بررسی مکمل Hydroxycut Hardcore Elite Sport از کمپانی ماسل تک
3

بررسی مکمل Hydroxycut Hardcore Elite Sport از کمپانی ماسل تک

  • برسی تخصصی مکملهای بدنسازی
  • ۶ مرداد ۹۸
  • حسام رضائی
  • 2,462 بازدید
  • 2 دیدگاه

خط تولید مکمل‌های هیدروکسی کات یکی‌ از محبوب‌ ترین‌ها در دنیای مکملها می‌باشد، بنابراین در این مقاله قرار است که ما نگاهی‌ دقیق تر به محصول جدید این خط تولید داشته باشیم. این مکمل به خصوص وعده “ قوی‌ترین تجربه حسی “ و همچنین “ افزایش انرژی قابل توجه و بهبود تمرکز “ را میدهد. بنابراین، آیا این مکمل همان چیزی است که وعده آن را میدهد و از آن مهم تر، آیا این مکمل چیزی است که باید آن را برای خرید مد نظر قرار دهید؟ بیائید با هم این موضوع را بفهمیم.

 

مکمل (Hydroxycut Hardcore Elite Sport) چه کاری را انجام میدهد؟

شما احتمالا از قبل با خانواده مکمل‌های “ چربی‌ سوز “ آشنا هستید. و مکمل (Hydroxycut Hardcore Elite Sport) نیز دقیقا در همین دسته بندی قرار می‌گیرد. اما چیزی که این مکمل را با دیگر محصولات خط تولید هیدروکسی جدا می‌کند این است که به گونه ای طراحی شده است تا بتواند چندین مزیت اضافه را نیز به همراه خود داشته باشد.

بر اساس اعلام وب سایت کمپانی سازنده، فرمول این مکمل طوری می‌باشد که میتواند باعث “ آزاد سازی انرژی انفجاری “ شود تا شما بهترین عملکرد خود را چه در باشگاه بدنسازی و چه در زمین مسابقه داشته باشید. همچنین بر اساس گفته آنها این مکمل طوری طراحی شده است که بتواند شما را در مسیر رسیدن به اهدافتان حمایت کند.

لینکی‌ از یک تحقیق انجام شده روی وب سایت کمپانی سازنده می‌باشد که در آن چندین ادعا مبنی بر کارامد بودن یکی‌ از مواد تشکیل دهنده این مکمل مطرح شده است. اما آیا این مکمل میتواند وعده‌های خود را جامع عمل بپوشاند؟ برای فهمیدن این موضوع بیائید نگاهی‌ دقیق تر به لیست مواد تشکیل دهنده این مکمل داشته باشیم.

 

چیزی که شما درباره مواد تشکیل دهنده این مکمل باید بدانید

در ابتدا بیائید نگاهی‌ به لیست کامل مواد تشکیل دهنده روی لیبل مکمل (Hydroxycut Hardcore Elite Sport) بیاندازیم.

hydroxycut hardcore elite sport ingredients

اولین چیزی که متوجه آن میشویم این است که سازنده این مکمل در آن از ترکیبات اختصاصی استفاده نکرده است، به این معنی‌ که میزان دقیق دوز تک تک مواد مورد استفاده در این مکمل به وضوح ذکر شده است که این یک نکته مثبت می‌باشد، زیرا بسیاری از مکمل‌ها با استفاده از این ترکیبات اختصاصی سعی‌ بر پنهان کردن میزان دوز به کار رفته برای هر ماده میکنند.

مواد تشکیل دهنده اصلی‌ مکمل (Hydroxycut Hardcore Elite Sport) به شرح زیر است :

  • کافیین آنهیدروس : کافیین یکی‌ از مواد تشکیل دهنده مورد علاقه ما می‌باشد، پس جای خوشحالی است که آن را در این مکمل میبینیم. لازم به ذکر است که در هر سروینگ این مکمل ۲۲۵ میلی‌ گرم کافیین وجود دارد که نسبتا دوز بالایی می‌باشد و ممکن است برای برخی‌ افراد کمی‌ زیاد باشد.
  • ال تیانین : آمینو اسیدی است که از برگ چای گرفته میشود. ما قبلا نیز این ماده را در مکمل‌های قبل از تمرین برتر دیده ایم. ال تیانین معمولا همراه با کافیین در یک مکمل قرار میگیرند که در این مورد هم این موضوع تکرار شده است.
  • عصاره کانفورا روبوستا : این ماده اصلی‌ ای است که تبلیغات کمپانی در مورد آن سر و صدای زیادی را به راه انداخته است. بر اساس اعلام وب سایت سازنده، افرادی که از این عصاره استفاده کرده‌اند برخی‌ مزیت‌ها را تجربه کرده‌اند. اما نام دیگر این ماده در واقع همان عصاره دانه قهوه سبز می‌باشد که ماده خوبی‌ محسوب میشود.
  • عصاره (Ophiopogon) : یک ریشه بومی جنوب شرق آسیا می‌باشد. در مورد مزایای آن ادعا‌های زیادی در اینترنت مطرح میشود اما از نظر ما هنوز تحقیقات کافی‌ روی این ماده صورت نگرفته است.

 

چه ماده ای در این مکمل نیست؟

مکمل (Hydroxycut Hardcore Elite Sport) دارای برخی‌ مواد تشکیل دهنده خوب می‌باشد اما تعدادی از مواد مورد علاقه ما در این مکمل به کار نرفته است. اول از همه، بسیار ناامید کننده است که در این مکمل هیچ مقداری فلفل هندی یافت نمی‌شود. این یکی‌ از بهترین موادی است که ما در دسته چربی‌ سوز‌ها قرار میدهیم و شما آن را در اکثر مکمل‌های چربی‌ سوز برتر یافت خواهید کرد.

