بدنسازی

آخرین مقالات :

سمیناری که هرگز برگذار نشد.

یک دیدگاه
  • دسته بندی:
  • ۴ اردیبهشت ۱۳۹۴
  • محمدرضا امیدی
111 بازدید
سمیناری که هرگز برگذار نشد.

چند هفته ای بود سر و صدای زیادی مبنی بر حضور رونی کلمن و برگذاری کلاس های آموزش در ایران گروه پرشین گروپ به پا کرده بود. و علاقه مندان به پرورش اندام را به وج آورده بود.

علاقه مندان هزینه های زیادی را برای دین رونی کرده بودند و وعده های بسیاری به آنها داده شده بود مانند آموزش های عملی و تئوری,گرفتن عکس با رونی کلمن,دریافت گواهینامه سمینار از طرف فدراسیو بدنسازی و پرورش اندام و ….

اما…..

بگزارش مکملها از ایسنا:

رونی کلمن قهرمان پرورش اندام جهان دو روز قبل به ایران آمد تا در سمیناری آموزشی تدریس کند که این کلاس‌ها در روز اول لغو شد و در روز دوم هم برگزاری آن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. رییس فدراسیون بدنسازی در مورد لغو برنامه روز نخست و اجرای برنامه روز دوم گفت: حتما مصلحت بوده که این کلاس برگزار نشود!

ناصرپورعلی فرد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا در پاسخ به این پرسش که دلایل لغو حضور رونی کلمن در سمینار آموزشی چه بود؟ اظهار کرد: به دلایل خاصی برگزار نشد که حتما مصلحت بوده است.

وی در مورد اینکه آیا برنامه سمینار آموزشی امروز(جمعه) برگزار می‌شود؟ گفت: هنوز هیچ چیز مشخص نیست و اگر اطلاعاتی بدست آوریم حتما اعلام می‌کنیم.

به گزارش ایسنا، رونی کلمن قهرمان پرورش اندام جهان دو روز قبل با هزینه‌ای حدود ۱۵۰ هزار دلار به ایران آمد تا سمینار آموزشی دو روزه در دو بخش تئوری و عملی برگزار کند که برنامه‌های روز اول به طور کامل لغو شد.

مسئولان برگزاری این سمینار سه نوع بلیت را برای حضور علاقمندان در کلاس‌های رونی کلمن قرار داده بودند که بسته اول و ویژه یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، بسته دوم ۸۵۰ هزار تومان و بسته سوم ۵۵۰ هزار تومان بود.

کلمن قرار بود برای مردان به صورت تئوری و عملی برنامه داشته باشد و برای بانوان تنها کلاس‌های تئوری برگزار کند. البته بعد از حواشی زیادی که در مورد حضور رونی کلمن در ایران به وجود آمد بلیت ۲۵۰ هزار تومانی برای دانشجویان تربیت بدنی در نظر گرفته شد.

امتیاز دادن به این مقاله بدنسازی
نویسنده : محمدرضا امیدی
لینک کوتاه : https://mokamelhaa.ir/?p=3134
کپی برداری از سایت مکملها تنها با ذکر منبع و دادن لینک فعال به مطلب مجاز می باشد.
اخبار مرتبط
یکنظر ارسال شده است
شما هم نظری ارسال کنید
کانال تلگرام

آخرین مقالات سایت

آرشیو >

پربازدیدترین

آرشیو >

ریکاوری

آرشیو >

مکملهای قبل تمرین

آرشیو >
اطلاعیه های مهم