همه چیز در باره سل تک CELLTECH
3.7

همه چیز در باره سل تک CELLTECH

  • برسی تخصصی مکملهای بدنسازی
  • ۶ بهمن ۹۳
  • محمدرضا امیدی
  • 40,140 بازدید
  • 2 دیدگاه

برای این ساعت از سایت مکملها با مقاله ای در خصوص نقد و برسی سل تک CELLTECH در خدمت شما عزیزان هستیم:

ویژگیها:

قابل استــــفاده افـــراد عادی به منظور افزایش قوای عمومی بدن
قابل استفاده افراد ورزشکار حرفه ای و غیــــر حرفه ای
اثــر ســریع حتی پــس از چنـــد روز استفاده
افــــزایش قابل ملاحــــضه وزن به صورت طبیعی
دارای فرمول کاملاٌ گیــاهــی
غــنی از مـــواد معـــدنی

افزایش جذب پـــروتیــن و کربوهیـــدرات
بالا بــردن سطـــح ATP
بازیابی سریع تــر ماهیچه ها حیــن تـمرین
جــلوگـــیری از خســتگـی نــاشی از تمرین طولانــی
افزایش حجم ماهیچه ای

 

 

 

ادامه مطلب  سل تک CELLTECH

این مکمل را کمپانی مکمل سازی «MuscleTech» تهیه و به بازار عرضه کرده است. تحقیقات اخیر که بر روی مکملهای حاوی کراتین انجام گرفته، کراتین را رویاروی مکمل حاضر قرار داده و این دو را با هم مقایسه کرده است. سازندگان این مکمل ادعا می کنند که مکمل تولیدی آنها در قیاس با کراتین مونو هیدرات خالص، بسیار موثرتر بوده و در حدود ۸۸۰ درصد قوی تر بوده و حجم خشک عضلانی را نیز به همراه می آورد. فرمول جادویی این مکمل از ۱۰ گرم کراتین، ۷۵ گرم دکستروز و ۲۰۰ میلی گرم نیز ماده موثر افزاینده ترشح هورمون انسولین در هر سروینگ تشکیل شده است. این مکمل همچنین حاوی مواد دیگری نیز هست که این مواد، جذب کراتین را تسهیل میبخشد.
کراتین سل تچ یک کراتین معمولی نیست وصددرصد موثرترازکراتین معمولی میباشد سطح انسولین خون را بالامی برد که میتواند مقادیرزیادی کراتین راواردسلولهای ماهیچه بکند دارای ترکیب قوی اسید لیپوئیک است که باعث بالا رفتن میزان انسولین خون شده که از این طریق شاید مقادیرزیادی کراتین وگلوکزدرعضلات ذخیره شود وازطرفی دیگر گلوکز سلولهای چربی راپایین می اورد .

به جرأت میتوانم بگوییم کراتین ترکیبی سل تک یکی از اولین و فوق العاده ترین کراتین ترکیبی و پرچم دار کراتین های موجود در بازار ایران و جهان میباشد

سازنده این مکمل شرکت (MuscleTech) میباشد.این محصول در بین کراتین های موجود خوش درخشیده و با وجود طی سالیانی بسیار طرفداران بسیاری دارد و هر روز نیز به این طرفدار ها اضافه میشود.

و اما این مکمل در طعم های انگور (GRAPE) و پرتغالی (ORANGE) و چند میوه (FRUIT PUNCH) به بازار عرضه شده که در نوع خودش طعم های منحصر به فرد و بسیار خوش مزه ای میباشد

از مدت ها قبل که شرکت ماسل تک دست به تولید سل تچ کراتین ترکیبی خود کرد دیگران امید چندانی به موفقیت این مکمل نداشتند و همواره شرکت ماسل تک را با انتقاد از این مکمل تحت فشار قرار می دادند اما هم  اکنون سل تک یه عنوان برترین مکمل کراتین ترکیبی سال انتخاب شده است و با ترکیب بسیار کاملی که دارد و تاثیر حیرت انگیزی که بجا می گذارد رضایت مشتریان خود را جذب کرده است . سل تچ تکمیل کننده نیتروتچ پروتئین وی این کمپانی است و زمانی تاثیرات خود را به همراه دارد که به همراه یک پروتئین وی با کیفیت مصرف شود .

