنترل دوپینگ نیز قابل ردیابی نیست. این دارو به دلیل اینکه تاثیرات بسیار مطلوبی در افزایش حجم و قدرت عضلانی دارد، مصرف آن نیز محدود به فصول مسابقات نشده است. ورزشکاران حتی در فصول تمرین نیز از این دارو استفاده می کنند.
ورزشکارانی که از احتباس آب و املاح در بدن خود واهمه داشته و از عارضه تبدیل شدن استروئیدهای تزریقی و خوراکی به هورمونهای  زنانه نیز می ترسند، به راحتی و بدون اینکه ترس از بروز عوارض زنانه گی داشته باشند، می توانند از این دارو استفاده کنند. استفاده از این دارو برای کبد نیز سمی نیست. این دارو به دلیل اینکه احتباس آب و املاح چندانی را سبب نمی گردد بنابراین عارضه افزایش فشار خون نیز با مصرف این دارو دیده نمی شود.
حال که از نقاط قوت این دارو بسیار گفتیم، اجازه بدهید تا از معایب و مضرات استفاده طولانی مدت و غیر منطقی آن نیز غافل نشویم: مصرف این دارو ممکن است با ریزش مو در مردان، بروز جوشهای پوستی شدید، آکنه و چرب شدن پوست همراه باشد و البته ریزش مو که اجتناب ناپذیره و اگر نمونه های اصلی دارو باشه

برای دریافت قیمت امروز  این استروئید  اینجا کلیک کنید

۷ استروئید برتر برای حجم و کات
بخوانید

خرید مسترون

برای خرید این استروئید میتوانید به وب سایت Mokamel.shop مراحعه کنید
 • تومان
سفارش محصول
نویسنده:
محمدرضا امیدی
امتیاز شما به این مطلب
دیدگاه کاربران 4

 • مهرداد 25 آوریل 15

  باسلام واسطه نباشید. 200 میلی گرم در هفته برای آمپول مسترون کافی هست دوز نرمال چند میل در هفته میباشد با تشکر

  پاسخ
  • admin 25 آوریل 15

   200 تا 400 میلیگرم دز مصرفی نرمال

   پاسخ
 • kian 07 ژوئن 16

  سلام. بعد از تموم شدن یک دوره مصرف مسترون ریزش مو تموم میشه یا ادامه داره؟؟

  پاسخ
 • Sadegh 02 سپتامبر 16

  با سلام
  ۲۱سالمه۲سال بدنسازی کار میکنم
  برای اولین دوره استروییدی ک کم عارضه باش
  و جواب محسوسی بده
  پریموبولان و مسترون خوبه ایا؟؟
  قد۱۹۰وزن۸۳
  با تشکر از اساتید

  پاسخ