مسابقات قهرمانی پرورش اندام جهان ۲۰۱۴
0.0

مسابقات قهرمانی پرورش اندام جهان ۲۰۱۴

  • اخبار بدنسازی
  • 10 نوامبر 14
  • محمدرضا امیدی
  • 929 بازدید
  • بدون دیدگاه

مسابقات قهرمانی پرورش اندام جهان ۲۰۱۴ ,اسامی تیم ملی بدنسازی برزیل 2014,مهدی حیدری, سجاد نیکنام,,بابک اکبرنیا,علی رستمی,خلیل اسدی,رضا نوری آرا,اسحاق قویدل,مسابقات بدنسازی 2014,مسابقات جهانی بدنسازی

 تیم ملی پرورش اندام ایران بامداد فردا تهران را به مقصد برزیل برای حضوری مقتدرانه در رقابت های جهانی ترک می کند.

به گزارش مکمل ها به نقل از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، نمایندگان پرورش اندام کشورمان ساعت ۴:۱۰ دقیقه بامداد روز سه شنبه ۲۰ آبان ماه تهران را به مقصد برزیل به منظور حضور در مسابقات قهرمانی پرورش اندام جهان ۲۰۱۴ ترک می کنند.

وزن کشی ورزشکاران روز پنجشنبه ۲۲ آبان، مرحله مقدماتی این رقابت ها روز جمعه ۲۳ آبان و فینال کلیه اوزان روز شنبه ۲۴ آبان ماه پیگیری خواهد شد.

این رقابت ها در ۱۰ اوزان ۶۰-، ۶۵-، ۷۰-، ۷۵-، ۸۰-، ۸۵، ۹۰، ۹۵، ۱۰۰- و ۱۰۰+ کیلوگرم برگزار می شود و هر کشور حق شرکت دادن ۹ نفر در اوزان دهگانه را دارد و تیم ملی پرورش اندام کشورمان با ترکیب کامل به میدان می رود.

به اعتقاد کارشناسان تیمی که به جام شصت و هشتم جهان می رود یکی از بهترین تیم هایی است که در سالهای اخیر راهی رقابتهای جهانی می شود.

مهدی حیدری در ۷۰-، سجاد نیکنام در ۷۵-، بابک اکبرنیا و علی رستمی در ۸۰-، هادی چوپان در ۸۵-، خلیل اسدی در ۹۰-، مهدی عیاری در ۹۵-، رضا نوری آرا در ۱۰۰- و اسحاق قویدل در ۱۰۰+ کیلو گرم نفرات اعزامی کشورمان به مسابقات قهرمانی جهان برزیل است.

این تیم را محمد نصیری، علی تبریزی و وحید اکبرزاده به عنوان کادر فنی هدایت می کنند. ناصر پورعلی فرد رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام نیز تیم ملی را در این رقابت ها همراهی می کند.

گفتنی است، پیش از آغاز مسابقات قهرمانی جهان جلسه شورای اجرایی فدراسیون جهانی نیز برگزار می شود تا طی آن میزبانی ایران برای پیکارهای جهانی سال ۲۰۱۵ مورد بررسی و تأیید قرار بگیرد.

همچنین نمایندگان کشورمان چهارشنبه ۲۸ آبان ماه ساعت ۲:۱۰ بامداد برزیل را ترک خواهد کرد.

نویسنده:
محمدرضا امیدی
امتیاز شما به این مطلب
امیتاز بدید

برچسب‌ها

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده تمام نظرات