همچنین جای تاسف است که در این مکمل عصاره چای سبز که یک ماده محبوب می‌باشد نیز وجود ندارد. همچنین در این مکمل گلوکومنان که یک فیبر غذایی گرفته شده از ریشه گیاه کونیاک می‌باشد نیز وجود ندارد.

 

آیا این مکمل دارای عوارض جانبی نیز می‌باشد؟

مکمل‌های مدرن امروزی معمولا کاملا ایمن هستند زیرا در آنها تنها مواد طبیعی و رایج به کار میرود. اما شما همیشه باید لیبل محصول را به دقت چک کرده و قبل از مصرف محصول برای اولین بار در مورد تمام مواد تشکیل دهنده آن تحقیقات کافی‌ را انجام دهید. همچنین شما باید به محرک‌های موجود در این مکمل نیز توجه کنید. همانطور که در بالا ذکر شد، هر دو کپسول از (Hydroxycut Hardcore Elite Sport) دارای بیش از ۲۰۰ میلی‌ گرم کافیین می‌باشد که میتواند باعث ایجاد عوارض جانبی نظیر اضطراب شدید و کاهش شدید سطح انرژی در برخی‌ افراد شود.

همچنین عصاره یوهیمبه نیز ممکن است باعث بروز برخی‌ مشکلات شود. پس بهتر است توجه کافی‌ به آن را نیز داشته باشید. قبل از مصرف یک مکمل جدید برای اولین بار همیشه توصیه می‌کنیم که در این مورد با پزشک خود صحبت‌های لازم را داشته باشید.

 

چگونه از مکمل (Hydroxycut Hardcore Elite Sport) استفاده کنیم؟

هر بطری مکمل (Hydroxycut Hardcore Elite Sport) دارای ۷۰ کپسول می‌باشد. این یعنی‌ اینکه اگر از بیشترین دوز توصیه شده یعنی‌ ۴ عدد در روز استفاده کنید این مکمل را میتوانید تا ۱۸ روز مصرف کنید. دستور مصرف این مکمل میگوید که شما در ابتدا میبایست یک کپسول را دو بار در روز مصرف کنید قبل از اینکه بخواهید ۳ روز پس از شروع مصرف دوز خود را به دو کپسول دو بار در روز افزایش دهید. ما مصرف این مکمل را در زمان‌های نزدیک به خواب توصیه نمی‌کنیم زیرا این مکمل دارای دوز قوی از کافیین می‌باشد.

 

مصرف کنندگان این مکمل چه می‌گویند؟

علیرغم اینکه این محصول نسبتا جدید محسوب میشود، اما باز هم میتوانیم نظرات زیادی را در مورد مصرف (Hydroxycut Hardcore Elite Sport) در سایت آمازون یافت کنیم.

یک مصرف کننده این مکمل را “ یک محصول برتر دیگر از هیدروکسی کات “ نام گذاشته است و گفته است که این مکمل بسیار قدرتمند بوده است. فرد دیگری گفته است که این مکمل برای او بسیار خوب بوده است و باعث افزایش سطح انرژی او شده است.

اما به هر حال، تعدادی نظر منفی‌ نیز وجود دارد. فردی گفته است که از این محصول ۴ تا ۵ هفته مصرف کرده اما به هیچ وجه متوجه هیچ تغییر خاصی‌ نشده است. یک مصرف کننده دیگر نیز شکایت داشته است که این مکمل باعث ایجاد حس گیجی و حالت تعوع در او شده است.

 

آیا این بهترین مکمل می‌باشد؟

از نظر ما خیر. اگرچه مکمل (Hydroxycut Hardcore Elite Sport) دارای برخی‌ مواد تشکیل دهنده خوب می‌باشد و در یک کمپانی معتبر تولید شده است، اما بسیاری از مواد مورد علاقه ما در آن وجود ندارد.

 

آیا مورد دیگری هم برای گفتن وجود دارد؟

هر زمان که ما در مورد مکمل‌های فیتنس و سلامتی‌ صحبت می‌کنیم، همیشه خواسته ایم که به خوانندگان خود یاداور شویم که آنها نباید از این دست مکمل ها انتظار معجزه داشته باشند، جدایی از اینکه تبلیغات آنها چقدر قوی و متقاعد کننده بوده باشد. حقیقت ماجرا این است که شما همیشه قبل از در نظر گرفتن استفاده از یک مکمل جدید میبایست تمرکز خود را روی رژیم غذایی و تمرینی خود قرار دهید.با این بیان، هنگامی که شما سخت تمرین کنید، تغذیه صحیح داشته باشید و به میزان کافی‌ استراحت کنید، یک مکمل با کیفیت میتواند شما را در رسیدن به اهدافتان حمایت کند.

 

نتیجه گیری

در مجموع، ما فکر می‌کنیم که مکمل (Hydroxycut Hardcore Elite Sport) یک محصول خوب می‌باشد اما به دلیل نبود چندین ماده مورد علاقه ما آن را کامل نمیدانیم.

 

برای خرید هیدروکسی کات الایت اسپورت کیلیک کنید

نویسنده:
حسام رضائی
امتیاز شما به این مطلب
3/5 - (2 امتیاز)

برچسب‌ها

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید
اشتراک
اطلاع از
guest

2 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین پر امتیازترین
بازخورد داخلی
مشاهده تمام نظرات