بررسی چربی‌ سوز قوی CLA  4X SX-7 Black Onyx از ماسل تک
5

بررسی چربی‌ سوز قوی CLA 4X SX-7 Black Onyx از ماسل تک

  • برسی تخصصی مکملهای بدنسازی
  • ۹ بهمن ۹۶
  • حسام رضائی
  • 6,135 بازدید
  • بدون دیدگاه

محصول جدید کمپانی ماسل تک با نام (CLA  4X SX-7 Black Onyx) یک محصول کامل ۴ در ۱ بدون محرک حاوی سی‌ ال‌‌ ای و همچنین محتویات کاهش وزن می‌باشد. محصول (CLA  4X SX-7 Black Onyx) جدید‌ترین نوآوری بدون محرک در سری (SX-7 Black Onyx) می‌باشد. این فرمول پیشرفته حاوی سی‌ ال‌‌ ای ممتاز، ال‌ کارنیتین و دو نوع گارسینیا (گارسینیا ایندیکا و گارسینیا کامبوجیا) می‌باشد. (CLA  4X SX-7 Black Onyx) همچنین دارای مواد قدرتمند در زمینه چربی‌ سوزی می‌باشد که اثر آنها به شکل علمی‌ ثابت شده است و میتوانند واقعا کارامد باشند.
* شامل ۹۵% سی‌ ال‌‌ ای ممتاز
* یک محصول کامل ۴ در ۱ بدون محرک بر پایه سی‌ ال‌‌ ای و مواد چربی‌ سوز قوی
* تامین کننده ۹۵% سی‌ ال‌‌ ای به علاوه گارسینیا و کارنیتین
* پشتیبانی‌ شده توسط ۲ تحقیق علمی‌
* انجام تست پیشرفته علمی‌ در جهت چربی‌ سوزی با ماده (C. Canephora Robusta)

انجام تست پیشرفته علمی‌ چربی‌ سوزی
در دو تحقیق علمی‌ جداگانه، افراد مورد آزمایش از ۲۰۰ میلی‌گرم (C. Canephora Robusta) که در محصول (CLA  4X SX-7 Black Onyx) نیز یافت میشود استفاده کردند و به طور متوسط شاهد کاهش وزن به میزان ۱۰.۹۵ پوند (در برابر متوسط کاهش وزن ۵.۴۰ در گروهی که از دارونما استفاده میکردند) در ۶۰ روز تحت یک رژیم کم کالری بودند. همچنین این افراد طی‌ ۸ هفته تحت یک رژیم با کاهش کالری خفیف و انجام ورزش با فشار متوسط توانستند ۳.۷ پوند (و گروهی که از دارونما استفاده میکردند به شکل متوسط ۱.۲۵ پوند) کاهش وزن داشته باشند.

153845 1

تامین کننده ۹۵% سی‌ ال‌‌ ای ممتاز همراه گارسینیا و کارنیتین
مکمل (CLA  4X SX-7 Black Onyx) همچنین دارای ۲۰۰۰ میلی‌گرم سی‌ ال‌‌ ای ممتاز، در خالص‌ ترین فرم تنها در ۲ سروینگ می‌باشد. به منظور اطمینان از منحصر بودن فرمول ساخت این مکمل، در محصول (CLA  4X SX-7 Black Onyx) همچنین دوز‌هایی از ال‌ کارنیتین ال‌ تارتاریت به علاوه دو نوع گارسینیا (گارسینیا ایندیکا و گارسینیا کامبوجیا) نیز وجود دارد.

میزان مصرف پیشنهادی
۱ سروینگ (۲ سافت ژل) را دو بار در روز ۳۰-۶۰ دقیقه قبل از بزرگ‌ ترین وعده‌های غذایی خود مصرف کنید. در طول یک دوره ۲۴ ساعته بیش از ۸ سافت ژل مصرف نکنید. به منظور دریافت بهترین نتایج از این محصول در ۶۰ روز همراه با رژیم غذایی مناسب و انجام تمرینات استفاده کنید. به منظور دریافت دوز‌های بیشتر سی‌ ال‌‌ ای میتوانید یک سروینگ را تا دو بار در روز به دوز اصلی‌ خود بیفزائید. روزانه ۱۰ لیوان آب بنوشید. قبل از مصرف لیبل محصول را به شکل کامل مطالعه کرده و مطابق دستور العمل ذکر شده عمل کنید.

آزمایشگاه علمی‌ متابولیسم و ورزش ماسل تک
هدف برند ماسل تک شناخته شدن به عنوان تولید کننده و پیشرو اول مکمل‌های غذایی و ورزشی می‌باشد. در جهت حمایت از این هدف کمپانی ماسل تک یک آزمایشگاه علمی‌ مخصوص و دانشگاهی را افتتاح کرده است تا با انجام تحقیقات مختلف بتوانند درک بیشتری را از متابولیسم ماهیچه ها، بیوشیمی، اکسیداسیون لیپید‌ها و عملکرد ورزشی پیدا کنند. بخشی از هر دلاری که صرف خرید محصولات این کمپانی میشود مختص انجام تحقیقات علمی‌ در جهت کشف راه‌های جدید تر و کارامد تر افزایش حجم عضلانی خالص و افزایش قدرت و همچنین بهبود عملکرد ورزشی می‌باشد. در حقیقت تیم‌ محققان کمپانی ماسل تک با همکاری با بیش از ۲۰ دانشگاه و موسسات تحقیقاتی‌ در سراسر جهان در مورد مواد مهمی‌ که در فرمول این محصولات یافت میشود تبادل اطلاعات میکنند. همین تعهد راسخ در انجام تحقیقات علمی‌ و یکپارچه سازی این تحقیقات در جهت طراحی محصولات باعث شده است که این کمپانی بتواند تعداد بسیار زیادی محصولات پیشرو تا به اینجا تولید کنند که از ۱۹۹۶ توسط میلیون‌ها نفر در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است.

همچنین میتوانید این محصول را از این لینک خریداری نمائید

نویسنده:
حسام رضائی
امتیاز شما به این مطلب
5/5 - (2 امتیاز)

برچسب‌ها

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده تمام نظرات