مکملی ها

مکملی ها : با عرض سلام و درود خدمت همه کاربرات سایت بدنسازی مکملها و تشکر فراوان بابت این همه لطف به سایت و مجموعه ما .

چند روزی هست وب سایت ها و صفحات مجازی بسیاری با سو استفاده از نام مکملها کاربران را فریب داده و اقدام به فروش مکملهای بدنسازی و ارائه مشاوره میکنند مانند وب سایت مکملی ها به نشانی https://mokameliha.com   این وب سایت با سو استفاده از نام بلند آوازه و محبوب مکمل ها اقدام به خالی کردن جیب کاربران میکند. از همین صفحه اعلام مینماییم وب سایت مکملها تنها با آدرس اینترنتی https://mokamelhaa.ir صفحه اینستاگرام @Mokamelhaa_ir کانال تلگرام @mokamelhaa در دسترس میباشد . 

مکملی ها

مکملی ها

حرف دل ادمین  با مکملی ها

چند سالی میشه که این وب سایت مکمل ها را راه اندازی کردم و دارم هروز سعی میکنم پر بارتر و بهترش کنم سختی های زیادی تو این سال ها رو دوشم بود و با تمام فرازو نشیب هایی که بود سعی در حفظ جون وب سایت مکملها کردم و فقط و فقط تو مدت این سالها به فکر کاربران بودم و همواره سعی کردم مطالب روز بدنسازی رو برای شما تهیه کنم که روز به روز به تجربیاتتون اضافه بشه و تونسته باشم براتو مفید واقع شده باشم. اگر توجه کرده باشید وب سایت مکملها هیچ گونه تبلیغاتی نداره و تبلیغتیم نمیگیره فقط و فقط بخاطزه اینکه اربران و خوانندگان مطلب خدایی نکرده براشون مزاخمتی ایجاد نشه. من این وب سایت را بری کسب در آمد راه اندازی نکردم و فقط و فقط هدفمو همنجوری که در بالا گفتم روی این موضوع متمرکز کردم که سطح سواد و تجربه شمارا در ورزش بدنسازی بالا ببرم و پر قدرت به این راه ادامه خواهم داد .

تنها خواهشی که از شما بازدید کنندگان و کاربران عزیز وب سایت دارم اینکه هم به همه مقالات امتیاز بدید هم نظرتونو بنویسید در مورد مطالبی که گذاشته میشه هم اگر انتقاد یا پیشنهادی از ما دارید حتما از قسمت تماس با ما با ما در میان بزارید و از همه مهم تر که داشت یادم میرفت حتمان توی کانال تلگرام عضو بشید پیج اینستاگرامو فالو کنید و کانال یوتیوبو سابسکراب کنید و مقالاتو به اشتراک بگذارید. شما همهی سرمایه ما هستید ما به داشتن شما افتخار میکنیم.

 

حجت آخر با افراد کلاه بردار 

ای کسانی که از نام مکملها سو استفاده میکنید (Mokameliha.com  )(مکملی ها )بدانید و آگاه باشید اگر روزی از خواب پا شدید و دیدید وب سایت شما دیفیس شده و از دسترس خارج بدانید و آگاه باشید این تازه شروع ماجراس و برخورد های جدی تری نیز صورت خواهد گرفت.

امام باقر (ع) فرمود:

مَنْ أَصَابَ مَالًا مِنْ أَرْبَعٍ لَمْ یقْبَلْ مِنْهُ فِی أَرْبَعٍ مَنْ أَصَابَ مَالًا مِنْ غُلُولٍ أَوْ رِبًا أَوْ خِیانَهٍ أَوْ سَرِقَهٍ لَمْ یقْبَلْ مِنْهُ فِی زَکاهٍ وَ لَا صَدَقَهٍ وَ لَا حَجٍّ وَ لَا عُمْرَهٍ[2]

کسب در آمد از چهارمنبع؛ موجب می شود که چهار عمل نیک از انسان پذیرفته نشود: کسب در آمد از راه فریبکاری، ربا خواری، خیانت و سرقت سبب می شود که اعمال نیک انسان همچون زکات، صدقه واحسان، حج و عمره اش پذیرفته نشود.

 

 

نویسنده:
محمدرضا امیدی
امتیاز شما به این مطلب
3.7/5 - (3 امتیاز)