رابطه جنسی رونی کلمن : “هرروز اگر بتوانم”
1

رابطه جنسی رونی کلمن : “هرروز اگر بتوانم”

  • رابطه جنسی
  • ۶ اسفند ۰۰
  • محمدرضا امیدی
  • 6,023 بازدید
  • 1 دیدگاه

یکی از طرفداران سوالی جالب درباره رابطه جنسی رونی کلمن پرسید.

رونی کلمن حتی پس از بازنشسگی همچنان یک فرد مورد توجه در بدنسازی است. طرفداران او سوالات خود را از او می پرسند و او در صفحه ی یوتیوب خود به آن ها پاسخ می دهد. با توجه به عکس العملی که او دریافت کرده است، این امر مانند یک آئین در میان بدنسازان رواج یافته. در یک ویدیو اخیر، کلمن نشان داد که به طرق مختلف تا به امروز، فعالیت خود را داشته است.

رابطه جنسی رونی کلمن

در حالی که بسیاری از سوالات درباره وزنه برداری و ورزشگاه هستند، طرفدارانی هستند که می خواهند در مورد زندگی شخصی این قهرمان المپیا مانند رابطه جنسی رونی کلمن بشنوند. در طول این جلسه سوال و جواب، از کلمن پرسیده شد که چند بار در هفته رابطه جنسی دارد و کلمن پاسخ بسیار ساده ای داد.

رونی کلمن پاسخ داد: “تا هر چقدر که ممکن باشد.

او پاسخ را کوتاه و شیرین را حفظ کرد. کلمن همچنان با صدای خنده در پس زمینه ادامه داد که او سعی می کند هرروز رابطه جنسی داشته باشد. علیرغم برخی از باورها، روابط جنسی تاثیرات منفی بر توانایی وزنه برداری ندارد.

برخی از اعتقادات و شایعاتی وجود دارند که سطح تستوسترون می تواند تحت تاثیر فعالیت جنسی قرار گیرد. این تاثیر پذیری نکته ی منفی ای نیست. در واقع، سطح تستوسترون یکی از عوامل اصلی رشد عضلانی است. کلمن یک هیولا در ورزشگاه بود و همچنان خارج از ورزشگاه نیز قدرتمند می ماند.

ronnie coleman
رابطه جنسی رونی کلمن

با گذر از بحث رابطه جنسی رونی کلمن، او به برخی از سوالات وزنه برداری پاسخ داد از او تمرین مورد علاقه اش را می پرسیدند.

“این ساده ترین سوال است و همیشه از من این سوال پرسیده می شود. من همیشه می گویم، همه آنها ورزش مورد علاقه من هستند. “

کلمن از اسکات، کرلز و ددلیفت نام برد اما باز هم تاکید داشت که او تمامی تمرینات را دوست دارد. او همچنین به یک سوال در مورد وزنه های سبک اشاره کرد و گفت، “همه چیز درباره ی وزن سبک است” است. این محتوایی است که طرفداران را به سمت یوتیوب کلمن جذب می کند.

رونی کلمن با لی هانی بر سرد تعداد برد های المپیا، که 8 بار است، برابر است. در طول حرفه او، او بی نظیر بود و در اوج ورزش بود. در بازنشستگی، کلمن یک اسطوره و صدای تاثیرگذار باقی می ماند. این شامل جایزه یک عمر دستاورد آرنولد کلاسیک در سال 2021 است. 2022 احتمالا در بعضی از جنبه ها شامل کلمن خواهد بود. محتواهایی که این فصل شاملشان خواهد شد باید جالب باشند.

منبع : generationiron

نویسنده:
محمدرضا امیدی
امتیاز شما به این مطلب
1/5 - (1 امتیاز)

برچسب‌ها

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید
اشتراک
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین پر امتیازترین
بازخورد داخلی
مشاهده تمام نظرات