سل تچ محرک ترشح هورمون انسولین در بدن است که میزان ترشح این هورمون را بصورت طبیعی در بدن بالا می برد .
اگر شما به فکر رهایی از استاپ رشد عضله هستید و می خواهید به عضله خود شوک وارد کنید باید از یک مکمل کراتین ترکیبی مثل سل تچ استفاده کنید . عمده مواد اولیه سل تچ را انواع کراتین ها تشکیل می دهند اما چه مدل کراتینی ؟کراتین استفاده شده در سل تچ نه تنها باعث نمی شود در افراد با تیپ بدنی اندومورف افزایش آب زیر پوستی پدید آید و کات عضله افراد گرفته شود بلکه با فرمول فوق العاده خود باعث می شود که بدن کم کم ماهیچه ها را جایگزین چربی ها کند و فرم مناسبی به خود بگیرد .این مکمل در ۲ اندازه  ۲ کیلویی و ۳ کیلویی عرضه می شود که به مقدار زیاد در ایران موجود است . ۵ طعم فوق العاده تمام سلیقه ها را به خود جذب می کند . این مکمل دارای ۳۶۰ کالری و ۷۷ گرم کربوهیدرات در هر وعده است .

قابل استــــفاده افـــراد عادی به منظور افزایش قوای عمومی بدن
قابل استفاده افراد ورزشکار حرفه ای و غیــــر حرفه ای
اثــر ســریع حتی پــس از چنـــد روز استفاده
افــــزایش قابل ملاحــــضه وزن به صورت طبیعی
دارای فرمول کاملاٌ گیــاهــی
غــنی از مـــواد معـــدنی
مناسب برای افزایـــش حجـــم خـشــک ورزشـــکار
افزایش جذب پـــروتیــن و کربوهیـــدرات
بالا بــردن سطـــح ATP
بازیابی سریع تــر ماهیچه ها حیــن تـمرین
جــلوگـــیری از خســتگـی نــاشی از تمرین طولانــی
افزایش حجم ماهیچه ای
بالا بردن تــوانایی ورزشکـــار

کراتین سل تچ یک کراتین معمولی نیست و صددرصد موثرتر از کراتین معمولی میباشد سطح انسولین خون را بالامی برد که میتواند مقادیرزیادی کراتین راواردسلولهای ماهیچه بکند دارای ترکیب قوی اسید لیپوئیک است که باعث بالا رفتن میزان انسولین خون شده که از این طریق شاید مقادیرزیادی کراتین وگلوکزدرعضلات ذخیره شود وازطرفی دیگر گلوکز سلولهای چربی راپایین می اورد.
Cell-Tech به طرز ویژه‌ای با ترکیبات اصلی مثل Crea-Edge، Osmodrol، Insulodrive، Lipoic-Tech شکل می‌گیرد تا اینکه شما را در فرآیند رشد سریعی قرار دهد . ضمن پاشش شدگی با ۴ نوع کراتین ویژه ، به طرز ویژه‌ای‌ همواره طوری طراحی شده است که اشباع کراتین ماهیچه را برای اندازه‌های خالص از جمله قدرت ماهیچه‌ای فراهم آورد . حجم دهنده ویژه سلول ماهیچه‌ای ، Osmodrol، جهت ازدیاد هیدراسیون و جذب ماده‌ غذایی سلول ماهیچه‌ای ، قوی کردن ماهیچه‌ها با ابزارهای ساخت ماهیچه‌ای قوی طراحی می‌شود . انسولودرایو ، یک ترکیب ویژه‌ای که جهت افزایش خطاء انسولین جهت جذب کراتین نهایی طراحی می‌شود ، همواره هر مصرف Cell-Tech را قدرتمند می‌سازد .

