بدنسازی

آخرین مقالات :

فیملبرداری مرحله فینال مسابقات قویترین مردان آغاز شد

بدون دیدگاه
211 بازدید
فیملبرداری مرحله فینال مسابقات قویترین مردان آغاز شد

رئیس کمیته قویترین مردان از پخش خانگی این مسابقات خبر داد و گفت: فیلم برداری از مسابقات قوی ترین مردان آغاز شده و به مرحله فینال رسیده است.

فرامرز خودنگاه در گفتگو با سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام اظهار کرد: فیلم برداری مرحله مقدماتی رقابت های قویترین مردان ایران به پایان رسید و در حال تصویر برداری رقابت بین نفرات راه یافته به مرحله فینال هستیم. این رقابت ها در شهر جدید اندیشه در حال ضبط است و در قالب ۵ قسمت از طریق شبکه سینمای خانگی عرضه می شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این مسابقات پخش تلویزیونی هم خواهد داشت یا خیر، گفت: به طور قطعی نمی توانم قول دهم، شاید پخش تلویزیونی هم داشته باشد.


رئیس کمیته قویترین مردان در ادامه افزود: استقبال از مسابقات بهتر از سال های گذشته است و کیفیت بالاتری دارد. محسن مسن آبادی، سعید باقر کاظمی، بهرام اکبری، محمد عزت پور، فرهاد شجاع، رامین فرج نژاد، پیمان ماهری پور، فرشید همتی، محمد امین معنوی، نیما هدایتی، علی اسماعیلی، مجتبی محمدزاده، وحید رمضانی، نعمت جلالی و مسلم دارابی ۱۵ ورزشکار حاضر در این دوره از رقابت ها هستند.

خودنگاه با بیان این مطلب که داوری مسابقات بر عهده خودش است، گفت: حسن علیار به عنوان کمک داور من را همراهی می کند و آرش غفاری، مجید فغانی و سجاد سرآبادانی منشی های مسابقه قویترین مردان هستند. ورزشکاران در ۱۰ آیتم مانند دوره های گذشته با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

وی در پایان افزود: از ناصر پورعلی فرد رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام تشکر و قدردانی می کنم. سالهایی که پورعلی فرد در فدراسیون حضور نداشت برگزاری این رقابت ها لغو شده بود و با حضور دوباره ایشان این مسابقات جان تازه ای گرفته است.

نویسنده : محمدرضا امیدی
لینک کوتاه : https://mokamelhaa.ir/?p=1312
کپی برداری از سایت مکملها تنها با ذکر منبع و دادن لینک فعال به مطلب مجاز می باشد.
اخبار مرتبط
بیانیه

بیانیه

با عرض سلام خدمت تمام ورزشکاران و بدن سازان گرامی‌ چند روزی است که مشاهده  می شد برخی‌ سایتها با...

۰نظر ارسال شده است
شما هم نظری ارسال کنید
کانال تلگرام

آخرین مقالات سایت

آرشیو >

پربازدیدترین

آرشیو >

ریکاوری

آرشیو >

مکملهای قبل تمرین

آرشیو >
اطلاعیه های مهم