با بکارگیری انسولین با واحد ۷۵ گرم آزمایشگاهی ، HPLCهمواره دکستروز را تأیید کرده و CELLTECH نیز به سفت و سخت کردن قدرت ماهیچه‌سازی انسولین می‌پردازد . با Lipoic-Tech، یک مطلوب کننده اشباع ماهیچه‌ای ، Cell-Tech با اسید لیپوئیک آلفا ( نوعی کو آنزیم ) شارژ می‌شود که جهت افزایش حساسیت انسولین ، مقدار مصرف گلوکز ، و جذب کراتین جهت کمک به افزایش حجم ماهیچه‌ای طراحی می‌شود . همراه با جذب سریع ، شکوائیه‌های نانومولکولی ، این گونه ترکیبات باعث می‌شوند که Cell-Tech بعنوان یک سلاح مُهلک بنظر آید . با چنین قدرت فوق‌العاده‌ای ورای Cell-Tech ، افزایش حجم ماهیچه‌ای در این میان غیرقابل توقف است .

مزایای Cell-Tech چیست؟

Cell-Tech قوی‌ترین مکمل سرتین بدن‌سازی است که تاکنون توسط علم شناخته شده است. Cell-Tech به تکنولوژی افتراق هیپرنانومولکولی مجهز است که قدرت و توان نانوپارتیکیولاسیون را قوی می‌کند و جهت تسریع رشد و قدرت ماهیچه‌ای طراحی می‌شود. فرآیند نانوپارتیکیولاسیون cutting-edge همانا یک بخش قوی از سرتین را تا به اندازه‌ای کاهش می‌دهد که تا ۴۰۰/۷ درصد کوچکتر از ذرات معین سرتین باشد. این ابداع تحولی طوری طراحی شده که به ذرات سرتین امکان جذب سریع بدنی را فراهم آورده و اشباع سریع ماهیچه‌ای را برای رشد بیش از حد از نظر قدرت و اندازه موجب می‌شود.

تکنولوژی افتراق هیپرنانومولکولی چیست ؟

CELLTECH یک کاهش را در سفت و سخت کردن قدرت و توان نانوپارتیکیولاسیون نشان می‌دهند. نانوپارتیکیولاسیون فرآیند فنی‌کاهش یک ترکیب در اندازه میکروسکوپی به‌منظور آغازسازی جذب سریع× است. با آغاز کار محققان Team muscle همانا متخصصان را به تکنولوژی نانوپارتیکیولاسیون انجام گرفته جهت ایجاد یک ترکیب با جذب بالا در اندازه میکرون در فرمول تحولی CELLTECH منجر می‌سازد. با استفاده از سیستم‌های هوازی و غیرهوازی، محققان قادر به کاهش یک بخش معینی از سرتین در Cell-Tech  به اندازه ۵۰-۲ میکرون بودند. و این تا ۴۰۰/۷ درصد کمتر از ذرات سرتین یافت شده در مکمل‌های سرتین معین و منظم می‌باشد. نتیجه این امر یک سرتین نانوپارتیکیولاسیون ساخته شده در جهت تسریع سریع جذب است.

چه چیزی در Cell-Tech بعلاوه تکنولوژی افتراق هیپرنانومولکولی نهفته است؟

هر مصرف Cell-Tech حاوی فرمول‌های مهندسی است که جهت افزایش جذب و مصرف سرتین طراحی شده‌اند. این فرمول‌های انحصاری از چهار سرتین فوق اشباع و ماتریس‌های انسولین تشکیل می‌شوند. Crea-Edge یک ماتریکس سرتین آنابولیک هسته سخت است که جهت افزایش رشد و قدرت ماهیچه‌ای طراحی شده. دومی Osmodrol یک حجم دهنده سلول هیپراسموتیک است که جهت تورم سلول‌های ماهیچه‌ای با مواد تغذیه‌ای جهت ماگزیمم هیدراسیون طارحی شده. سومی، Lipitic tech، یک مطلوبگر اشباع است که جهت حساس کردن سلول‌های ماهیچه‌ای به هورمون انسولین آنابولیک طراحی شده است. در آخر، انسولودرایو است که یک افزایش دهنده انسولین تسریع شده است که جهت آزادسازی انسولین جریان در خون به‌منظور جذب توسط ماهیچه‌ها برای رشد سریع طراحی شده است.

شما چگونه CELLTECH را به مصرف می‌رسانید؟

شما بایستی با خواندن کل برچسب قبل از استفاده، شروع بکار کنید.

۱ ـ مرحله بارگیری CELLTECH : (برای پنج روز اول): روزانه دو واحد مصرف کنید، یکی صبح هنگامی که از خواب برمی‌خیزید و دیگری بلافاصله بعد از تمرین. اگر آن روز تمرین نداشته باشید، اولین واحد را صبح بعد از بیدار شدن و دومی را ۱۲ ساعت بعد مصرف کنید.

۲ ـ مرحله نگهداری CELLTECH : یک واحد را بلافاصله بعد از تمرین مصرف کنید. اگر آن روز تمرین نداشته باشید، این واحد را صبح بعد از برخواستن از خواب بخورید.

آماده‌سازی CELLTECH : یک واحد (۲ قاشق) از Cell-tech را با Oz 212 از آب سرد مخلوط کنید. بعد از انیکه واحد اولیه Cell-tech را به پایان بردید، Oz 28 آب را جهت افزایش جذب بخورید. جهت نتیجه‌گیری بهتر، حداقل به مدت ۸ هفته از آن استفاده کنید.

آیا بهتر است که از Cell-tech با دیگر مکمل‌های Muscle tech استفاده کنیم؟

بله. Cell-tech به بهترین نحو با دیگر محصولات Muscle Tech مثل Nitro-Tech کار می‌کند. Cell-tech H a r d c o r e بایستی در برنامه مکمل بدن‌سازی شما جهت افزایش رشد ماهیچه آنابولیک و افزایش قدرت ماهیچه‌ای ثابت باشد.

من چگونه Cell-tech و Nitro-Tech را به مصرف می‌رسانم؟

بلافاصله بعد از اتمام تمرین، ۲ قاشق از Cell-tech را در O22 از آب سرد مخلوط کرده و مصرف کنید. ۳۰ دقیقه منتظر بمانید و بعد ۲ قاشق از Nitro-tech را در O28 از آب سرد و یا شیر مخلوط کرده و مصرف کنید. اکنون بدن شما برای رشد ماهیچه کاملا آماده است. جهت نتیجه‌گیری بهتر، باید کل برچسب روی آن‌را قبل از استفاده بخوانید. یک مطالعه نشان داد که این مواد با استفاده از Cell-tech / Nitro-tech که با برنامه رژیمی و تمرینی خاص خورده می‌شوند به متوسط ۴/۱۱ پوند از حجم و توده ماهیچه‌ای در عرض ۸ هفته دست می‌یابند.

آیا من باید در روزهایی که تمرین ندارم Cell-tech مصرف کنم؟

بله. همانطوری که روی برچسب آمده است، شما باید یک واحد ازCell-tech را در صبح روزی که تمرین ندارید مصرف کنید تا اینکه در ماهیچه‌های خود سطوح بالایی از سرتین را نگهدارید.

کراتین ترکیبی سل تک

کراتین ترکیبی سل تک

خرید سل تک ماسلتک از این فروشگاه مکملهای بدنسازی
  • 499,000 تومان
سفارش محصول
نویسنده:
محمدرضا امیدی
امتیاز شما به این مطلب
3.7/5 - (6 امتیاز)

برچسب‌ها

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید
اشتراک
اطلاع از
guest

2 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین پر امتیازترین
بازخورد داخلی
مشاهده تمام نظرات